Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ren87

Chłopak i rajstopy / pończochy?

Polecane posty

Gość Men 36l
Ja osobiście noszę i bardzo jest mi dobrze gdy mam cieniutkie rajstopki na sobie np. 15 den grafitowe polecam firmę Moraj dobre rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Wawa5000
Świat schodzi coraz niżej ! Facet w damskich rajstopach albo pończochach ? P****ało was pedexy ! ja prdl ! Na taki widok to tylko spawa strzelić ! Gdzie są faceci, mężczyźni ? ! Serio uważacie że pończochy lub rajstopy i facet to dobry widok ? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może teraz jest najlepszy czas dla siebie? Warto podnosić kwalifikację, uczyć się nowych rzeczy, a może rozkręcić coś swojego? Zapraszam na BEZPŁATNEGO Technika usług Kosmetycznych dwa lata nauki w weekendy! A może by tak Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną ? Zapraszam do NOVA CE Bydgoszcz ( znajdziesz nas także na facebooku), ul. Krasińskiego 2, tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter208
Według mnie każdy może ubierać to co chce i w czym dobrze się czuje. Jestem jednym z tych panów którzy zamiast kalason wybrali właśnie rajstopy, odkąd pamiętam zawsze nosiłem rajstopy w dzieciństwie wiadomo że te grubsze nieco pózniej już tylko damskie rajstopy 15-den w różnych kolorach i wzorach więc jak najbardziej jestem za noszeniem rajstop przez panów, polecam są bardzo wygodne i miłe extra się w nich czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nylon
Popieram pana wyżej, każdy nosi co chce jego wybór. Ja osobiście też noszę rajstopy od 100den do 8den ale i też w letnie dni pończochy które są wygodne i eleganckie. Na rower czy wspinaczkę w góry natomiast leginsy. A dla tych co mówią że tylko pedzie noszą rajstopy dodam że coraz więcej dziewczyn to akceptuje ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegginglover

na codzień nie noszę ale czasem wkładam do sexiku z żonką, ona lubi jak mam na sobie pończochy, jak jsteśmy sami w domu to czasem po sexiku śpimy razem w sexi bieliźnie i chodzimy później cały dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylon

Czy to forum umiera? Może jest ktoś kto lubi rajstopy itp i chce porozmawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam już trochę latek. W zimie noszę pod spodnie rajstopy, różnej grubości od 15 do 60 den. Ot i wszystko 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boyu:)

Jestem mężczyzna i sam

nosze rajstopy w zimę pod spodniami bo są dla mnie wygodne i ciepłe. Moze nie jest do po męski ale to kwestia gustu. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylon

A Ci co noszą rajstopy np. 8den wiosna jesienią i zimnymi letnimi wieczorami? Leginsy na rower bądź w góry? Co sądzicie o nich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rajstopy jako bielizna na wierzch chyba nie jest dobrym pomysłem dla chłopaków ,takie moje zdanie.

Pod spodnie w chłodne dni to tak. Ale pokazywać nóg  w rajstopach publicznie to wypada dziewczynom i kobietom.

Oczywiście nikt nikomu nie zabroni nosić tego co komu się podoba ,ale pończochy i rajstopy najlepiej wygladają na nogach  pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala

A w wojsku twój pożal się borze chłopak był??? Może najpierw niech idzie do wojska to zobaczy co to jest prawdziwy facet, i odechce mu się nosić rajstopy! Gdzie uchowały się takie pipy męskie, ja pytam? Kto takich wychował???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×