Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sunny blue sky

jaka dobra peseta do brwi?

Polecane posty

Gość sunny blue sky

dziewczyny, jaka polecacie bo musze kupic...dodam, ze kupilam juz ich chyba setki, i na poczatku sa ok, a po jakims czasie juz nie wyrywaja, te koncowki sie nie stykaja, nie chce znowu wyrzucic kasy w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bye bitch :*
"nie chce znowu wyrzucic kasy w błoto" yyyy? a ile taka peseta kosztuje? nie przesadzaj.. pesete trzeba wymieniac jak szczoteczke do zebow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny blue sky
uwierz mi ze 7, 8 zł to dla mnie majątek, na prawde, jezeli sie zmarnuja to juz za to bym miała chleb i masło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bye bitch :*
To w takim razie po co Ci peseta? teraz sa modne "duze" brwi, a nie wyskubane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny blue sky
a co Ty myslisz, ze wyrywam wszystkie brwi i maluje sobie kreske kredka? bez ptrzesady, wyrywam tylko te odrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile możesz sobie pozwolić, ale polecam ze swojej strony zerknąc sobie na pęsety do brwi Zwilling: https://www.luxuryproducts.pl/pesety-do-depilacji.html Są stosowane w gabinetach kosmetycznych, łapią praktycznie każdy włosek oraz są niezniszczalne
Niestety nie mogę Ci tutaj doradzić niczego drogeryjnego bo mam wrazenie, że tymi wszystkimi tańszymi pęsetami rządzi przypadek. Czasami trafi się coś fajnego, ale równie dobrze mozesz kupić pęsetę, która nie będzie skuteczenie łapała włosków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×