Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ren87

Chłopak i rajstopy / pończochy?

Polecane posty

Gość gość
jestem chlopakiem i chodzę w rajstopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jelsi nie nosi sie kaleson, warto zainweestowac w rajstopy. Zdrowie ma sie jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbaj o zdrowie noś rajstopy,rajtuzy czapke na uszy rękawiczki dziś się smiejesz z takich a jak będziesz dorosły sam się przekonasz co zes stracil ,Zapalenie zatok, nerek i wiele innych dolegliwości.Zwłaszcxa zapalenie zatok i później sciąganie czegos tam jest bardzo przyjemne . No ale każdy jest kowalem swojego losu. pozdrawiam myslacych głową tcy co mysla chwilla również do zobaczenia za 40 lat jeżeli którykolwiek z tch zatwardziałych pzreciwnikow rajstop dozyje tego wieku Gall Anonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Rajstopy nosza mlodzi i starzy. Umówmy się, ze zwykle rajstopy z microfibra wystarcza, wybor od 40-300 den. Dobrze nagrzeja i w sumie ich nie czuc. Pamietam kalesony, czy maly czy duzy mroz ta sama grubosc... rajstopy mozna dopasowac i naprawde komfortowo przejsc zime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rome77
Powiem wiecej bo ja muszę nosić rajtki albo pończochy tylko że uciskowe. Mam problemy z żyłami i pod koniec dnia nie mogę wytrzymać z bólu. Lekarz zalecił właśnie specjalistyczne rajstopy. Od jesieni śmigam więc w rajtach. Na początku myślałem że się że wstydu Spale. Ale ból i obrzęk praktycznie zniknął od pierwszego dnia od założenia. Aktualnie pod spodnie nie ma problemu nosić kwestia przyzwyczajenia, trochę nogi swedzialy ale żona mi podpowiedziała żeby pozbyć się owłosienia i faktycznie pomogło. Najgorsze to jest to że jak przyjdzie lato to będzie tragedia. Jak chodzić w portkach i rajtach przy 30 stopniach w cieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już żadne tabu. Jesli chodzi o mnie to nie interesuje mnie zdanie innych. Nikomu tym krzywdy nie robie a moja dziewczyna to alceptuje. Wlasnie leżę sobie w różowych rajstopach, białej koszuli i szpilkach obok mojej lubej. W seksie wszystko gra i o to chodzi. Nawet więcej podniety. A mojej dziewczynie nawet się to podoba i razem macamy sie po nylonie. Moze kiedyś zmienię płeć ale czlona zostawie kocham go tak samo jak damskie fatalaszki. Pozdro dla normalnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzenia ludzka rzecz wiec baw się dobrze .Takie p*****ly to możesz opowiadac dzieciom w przedszkolu chociaż i one pewnie by w to nieuwierzyly to co piszesz.Lezysz w rozowych rajstopach białej koszuli i szpilkach a obok ciebie co najwyżej lalka dmuchana .Żadna normalan dziewczyna nietolerowalaby takiego cudaka .Wskocz w jakiś czerowy blezerek umaluj sobie usta i wyjdz na ulice wszystkie kundle z okolicy się zbiegną na twój widok. Milej soboty marzycielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek 36
Ja tez uwielbiam i noszę rajstopy i ponczoszki lubie ciekie 8-15 den Fajne uczucie lubie tez zabawiac sie analnie swoim dildo uwielbiam te wypełnienie i jak ktos raz tego spróbuję to będzie tak sie kuz zawsze bawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe zaczely sie posty... tylko kogo obchodzisz ty i twoj towarzysz dildo? Temat zaczal sie od posta i prosze na niego odpowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Też noszę rajstopy i uważam że są lepsze od kaleson... Czy ktoś może nosi pończochy czy może coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nylon
Ostatnio kupiłem fajne pończochy i nawet po 12 godzinach pracy nie spadają, mam tez inna parę ale po przejściu paru metrów czuć je już na kostkach. Może ktoś pomoże mi dobrać odpowiednie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy szanujący się chłopak czy to wiosna ,latem ,jesienią czy zima zawsze ma na sobie rajstopy ,rajtuzy w zaleznosci od temperatury Jestem tego zywym przykładem w tej chwili bedac w domku i siedząc przed kompem pisząc o tym mam na sobie rajstopy z mikrofibry ocieplane od wewnątrz 120 den w kolorze bordowym z dwoma płaskimi szwami na pupie i wyprofilowanymi stopami sa naprawdę bardzo przyjemne cieple pzredewszystkim nawet wychodząc na spacer z pieskeim w samych rajstopach wyszedłem na dwor było mi cieplutko pozdrawiam wszystkich milosnikow rajstop ,rajtuz Gall Anonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nylon
A czy pończochy też nosisz? może pomożesz mi dobrać jakieś fajne rajstopy, pończochy czy leginsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piątek wieczorem na rogu Roentgena i Pileckiego, pod Centrum Onkologii w Wa-wie widziałem chłopaka, który biegał sobie w rajstopkach i spodenkach. Kiedyś to była normalka, ale w dobie sportowych leginsów to rzadkość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nylon
Dziś każdy się boi bo ktoś może wyśmiać taki ubiór. Jestem za takim ubiorem jest to fajne i eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Czy ktos pomoże mi dobrać rozmiar pończoch aby nie spadały w dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od wzrostu, grubości ud itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś fashionistą to czemu nie, ale próbuj wtedy połączyć to ze spodniami. Afiszowanie się z rajstopami i pończochami w naszym kraju przeważnie się kończy tym, że mogą Ciebie wyśmiać, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzrost 175 grubosc 20den i jedne spadaja inne nie a ten sam rozmiar biorę tylko inna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuj tych firm, które nie spadają, albo pończochy do pasa. Jak dobrze poszukasz w necie to znajdziesz męskie pasy do pończoch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz jakieś sprawdzone firmy? idzie lato wiec szukam odpowiednich pończoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam sprawdzonych firm bo w pończochach nie chodzę. :) A skoro idzie lato, to po co Ci pończochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pończochach nie chodzisz a w rajstopach itp? Szukam już na letnie wieczory i te deszczowe też. Lubię cieliste błyszczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne pończochy, ktoś coś kupował już z tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka22C dlaczego fatalny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Widziałam kiedyś takie zdj na którym widać było chłopaka w ponczochach, takiego w rajstopach tez widzialam i nawet fajnie to wyglądało : ) ale to tylko fotki a nie codzienność : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men 36l
Ja osobiście noszę i bardzo jest mi dobrze gdy mam cieniutkie rajstopki na sobie np. 15 den grafitowe polecam firmę Moraj dobre rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×