Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx

witajcie w piątek...

Polecane posty

Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
teraz mi wiecie zaczyna wszystko to pasować ale powiem wam ONI SĄ IDEALNI - ja nie mogę -normalny nie ma szans z nimi. Tak ta Poniatowska znalazła sie w holandii na tego Kevina - ale rodowodu nie bo musiałaby mieć tej matki Kevina wiecie z USA - Australii - skąd ona była, ze ona tyle siedziała lat w Australii i dobrze jej tam było, ale głowa ją zaczęła boleć. A jak zaczęła dostawać te pieniądze? Nic tylko ze chora, że coś jej jest. I w USA była ze Szwecji, ona się zrobiła z irlandii, a skąd była? i tyle. I sie dała kompletnie - dlatego sobie tak po niej pojechali bo wiedzieli skąd wiecie - że kurwa ze coś. A gdzie ona była oddana 1. była prostytutka NAUCZYCIELKA 2. klient domu publicznego 3. babcia dyrektorka burdelu albo teatru porno. A matka? Nauczycielka wiecie w szkole z domu publicznego? To co - Amerykanka? I tyle :( Co wy i 20 lat zostala sama jak patyk i tyle. I wiecie to wszystko stało się tak a nie inaczej bo tak wiedzą czyje dzieci, a ja byłam taka - nie wiedzieli Z KIM a nawet już podejrzewali to tam... eee nie ... nic nie warty ten Otto. A matka? No wiecie. No to też. A STANOWISKO? i tyle. No i to są takie historie i ta matka tej Amerykanki niby to chciała ją oddać w dzieciństwie do brygidek bo ona chyba ma coś z głową - to dziecko. Nie, to rodowod. Tak było. I wiecie rodowod miała, ale JAKI? I nie chce rodowodu. Bedzie miała kiedyś z matmy. Na razie krzyżami leci rodowodowymi, ale coś tam z tego rodowodu bedzie miała. Pracy nie miała z tego rodowodu bez sensu i tyle. Taka kobieta to była. I DLATEGO TEN KEVIN TEJ RENTY nie dostal. Ja tak pomyslalam , zeby z Australii nie przyszło mu? Bo teraz by było na mnie, że ja dostanę. ALE PO MATCE z opinią najgorszego wycierusa w Anglii. A on miał dostać od POLKI w sumie - niby Szwedki, dla siebie Irlandki, a jakoś leci krzyżem rodowodowym Kevina Poniatowskiego i tyle. I ta matka moja jej sie nie dała. Ta babcia też. Nikt i tyle. Polka , niżej. Ale ten krzyż ma. Rodowod miala - to prace będzie miała z tego kiedyś i tyle. I będzie zboczona i tak dalej bo wiecie no dobra - niby była zdemoralizowana z tej Polski, ale co ją tam robili i tak dalej? To jest skomplikowane. Można tragedię zrobić z jej życia. Lub komedię jak kto woli i tyle. A w sumie NIE WIADOMO CO i tyle :( Taka jest ta wasza służba - rodzina ALE JAKA? Troszeczkę mało idealna - naprawde - ani matury, ani studiow, pelno kasy, do lekarza pojdziesz - kara śmierci, banki nie pasują, nic nie pasuje. takie coś to jest. I co? i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Wiecie ta matka tego kevina z Holandii z Australii matka to wiecie ona nie będzie obgadywała tej swojej matki - AMERYKANKI i też jej nic nie powiem bo po prostu nie leczyła dziecka i koniec. I wiecie ona chyba NAPRAWDĘ od dziecka była chora - tak zrobili te poniatowską w holandii całe życie jej zjebali , ludzie w ogole nie wiedzieli o co chodzi - dla ludzi - on piękny, ona piękna - mieli sie pobrać, a ona była na niego, żeby nie miał tej matki w Holandii. I tak poodawali dzieci, a mnie też żeby nie było i koniec. Bo to w ogóle nic w sumie razem nie mieliśmy wspólnego i tyle. No i nawet by wyglądali jakby... przyslali mi zielnik po matce. A tak? No to mnie oddali, olali i tyle. A tak? JAK ONI WYGLĄDAJĄ ZE MNĄ? i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
I wiecie to USA to jest Rzym, ale jednak trochę by sie mogli poprawic. Trochę tak. BO TAK I JUŻ. I wiecie wy sobie róbcie co chcecie ja sie nie dam. W końcu są filologiczni, lecą ksiązkami i ...swoją rację mają. Ale niektóre rzeczy powinni bardzo poprawić. Niby tacy są, ale tylko w tych ksiązkach i ten rektor sie tej mojej uczelni też nie dał - oprocz kasy nic więcej sobą nie prezentował sie dowiem. Nawet wyglądu. No umyl sie i tyle. No a ta ich służba liturgiczna - to co? To ich przecież robota i tyle. Ta uczelnia. To co? Odżegnali sie od nich? Jak to? I tyle. Patrząc na życie tej matki Kevina w Australii trudno cokolwiek powiedzieć o nich dobrego lub złego - o co im chodziło. Ona z Polski, a oni skąd? Rodzina królewska w Londynie - skąd oni. Oni mogą być. Bo wiecie ta moja babcia ani w Australii ani w USA - jaka ona była? No właśnie - jaka ona była a jacy wy jesteście. A matkę miała Polkę i tyle. No to wiecie w tej Australii to chyba jako Polka? Ale jaka? Taka jak ta matka Kevina - 20 lat w domu, nie wychodzić bo rak mózgu. Chyba też była chora w dzieciństwie i jakoś jej minęło. Nie wiadomo jak było i tyle. Wiecie jak było? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Na razie idę wiecie ale tak sie ratuję przed wami krzyzem rodowodwoym Kevina Poniatowskiego bo tak sobie po mnie jedziecie A TO NIE MA SENSU - tłumaczę że dom jest z napustem KTÓRY OGRYWAM I SIĘ NIE DAM. I teraz mogę sobie siedziec w chałupie i pisać i wiecie teraz jest KK w Polsce i oni na mnie - że Bona sie nie wyniosła. To było nierealne - ze ta rodzina stąd sie Boną nie wyniosła. TO BYŁO NIE REALNE. No ja to jeszcze przemyśle ale nie. I uwodnię temu waszemu durnemu KK że stąd się można wynieść BEZ BONY i tyle. I wiecie nie mieli tej kobiecie tu dziecka dawać - to była Zydowka - taka pół żydówka i tyle. A ta babcia? Ha? Prababcia. No ale stąd sie można wynieść bez wiecie dziecka ze spowiedzi i tyle. I powiem wam taką rzecz... no coś tam w tym jest - ja to dalej pociągnę. I ja jestem tak ograna i tak się wynoszę bez dziecka w spowiedzi. Bo tak by mnie zrobili, że sie babcia wyniosłam i Boną ze spowiedzi, a kontaktu zero. To już teraz widać, że to jest KŁAMSTWO i można sie wynieść stąd bez tego. a jak myśleli ci ludzie, ze sie nie wynieśli to jest inna sprawa i ze tak siedzieli, bez sensu i tak dalej. Ja tego nie napisze. I tyle. Mieli docenic KK i tak dalej... a oni nie. I kto im kazal tu przyjsc. Temu dziadkowi - moim zdaniem jakis szatan. Nie - normalny człowiek, żeby sobie poszedł zobaczyć tu do pracy, może myślał,że szpiclem będzie I MIAŁ BYĆ sie dowiecie, a on tu zamek szanował i skonczył marnie przy Bonie. I tylko nie rozumiał czemu mu sie ktoś kazał ozenić, nic tylko babcia sie podobała i zaszła - prababcia - a wiecie ktoś kurwy nie miał bo co to tam jedynie, ze wyglądała i powiedział ożeń się z nią do tego pradziadka, fajnie będzie i ona już była w ciązy jak tu przyszli, albo miała dziecko z nim. I ślubu kościelnego nie mieli - krzyż rodowodowy, Bona też. Bo wiecie Bona i Mengele to katolicy. JAK? i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Wiecie ten moj ojciec mógł być bo znal 10 języków dosłownie. No dobra, dobra - to tam już kichac wszystko. Ale mógł byc w tym Buckingham no i co on w życiu robił? Handlował rodowodami. I wszystko od niego wiedzieli. I czemu ja ich skreślam? też im sie nie mógł dać i oddał mnie Z NICH na Adolfa i dlatego oni mi zmienili datę urodzenia bo mogli i tyle. Bo zwalają wszystko na ojca a grób ma BEZ TABLICZKI - pochowany, świezy grób - bez tabliczki - zastanawiają sie co zrobić. No co zrobić? Wziąc i sie powiesić bo ja nie umiałam. I nie rozumiem tego banku. No to w liceum mi kasa nie pasowała. ALE CZEMU? Bo budynek byl znikniętym psychiatrykiem. Ale od drugiego roku studiów coś mi już powinni dawać. BIOLA - tak jak po matce. Do końca studiów. Dalej nie - w KEVINIE wiecie ale w Piłsudzie nie. Ale do końca studiów mieli czas. DLACZEGO JA NICZEGO NIE DOSTAŁAM? Ja sobie to wyjaśnię. Bank bez dyrektora. Ja tego nie rozumiem. I wiecie ja sobie tak lecę - jak coś to do banku i tak dalej. Acha - a czemu zaczęłam to pisać - dopóki żył ojciec to coś jeszcze kumali z tych rodowodow od niego. Ale on sie powiesił. Nie żyje. I co dalej? No i nie ograją mnie i tyle. I ten parlement też mnie nie ogra bo jednak tyle rysunków na studiach? To nie jest normalne i dosłownie przyszłam na tę biologię jak DEB GŁUPI bo nie byłam ...MATEJKĄ - słuchajcie. Bo ja studia olałam. TAKIE STUDIA - ciekawe i w ogóle. No a czemu? i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Wiecie tego mojego ojca bardzo sponiewierali - on mnie sponiewierał, a oni jego. Bo on był niezrównoważony psychicznie on nie rozumiał że Elzbieta 2 to jest BYŁY FACET. I tym przegrał i tyle. Chociaż wiecie... nie umiał mnie z tego Adolfa odebrać , niczego. I TAKIE ZDECHŁE ŻYCIE PRZEZ TO MAM. Kasę dostała Bona, a nawet ja to wszystko ukradła mi i tyle. No i wiecie teraz sie do mnie nie odezwą bo nie wiedzą czy zrobić tabliczkę czy nie - ojcu. Rodzinie muszą pomóc. Mieli się na pogrzebie pojawić. Jakiego to zero bylo wyznania to pojęcia nie mam. I chyba tak sie powiesiła babcia. Adolfem bo było, ze dziecko wyniosł ze szpitala, matka sie powiesiła, ze chory przez ich chodzenie po nagu na tę babcię. I ona sie zapytała - jak ty to dziecko zostawiłeś tam i powiedział NA ADOLFA i sie powiesiła wiecie. Taki głup. A poszedl do brygidek najeść się mięsa ludzkiego i tyle :( To wszystko i myślą ze tą tabliczką coś osiągną. A ja robię podkop pod Buckingam i zawodowi mordercy i w czasie snu ich zabiją i tyle. I koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
I wiecie tak ograli tę babcię - coś jej dali PRACE NIBY, ale ograli tą AMERYKANKĄ wiecie. tą matka kevina co go w USA oddała. I wiecie dziecko martwe urodziła , nikt jej nic nie powiedział - a przecież miała pieniądze, prawo chciała studiować - ANI SŁOWA. Inne dziecko jej dali, oddała do Holandii kierując sie???? wiarą katolicką. I ona była i na babcię i na matkę wiecie i tyle. I sie dowiem - nie obraź sie ale każdy woli Kevina ode mnie. Dobrze, ale ten wątek nie jest o tym tylko o mojej RENCIE. Bo to nawet nie jest o pracy zawodowej i tyle :( I koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×