Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Sauna w biurze dyrektora ZUS

Polecane posty

Czy teraz jest dla was jasne czemu na emerytury musimy iść 2 wieku 67 lat, anie jak we Francji np w wieku 62? Dyrektorzy ZUSów nie mieli by na sauny. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooowwxwwww
sam głosowałeś na PO to teraz nie ujadaj zresztą wszyscy srają na twój temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biratta
mi wisi do kiedy emerytura , i tak pracuję na własna działalnośc a lat przepracowanych na pewno nie będe miała niech płacza ci co maja etaty i wybierali Platformę, widocznie im to pasuje i sie na to godza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werasiera
seryjnie ma saune, podaj linka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koramora
e tam stary mojej kolezanki ze slaska jest prezesem, wyzyskują ludzi,oni protestuja, a on ma saune, basen i inne rzeczy, no i zone oraz 2 bachory na utrzymaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfffgfghjh
mi tez wisi, ale szkoda mi moich starych rodzicow, ktorzy beda musieli pracowac tata 2 lata dluzej, mama 15, roku dluzej, a cale zycie robili ciezko fizycznie i są juz wyczerpani. co innego jak ktos siedzi na dupie w biurze, taki niech sobie robi i do setki, a co innego fizyczna praca. dodam, ze glosowalismy na PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po śniadaniu
przypominam, że PiS też już był przy władzy, a nie zauważyłam, żeby sytuacja wtedy się jakoś zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob.pl
na PO i RPP głosowali bezrozumni frajerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po śniadaniu
przypominam, że PiS już był przy władzy, jakoś wtedy też nic się nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to tylko kropelka... czasem coś takiego wypłynie.. rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam, że PiS też już był przy władzy, a nie zauważyłam, żeby sytuacja wtedy się jakoś zmieniła kiedy byl ten pis przy wladzy i ile czasu rzadzil i jakie mial mozliwosci rzadzenia? moze przypomnisz tutaj wszystkim chetnie poczytamy ale z tym zusem to juz nawet nie skandal przeciez wiadomo ze to jest najwiekszy zlodziej w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalem , ze Myrevin to jednak Człek z wyższej intelektualnie połki , czy naprawde chcesz na sile rownac w dol do tego zabie3dzonego motlochu , lykajacego wszystko co mu podadza by na najnizszych instyktach biedoty sie slizgac. a teraz zrob trzy kroki w tyl i pomysl co ma jedna nawet najdrozsza sauna do systemu emerytalnego w polsce?czy aby przybledy w Anglii pijace mocz w joldzie swym Panom nie maja wiekszego?kto bedzie na to pracowal? komuna sie skonczyla a wraz z nia drukowanie pustych biletow NBP, a urzedasy majacy za sranie w fotele pelne etaty ktos musi im kiedys dac emeryture a oni niczego oprocz tony papieru zapisanego stekiem bzdur nie wytworzyli. a umowy smieciowe gdy polaczki-biznusie wykorzystuja lud pracujacy miast i wsi , ktoren jednak wytwarza swymi szacunku godnymi dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że jedna sauna za 20 000 zł nie ma wpływu na system emerytalny, nie w tym rzecz. Rzecz w tym jak publicznymi pieniędzmi się rozporządza. I jak napisałem to tylko jeden przykład wykryty i upubliczniony przez przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez uczciwych inaczej polaczkow oraz pracowitych inaczej polaczkow ZUS by wyplacac swiadczenia zmuszony jest do zaciagania kredytow no i ... wlasnie przychodzi taki przedstawiciel banku i proponuje ze na koszt tegoz wybuduje saune by tylko to w jego banku wziac ten niebagatelnej wielkosci kredyt a Myrevin bije piane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rvcrvrvr
ferdynand im wiecej cie czytam tym bardziej dochodze do wnioskui ze to wlasnie ty pochodzisz z tego zabiedzonego motlochu i dalej w nich siedzisz bardzo sfrustrowany mały czleku z psychika niezle pokaleczoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po śniadaniu
prawie trzy lata rządzenia to mało, że by cokolwiek zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bije piany, moje podejście do tego jest lekko humorystyczne, to pan Ferdynand był łaskaw się nabzdyczyć i zrobić z tego poważną sprawę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a obecne k u r w y ile juz rzadza ze nie moga nic zmienic i czemu o pisie znowu dyskutujemy skoro to nie oni rzadza moze o kaczynskim porozmawiamy co bysmy znowu skutecznie odwrocili uwage od problemow albo od zlych wynikow sondazy ?? kolejny pajac ktory ma wiele do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdynand Pryszczyc tak konczą ci co sie wobec państwa nie wywiązują ze swych płatnosci , zaległosci w ZUS w US i jeszcze pretensje i podwazanie powagi Sejmu i Se3natu. czemu tego obywatela straż marszałkowska nie wyniosła oszołoma kładacego kłody pod przygotowania kraju do EURO2012 ja p i e r d o l e jaka zalosna menda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto to słyszał by za takiej rangi inwestycje zabieral sie nawet w roli podwykonawcy jakis zabiedzony polaczkowy w bialych skarpetkach biznus. ktory nie ma gwarancji platniczych , rezerw czyli kapitalu zakladowego i gdy sie tylko obsuwa platnosci zrobi to on nawet ludziom u siebie zatrudnionym nie ma z czego wynagrodzenia wyplacic oraz ubezpieczenia. i tak przez takiego polaczka cierpi robotnik ktoren musi znow parowek z biedronki swym dzatkom odmowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie link o studentach glabach i nierobach trwoniacych na bezsensowne studia pieniadze podatnikow po to by albo plakac ze sie powiesza bo pracy nie maja albo do Anglii na zmywak talerzy albo jako umywacz dups anglosaskich jada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po śniadaniu
tylko nie pajac! Każda z ekip rządzących ma obywateli w dupie i traktuje jak ścierki do wyżymania, nie zależnie od tego czy siedzą po prawo czy po lewo, z resztą każda z nic miała już swoje 5 minut i to udowodniła na każdym polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×