Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grfqfrgt

Zostawiła mnie dla byłego, który...

Polecane posty

Gość grfqfrgt

Jej nie kocha tylko chce od niej seksu :o To chore, ten koleś kolekcjonuje dziewczyny ! A ona zapatrzona w niego jest jak w obrazek :( Ja o nią dbałem i szanowałem ją i tak mi dziękuje za to wszystko co dla niej zrobiłem :( :( :( Nie wiem co mam robić jestem załamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z bagien
jak to co masz robić? idź na spacer jest ładna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banał - czas leczy rany... podobno :O 🖐️ Zobaczysz, jeszcze ona przyjdzie do Ciebie z płaczem, że ją źle traktował, a Ty ją kopniesz w dupę, bo do tego czasu znajdziesz fajniejszą i przede wszystkim mądrzejdzą od tamtej dziewczynę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grfqfrgt
Ja na prawdę starałem się i byłem dla niej dobry :( Eh no wiadomo że nie jestem idealny, a ona gdzieś była i go zobaczyła i od razu tylko o nim myśli i mi pisze jaki to on cudowny :( :o czuje sie jak szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grfqfrgt
Właśnie tak myślę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grfqfrgt
Bo on jej nie szanował a i tak ona go chce i nie skreśla, chciaż kilka razy prawie zrobił jej krzywdę :( A ja ją szanowałem i starałem się być dobrym i mnie zeszmaciła :( Po co ona jeszcze mi gada jaki on jest zajebiście fajny, miły itd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorkamarki
to czemu sie nie zabierzesz za inna? szczerze wkurzaja mnie tacy faceci co nie podejda do kobiety bo jest zbyt wyksztalcona/ za ladna, jak sie zabieracie za ciagle ten sam typ kobiet, z tej samej ligi to tak macie, i wcale mi takich facetow nie jest szkoda. przez was prawdziwie wartosciowe kobiety sa same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grfqfrgt
No ale mam się tak z dnia na dzień zabierrać ? Bez przesady :o i tak ją kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 03
Też się czuję jak... Nie chcę myśleć ale to silniejsze ode mnie.Dlaczego mnie tak okłamał...Zranił...Wiem sama chciałam...Już nigdy nikomu nie zaufam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorkamarki
przepraszam, nie chcialam nikogo urazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grfqfrgt
Nie raz mnie zraniła ale po tym odechciało mi się walczyć o nią :o ale kocham ją całym serduszkiem nadal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak wyglądają ich relacje to wiedzą tylko oni, więc jego nie masz co oceniać. Jasne, że boli, a ona zachowała się nie fair (zrobić sobie z kogoś zatkajdziurę i wrócić do byłego...), ale nikt nie mówił, że życie ma być łatwe, proste i przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grfqfrgt
Wiem jaki on jest, znam go trochę bo kiedyś to był mój kolega, poza tym rozmawiałem z jej koleżankami i mową o nim to samo wszystkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×