Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja po tych bólach popędziłam do lekarza nie do swojego bo u niego wizyta dopiero w czwartek; lekarka młoda i w sumie fajna powiedziała że te bóle które jej opisuję na pewno nie są od macicy ale z przemęczenia i wysiłku. Niestety nie ma usg więc dopiero w czwartek dowiem się czy wszystko ok. Mam brać witaminy i dbać o siebie, troszkę na mnie nakrzyczała i zleciła dodatkowe badania na hormony tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od niedzieli nie zaglądałam, ale teraz nadrobiłam zaległości :) Mama2013 mi też lekarz w szpitalu powiedział, że mam nisko łożysko. Czy może to grozić np przedwczesnym porodem? Do swojego lekarza na Usg idę za 2 tyg. i wypytam o wszystko. dużo zdrówka dla Was i szybkiego powrotu do domu. Też mi dokuczają bóle pleców, najbardziej wieczorem, a gdy za długo siedzę czuję taki ucisk pod żebrami. Od kilku dni czuję też taki dziwny smak w ustach. Zazwyczaj ok 3 godzin po śniadaniu. Po umyciu zębów staram się pić wodę i nie podjadać nic. Nie wiem od czego to może być (ząbki mam zdrowe). Po zjedzeniu obiadu i po południu jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka ja tez mam niskie lozysko ale w tym momencie jestem jedynie monitorowana. To lozysko wraz z rozwojem macicy moze sie jeszcze przesunac na odp miejsce wiec nie ma co panikowac. w 32 tygodniu mam kolejne usg aby dokladnie to sprawdzic. W najgorszym przypadku jesli sie jednak nie przesunie to bedziemy musialy miec cesarke bo lozysko bedzie na drodze dziecka do wyjscia... cesarka bedzie planowana pewnie na dwa tyg wczesniej niz data porodu bo nie moze dojsc do skurczy kiedy to lozysko jest nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A weź nawet nie strasz... Mi powiedzieli w szpitalu ze lozysko powinno sie jeszcze podnieść bo to jeszcze dość wczesna ciąża, jestem w 20tc. Jutro powinnam być już w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMALUTY2013 - trzymaj sie w tym szpitalu, pobyt w tym miejscu to nic przyjemnego, ale ogromnym plusem jest to, że jesteś pod stałą kontrolą. Trzymam kciuki za jutrzejszy powrót do domu:) Bayer lev - święta racja. Pierwsza ciąża - błogie lenistwo, wylegiwanie sie w łózku do 11.00 a teraz... moje dziecie wstało dzis o 5.30.... a ja pół dnia padałam na twarz... Lolunia23 - piłam ten Allugastrin od 5 mca do końca na zgagę( miałam potworną) jest dobry w smaku i całkiem dobrze rozwiązuje te problemy. kasienka.m -kiedyś przeczytałam gdzieś, że w drugim trymestrze można mieć taki metaliczny posmak w ustach i że to jedna z dolegliwoścui ciężarnych , coś takiego właśnie odczuwasz? aclerya - co do przeprowadzki, to aż sie boję o tym myśleć. Dziś wybrałam płytki do małej łazienki. U nas prace na całego aby zdążyć przed Nowym Rokiem. Ja nie odczuwam bóli pleców - jedynie biodra od czasu do czasu dają znać o sobie. kaziorek - ja jestem na L4 od końca sierpnia i nie wyobrażam sobie żebym była teraz w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........22.............CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ....................................Warszawa Anitka90............15.02.2013..........18...........CH.. .........Kraków lista..................11.02.2013..........19. ...... ...CH........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........22.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........23...........CH........Nie mcy Ninkaa86...........15.02.2013...........18 ............DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........17......................UK Judka9876.........22.02.2013...........14............... ......Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=).............10.02.2013............21.. ............CH.......Rzeszów kaziorek84..........01.02.2012.........20..............CH ... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............18............CH ......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............17. ....................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............19..........DZ....... .Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........20...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........13......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...................Wieluń Gusia09 ...........18-02-2012.............16..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........17.02.2013.............19..........???.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2012..............(?)...........DZ....... ..Kraków aclerya............17.02.2012.............18...........CH ..........W-wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basssia87
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........22.............CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ....................................Warszawa Anitka90............15.02.2013..........18...........CH.. .........Kraków lista..................11.02.2013..........19. ...... ...CH........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........22.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........23...........CH........Nie mcy Ninkaa86...........15.02.2013...........18 ............DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........17......................UK Judka9876.........22.02.2013...........14............... ......Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=).............10.02.2013............21.. ............CH.......Rzeszów kaziorek84..........01.02.2012.........20..............CH ... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............18............CH ......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............17. ....................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............19..........DZ....... .Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........20...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........13......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...................Wieluń Gusia09 ...........18-02-2012.............16..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........17.02.2013.............19..........???.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2012..............(?)...........DZ....... ..Kraków aclerya............17.02.2012.............18...........CH ..........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ.........Węgorzewo Widzę, że nie które rodzicie w lutym 2012 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 2013 oby wszystko było dobrze :* też to zauważyłam, że w rzeszowie sami chłopcy:), planujesz rodzić na rycerskiej? JA mam zamiar rodzić na szopena bo tam przyjmuje mój lekarz no i na patologi już raz tam leżałam przez tydzień więc zaznajomiłam się ze szpitalem troszeczkę:) U mnie jakieś barketrie w moczu wynaleźli i mam brać antybiotyk zinnat i zastanawiam się w ogóle czy go brać bo jak miałam takie coś przed ciążą to brałam furagin i było dobrze a teraz antybiotyk, strasznie boję się jakichkolwiek leków zażywać w ciąży ale jakby miało się coś gorszego z tego rozwinąć to chyba będę go zażywać:( Bóle pleców od kilku tygodni też się pojawiają, i już nie wiem w jakiej pozycji spać i siedzieć bo raz mnie bolą plecy po nocy a raz po całym dniu jak kłade się spać oj uroki ciąży:) Najwiekszym pocieszeniem za te wszystkie "męki" sa ruchy mojego synka:) cudowne uczucie... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w piątek wizyta i idę na L4. wczoraj tylko kurze powycierałam jak wróciłam do domu po pracy i tak mnie brzuch ciągnął że chodziłam pochylona w dół. Jak trochę poleżałam to mi przeszło. Nic nie umiem ostatnio zrobić bo zaraz coś mi się dzieje. Mam nadzieję, że z małym wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja wczoraj byłam na chwilkę na mieście i powiem wam że nie dość że mnie plecy bolaly to mialam znowu ten skurcz pod piersiami, normalnie jakbym ze 200 brzuszków zrobiła... jak wrociłam do domu prysznic i spać... chociaż w łóżku też nie mogę się ułożyć bo plecy mnie bolą strasznie na wysokości łopatek :/ koleżanka poleciła mi żebym sobie kupiła na allegro taką poduchę do spania na boku, taka w ksztalcie literki C... ona za 2 tygodnie rodzi i mówi ze bez poduszki rady by nie dała.... iskierka nas też czeka przeprowadzka... mam nadzieję ze już niedlugo, może za 2 miesiące, też chcemy zdazyć przed nowym rokiem, najlepiej na świeta... ale zobaczymy, teraz za ocieplenie poddasza musimy się wziąć i zrobić obróbki na dachu... nie wyobrażam sobie.... tego wszystkiego, sprzątania, mycia okien itp :/ puszekokruszek ja brałam też antybiotyk na bakterie w moczu, ja brałam amotax czy cosik takiego... lepiej wziąc chyba niż później ma być tego więcej.... ja jakoś ogólnie przemęczona jestem... wieczorem padam już o 20 :/ jeszcze te badania muszę zrobić :/ milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojekonto ja mam tą poduszkę, ale jak dla mnie do spania się ona nie sprawdza-jest zwyczajnie niewygodnie, bardziej jak odpoczywam w ciągu dnia to podkładam sobie ją pod plecy jak mnie bolą i wtedy daje to ulgę. W nocy niestety muszę się męczyć z tymi bólami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i widzę, że co raz więcej 'problemów'... ból pleców, skurcze, szpitale... Niestety musimy teraz na siebie bardzo uważać! Tak jak wcześniej pisałam po luteinie miałam swędzenie i pieczenie, lekarz przepisał mi globułki 1 przez 3 dni Pimafucin... czuję dzisiaj ulgę, ale zdziwiło mnie to, że nadal mam brać luteine i boje się, że znowu będzie to samo! W piątek mam wizyte - zobaczymy co powie :/ Co do tej poduszki w kształcie literki C - też o tym słyszałam i chciałabym sobie zakupić :) Plecy mnie jeszcze na szczescie nie bolą, wczoraj tylko jak cały dzien w kuchni coś robiłam to dopiero pierwszy raz poczułam ból, ale do wytrzymania. Więc współczuję Wam dziewczyny. Ja na zwolnieniu od września - odpoczywam :) Pozdrawiam mamy córeczek (bardzo nas mało) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........22.............CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ....................................Warszawa Anitka90............15.02.2013..........18...........CH.. .........Kraków lista..................11.02.2013..........19. ...... ...CH........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........22.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........23...........CH........Nie mcy Ninkaa86...........15.02.2013...........19 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........17......................UK Judka9876.........22.02.2013...........14............... ......Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=).............10.02.2013............21.. ............CH.......Rzeszów kaziorek84..........01.02.2012.........20..............CH ... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............18............CH ......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............17. ....................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............19..........DZ....... .Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........20...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........13......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...................Wieluń Gusia09 ...........18-02-2012.............16..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........17.02.2013.............19..........???.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2012..............(?)...........DZ....... ..Kraków aclerya............17.02.2012.............18...........CH ..........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. ........Węgorzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto nawet za mycie okien się nie bierz albo będą musiały poczekać na lepsze czasy ewentualnie może kogoś do pomocy. Ja mam zamiar wynająć panią lub panie do posprzątania po wykończeniu bo sama na pewno nie dam rady a i mama za bardzo nie może ostatnio po myciu płytek dwa dni leżałam więc odpada. Wiecie ja też nie mogę w nocy dobrej pozycji do spania znaleźć i kończy się zazwyczaj na kręceniu przez pół nocy a rano padam ze zmęczenia; u mnie pojawiły się nowe objawy lekkie krwawienie z nosa i dziąseł :( oczywiście wina hormonów:( Pędzę kopytka robić:) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja już spakowana i czekam na wypis :) będę musiała chodzić do endokrynologa bo mam jakiś niewielki problem z tarczyca i kolejne tabletki.... Ah... Mam nadzieje ze ci wszyscy lekarz.e wiedza co robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku,jak was tak czytam to sie ciesze,ze u mnie z plecami wszystko gra,choc mam od kilku lat problemy z kregoslupem,ale jakos w ciazy-i pierwszej,i teraz-spokoj.Spie tez dobrze w nocy,jesli nie liczyc wedrowek do toalety,ale to juz robie na pol spiaco,z zamknietymi oczami i po powrocie do lozka natychmiast zasypiam,wiec nie jest to az takim problemem.Jeszcze troszke,dziewczyny,i bedzie lepiej. Iskierko-ooo,wspolczuje takiego rannego ptaszka,moja ma problem,zeby wstac o 8:30 do przedszkola.Od urodzenia byla spiochem i po cichu licze,ze mlody bedzie tez taki-jak cala nasza trojka;) W weekendy moja corka wstaje dobrze po 10,wiec jesli chodzi o wysypianie,to nie narzekam szczegolnie,natomiast nieraz zakopalabym sie pod kocem z ksiazka po poludniu,a tu cora ciagnie na spacer i plac zabaw.Ale co tam,jeszcze tylko kilka lat i bedzie luzik;) Lolunia-jak chcesz,zeby ci sie dobrze zelazo wchlanialo z jedzenia,to w tym czasie co jajko jedz tez warzywa bogate w wit.C,mozesz pic sok pomaranczowy do tego i godzine-dwie po jedzeniu nie pij kawy,herbaty,mleka(w ogole wapno przeszkadza w przyswajaniu zelaza). Kasienka-ja w pierwszej ciazy mialam nisko lozysko,urodzilam w 40tc,a nie oszczedzalam sie specjalnie,duzo chodzilam po gorach z psem,do dnia porodu codziennie,wiec wysilku mialam sporo.Nie stresuj sie tym za bardzo,czesto sie zdarza,ze lozysko jest nisko,a potem sie podnosi i jest dobrze. Kaziorek-koniecznie idz na zwolnienie,nie ma co ryzykowac. Lunek-mi tez zaczely dziasla krwawic,szczegolnie rano po wstaniu przy myciu zebow to widze,w przyszlym tygodniu ide do dentysty. Wspolczuje wam tych przeprowadzek w takiej wysokiej ciazy.Ja teraz zagonilam meza do malowania sypialni i salonu,bo kupilismy nowe meble i trzeba odswiezyc,ale chce,zeby mi to skonczyl w ciagu miesiaca,gora dwoch,wszystkie duperele,ktore trzeba zrobic,bo zaczynam czuc,ze mam malo czasu do porodu,hehe:D A przeprowadzka w grudniu czy styczniu-podziwiam,ale pamietajcie,zeby sie absolutnie nie przemeczac przy tym. Moj synek ostatnio czesto ma czkawke,troche denerwujace sa te regularne pukniecia.A kopie na tyle mocno juz,ze widac jak sie brzuch w tych miejscach rusza,moja coreczka ma radoche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum dla rodziców
Witajcie, zapraszam do odwiedzenie nowego forum dla rodziców. Nasze miejsce, gdzie odnajdzie się każda przyszła, świeżo upieczona i doświadczona Mama oraz Tatusiowie. Zapraszam Was do dyskusji!!! Szukajcie rodziców ze swoich regionów, Mam, które rodzą w tym samym miesiącu co Wy i dyskutujcie o wszystkim co dotyczy Was i Waszych pociech!!! Zapraszamy: http://brzuchatki.pl/forum/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Poszłam wczoraj do tego gina, zbadał mnie i wysłał do szpitala :/ Na szczęście z dzieckiem wszystko w porządku, ale ja mam podejrzenie skracania szyjki macicy. Chcieli mnie położyć w szpitalu na obserwację, ale udało mi się przekonać ich, aby puścili mnie do domu. Dostałam L4 do wizyty u mojego gina i on ma mi już pociągnąć dalej. W szpitalu też miałam niezły stres, bo położna nie mogła znaleźć tętna dziecka - najpierw szukała takim detektorem, po 10 minutach podłączyli mnie pod ktg, ale też był problem, w końcu na zwykłym usg znaleźli, ale tak się strachu najadłam, że masakra. Mam leżeć, odpoczywać, brać magnez i no-spe. Także odpoczywam, dzisiaj się w końcu porządnie wyspałam. Miałam 2 razy robione usg, niestety maluszka nie widziałam, nawet nie wiem ile ma cm już teraz, podali mi tylko wagę: 269 gram :) Lekarz powiedział, że ciąża jest młodsza mniej więcej o tydzień, czyli zamiast 19 już tygodnia, jestem w 18. Przy usg około 12 tygodnia też powiedzieli, że ciąża jest młodsza, ale jakoś waga mi się nie zgadza. Według tabelki, którą znalazłam (http://www.babycenter.com/average-fetal-length-weight-chart) waga z wiekiem się zgadza, no ale co ja tam mogę wiedzieć, trzeba się słuchać lekarzy. 1 października mam usg 4d, już dni odliczam, a 2 października wizyte u mojego gina, zobaczymy co mi powie odnośnie tej mojej szyjki. Co do poduszki ciążowej, to też ją mam, i jest bardzo wygodna, ale tak jak kaziorek w nocy się nie sprawdza. Na początku zasypiania jest super, ale po nocy budzę się z jeszcze gorszym bólem pleców i do tego z bólem ucha... Super się sprawdza przy siedzeniu/półleżeniu - podkładam sobie pod plecy, drugą część zakładam na nogi na tej części trzymam np. laptopa :) kaziorek idź na L4! Też chciałam zostać dłużej w pracy, ale już wychodzę z założenia, że jednak będąc w ciąży, to jak najszybciej na zwolnienie i się nie przemęczać i nie stresować, tak dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aclerya dobrze, że już jesteś na l4 żadna praca nie jest warta zdrowia naszych dzieci! wyobrażam sobie jaki przeżyłaś stres, ale na szczęście wszystko jest ok :) a gdzie wybierasz sie na 4d? ciekawe jakie będą wrażenia, bo ja chyba też sie wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuskaaa wybieram się do Boramedu na Gocławiu, do dr Rzepki. Już tam byłam w 15 tygodniu, ale mały nie chciał współpracować, odwrócił się plecami i nie chciał się pokazać, ale mimo to widziałam rączki i bok twarzyczki i naprawdę wyglądało to nieziemsko. Powiedzieli, żebym przyszła w 20 tygodniu, więc od razu się umówiłam na 1 października. Kosztuje tam 4d 200zł, jedna z najniższych kwot za 4d jakie udało mi się znaleźć w Warszawie. Na pewno zdam relację po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,cos na poprawe humoru.I do pokazania mezom.Zapozyczone z innego forum,mam nadzieje,ze sie nie obrazi nikt;) Co ma zrobić mężczyzna, aby zrozumieć ciężarną kobietę? Instrukcja - krok po kroku: 1-3 miesiąc 1. Każdego wieczora organizuj sobie zatrucie - na przykład zjedz przeterminowaną rybę i popij mlekiem. Później dowiesz się, po co. 2. Następnego ranka wstań, weź pigułkę nasenną i idź do pracy. Jeśli rzeczywiście bardzo źle się czujesz - zostań w domu, ale nie zapomnij posprzątać i ugotuj obiad. 3. Do kostek u nóg przywiąż woreczki z piaskiem - po półtora kilograma na każdą nogę. 4. Przed wyjściem włóż do kieszeni koszuli zdechłą mysz i nie wyjmuj jej! 5. Tego nie jedz, nie wolno ci. Tego też. I tego. Najlepiej zjedz jabłko. 6. Powaliło cię? Rzuć te papierosy! Coca-colę, piwo i inne napoje gazowane też! 7. Usiądź wygodnie i zjedz jogurt. Jeśli nie masz ochoty - to chociaż trochę. 8. Zwymiotowałeś? Posprzątaj po sobie. Nie wołaj żony - jest zajęta. 9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Muszą zrobić niezbędne badania. 10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. 3-6 miesiąc 1.Do brzucha przywiąż materac z wodą. 2. Gdy się ubierasz - nie odwiązuj go, nawet, gdy próbujesz wciągnąć buty. 3. Śpij również z materacem. Jak to, JAK? Na boku! 4. Nie zapomnij rano zażyć pigułki nasennej. 5. A przed wyjściem do pracy - wypij litr wody. 6. Przed pójściem spać również wypij litr wody i weź tabletkę moczopędną. 7. Do nosa włóż wacik, tak, aby powietrze przechodziło, ale odczuwało się lekką duszność. Wacik noś stale. 8. Masz duszności? Otwórz okno - niektórym pomaga. 9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Jak to, PO CO? Zrobić niezbędne badania. Co z tego, że już robiłeś? 10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. Materaca nie odwiązuj! 6-9 miesiąc 1. Każdego ranka siadaj na fotel obrotowy i kręć się przez 10 minut. Gdy już organizm odmówi Ci całkowicie współpracy - wstań i szykuj się do pracy. No co ty, kręci ci się w głowie? Współczuję, to na pewno minie. 2. Dolej wody do materaca. 3. Wypij coś moczopędnego, a w pracy wypijaj szklankę wody co godzinę. 4. Postaraj się nie opuszczać miejsca pracy zbyt często. Bądź czujny i dyspozycyjny przez cały dzień. Jeśli przychodzi ci to z łatwością - weź dodatkową pigułkę nasenną. 5. Zwiększ również wagę woreczków z piaskiem, które masz przywiązane do nóg - do 2 kilogramów każdy. 6. Wieczorem, nie odwiązując materaca, połóż się do łóżka i bądź perfekcyjnym, namiętnym kochankiem! 7. Jeśli wydaje ci się, że twoja żona interesuje się innymi mężczyznami - pozostań wspaniałomyślny i wybaczający. 8. Poświęcaj żonie więcej czasu i uwagi. Wyobraź sobie, że jej też jest ciężko! 9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Jak to, po co? Po to samo, co zawsze - niezbędne badania. 10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. Oczywiście, że z materacem, co za pytanie? The end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie juz dzisiaj o wiele lepiej z tym kłuciem żołądka, odstawiłam żelazo tak jak mi mój lekarz polecił i jem codziennie jajko. Bayer Lev dzięki za radę od jutro zaczne tak działać jak mi poleciłaś ;) 2 pażdziernika mam połówkowe, już nie mogę się doczekać. A wy juz takie usg miałyście ? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aclerya dzięki za namiary, rzeczywiście - taniej też się nie spotkałam teraz idę na połówkowe ale może zapiszę się na listopad jak w tej klinice z terminami? dużo wcześniej trzeba dzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuskaaa jak pierwszy raz się umawiałam to zapisałam się na wizytę jeszcze tego samego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka 9876
Kawał rewelacja:) A ja dzisiaj się najadłam strachu, miałam straszne kłucie w dole brzucha i z tyłu jakby nerka:( więc oczywiście wpadłam w histerię i pojechałam do szpitala. Zrobili mi szczegółowe badania i prześwietlenia i było wszystko ok, ale nie wiedzą od czego miałam te bóle. Potem miałam lekkie plamienie, więc pojechałam do prywatnej kliniki na dodatkową konsultację i muszę zrobić badanie moczu, jak będzie coś nie tak to wtedy idę do szpitala. Mówię Wam dziewczyny umieram ze strachu, nawet w szpitalu mnie ochrzanili, że mam się uspokoić bo tam płakałam im z przerażenia:( Ale dobra wiadomość jest taka, że dowiedziałam się, że będę miała Synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ją właśnie leze i odpoczywam bo dostałam jakiśpodbrzusza zobaczę jak będę czuła jeśli nie mina to będę dzwonić na numer który dostałam od poloznej w razie jakiś problemów ale mam nadzeje że to tylko przemeczenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedze ze kazda ma taki problem z bolacym brzuszkiem... ja juz w domku jestem i zaz ide spac w swoim lozeczku :) ale sie usmialam czytajac ten hmmm "kawal?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×