Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CamilleCocktailParty

Jaka rasa psa:20-30kg, nie szczekający, fajny charakter i ładny?

Polecane posty

Gość CamilleCocktailParty

Jaką rasę psa byście mi polecili, która spełnia kryteria takie jak w temacie czyli ma to byc pies średni (ew. średno-duży), NIE SZCZEKAJĄCY (cecha charakterystyczna niektórych ras), z fajnym charakterem rodzinnym noi ładny ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjebane mam
Polecam labradora jest przyjazny dla rodziny , ogólnie jest przyjazną rasą , ładniutki też jest , a co do szczekania trzeba odpowiedznio szkolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CamilleCocktailParty
Tylko że niestety labroadory i golden retrievery są bardzo podatne na choroby. Noo wiem to wspaniała rasa, ale niestety rodzinka nie chce się zgodzić ani na labradora ani na goldena :( Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajer Bajerowicz NEO GEO 666
rybo-grzybnio-muchę niech Ci naukowcy z USA wychodują! POLECISZ NA NIEJ DALEKO I BĘDZIE KAWIOR ORAZ TRUFLE! TYLKO CZYM TO SIĘ BĘDZIE ŻYWIŁO? a no naukowcy specjalny rodzaj karmy dla tego stworzonka wymyślą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a jakże uhmmmmm
może cane corso ,mój 3-m-czny na razie dużo nie szczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjebane mam
Tak ? Nawet nie wiedziałam, a zawsze chciałam mieć ladradora... Hmm.. a może jeśli się odpowiednio dba to jest mniejsze prawdopodobieństwo na zachorowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAIS9ANAIS
i nastepne bydle bedzie chodzilo i zasrywalo chodniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjebane mam
Każdy pies na początku nie szczeka ja miałam shih tzu i wgl nie szczekał chyba , że ktoś mu powiedział, ale to chyba kwestja tresury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CamilleCocktailParty
Bo chodzi o to że one mają skłonnośc do problemów ze stawami i do nowotworów. Oczywiście nie jest powiedziane że akurat pies którego się kupi będzie na 100% chory ale po prostu mają bardzo dużą skłonność do chorób tak twierdzą weterynarze. Ja też zawsze chciałam mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjebane mam
Eh .. no to szkoda... a beagle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjebane mam
Nie, nie bokser nie jest absolutnie przyjazny .. Znam kilku właścicieli tych psów odwidziało sie im i pogryźli , więc jak jest tym bardziej małe dziecko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CamilleCocktailParty
Oczywiście że nie będę! Uśpiłam 2 tygodnie temu ukochaną rodezjankę. Na początku stwierdziłam że nie chcę już psa, ale teraz jak w domu tak dziwnie pusto jestem na 100% zdecydowana na psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CamilleCocktailParty
No właśnie nasz sąsiad ma "miłego, spokojego" boksera i załamka. pies jest tak agresywny że nie do wyobrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjebane mam
No boksery są strasznie agresywne , nie wiem kto może uważać , że nie , nawet sąsiadów atakują... jak dla mnie ten pies wgl nie jest do rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin z uk
polecam cocker spaniela ale........... suczke . pieski sa glupkowate i uciekaja suczki sa wierne i kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjebane mam
O Marcin dal dobra propozycje , jak najbardziej ! ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CamilleCocktailParty
A z krótszą sierscią?? Cockerki są wspaniałe ;) ale wymagają szczotkowania i mam niestety alergię na długą sierść ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberyjski husky
One nie potrafią szczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjebane mam
A Beagle Ci si podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brittany
spaniela bretonskiego (brittany)! super psy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CamilleCocktailParty
Rzeczywiście zapomniałam o beaglu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie beagle
to są psy z charakterkiem jamnika. Robią co chcą, nie dają się ułożyć. Tylko wygladają jak maskotki jak są szczeniakami. Często chorują na uszy, bo mają obwisłe i duże. Dalmatyńczyk spełnia twoje oczekiwania. Nie szczeka, jest przyjazny dla wszystkich, ma krótką sierść i przepięknie się uśmiecha (To jedyny pies, który się śmieje) Jedyny minus, to nie jest zbytnio pojętny i nie chce się słuchać. Ale niektórzy mówią, że jest tak ładny, że mądry być nie musi :) Niestety wszystkie psy naprawdę rasowe są chorowite. Chcesz mieć psa zdrowego - weź mieszańca ze schroniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna rasa psa, która mnie sie podoba to taka, która posiada wielkiego, dorodnego pseigo kutaska:) Z pozdrowieniami donvasylroma:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vddddvfddsdsds
Uważam, że nie ma lepszej, słodszej i łatwiejszej rasy w ułożeniu od eleganckiego, nieszczekającego i niedominującego whippeta - tutaj jest dużo o tych psach: http://whippet-bydgoszcz.blogspot.com/ Jak dla mnie - najpierw czytać o charakterze i dopiero kupować i to z dobrej hodowli, nie pseudohodowli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
amstaff:P. Pewnie będzie dużo sprzeciwów, ale te psy są bardzo rodzinne i kochane. Sama takiego mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bokser źle wytresowany, mający beznadziejnego właściciela zawsze będzie beznadziejny, wy laiki. Chomika sobie kup, słitaśny i nie szczeka. Coś dla ciebie. I nawet do weterynarza nie musisz chodzić! Kupisz nowego jak zdechnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie ma zadnych zasad
nie ma psow nieszczekajacych. pies nieszczekajacy to jak kot niemiauczacy. i to chyba raczej kwestia charakteru niz rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×