Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Marysia dziękuję Ci bardzo mi pomogłaś; mam porównanie ja karmiłam piersią 1,5 tygodnia i podobnie jak u Ciebie pokarmu mało a potrzebbbyyy ogromne pokarm szybko straciłam.Biorę poprawkę na to, że Wojtek jak się urodził miał 4140gr a jak wychodziliśmy ze szpitala 3950gr i od raazu dużo zjadał. Jutro jak pójdziemy do lekarza to go zważą więc zobaczymy ile mój klusek waży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunek mm podaje sie nie częściej niż co 3 godziny. Ono nie jest trawione tak szybko jak mleko matki. Powinnaś podawać ok 7x na dobę bo bobas je dość dużo, miedzy karmieniem dopajaj, nawet 10ml to juz cos. Moj synek chciał jeść co godzinę po 30ml! Męczyłam go strasznie ,ale nauczył sie jeść co 3 godz po 60ml, później po 90 a teraz je 125ml 6x na dobie. Dziś robiłam rajd po aptekach, sa braki w hurtowniach Bebilonu Pepti i dopiero w 5 aptece dostałam 2 ostatnie puszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepti to bardzo dobre mleko (podobne do mleka matki), ale nie jest smaczne wiec nie powinien sie mały przejadac :) U nas byla tragedia z mlekiem przed Pepti, synek byl niespokojny, jakby nienajedzony i wymiotowal ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green grass dzięki:) właśnie ja mam cały czas wrażenie, że on się nie najada jest taki poddenerwowany lekarka mówiła mi, że to właśnie że nie do końca trawi białko co powoduje skurcze a jemu wydaje się że jest głodny i płacze. Zaczynamy Bebilona Pepti jeszcze kropelki z probotykami i mam nadzieję, że się choć troszkę poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przeczytałam przelotnie ostatnie wpisy, jak kiedys będę miała czas to dokładnij to zrobię, bo nie mam czasu przy małym, więc do nowego forum się nawet nie zabieram, bo gdzieś mi się rzuciło w oczy że się przenosicie na priv. Powodzenia mamusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady in red :P
Dziewczynki może Wy pomożecie. Mam pytanie, jeśli pierwszy porób był przez cc jak będzie z kolejnymi? Dyodam tylko że zdecydowano o cięciu z powdu braku akcji porodowej 34 h po odejścu wód :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady in red drugi poród też możesz mieć wskazany do cc pewnie też zależy jaki jest odstęp między porodami, wszystko zależy od ciąży i lekarza tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo@interia.pl
hej dziewczyny dawno się nie udzielalam mój synek kończy w tym tygodniu 2 miesiące ale ten czas leci. Jutro pierwsze szczepienie mamy od wyjścia ze szpitala. Mały wazy ok 6 kg już jutro będę wiedziała dokładnie. W mocy przesypia mi 6 godzin po karmieniu do następnego już 4 a w dzień już tylko 2 godziny przesypia i to z przerwami. Woli sobie leżeć i się rozglądać. Mam pytanie czy dostałyście już pierwsza miesiączkę po porodzie? Bo ja wczoraj tylko mniej obfita niż wcześniej i mniej bolesna. Kiedyś to z bólu po ścianach chodziłam a teraz nawet nie czułam ze mam dostać. Jak znajdę trochę czasu to zaloguje się na to nowe forum. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laduy in red też miałam pierwszą cesarkę przez prak postępu porodu... tak miałam wpisane a tak naprawdę po 6 h bóli PARTYCH zemdlałam i mnie pocieli.... druga ciąża to już zaplanowane cc od pierwszej wizyty.... zaczęłam płakać ginowi w gabinecie że nie chce już tego przeżywać, później okazało się że mały jest dużym chłopcem i w 39tc miałam zaplanowaną cesarkę... u mnie odstęp między porodami to 2 lata i 2 miesiące.... planuję trzecie dziecko ale to za trzy lata i już mam powiedziane że po dwóch cesarkach na naturalny nie pozwalają czyli będzie trzecie cc dziewczyny spróbuję się zalogować na forum, oki?? :) ostatnio mało mnie tu ale niestety sezon wakacyjny się zaczyna i powoli brakuje mi dnia... domki, ogród, dom i dzieci... a doba za krótka :D no I Szymek troszkę jest marudny po szczepionce ale mam nadzieję że jutro mu minie bo od trzech nocy prawie nie śpie... a przesypiał mi już całe noce a teraz wypija na raz maks 30 ml mleka i po pół godzinie płacze i ma chrypkę..... :/ no ale jakoś przetrwamy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTOALAN
FOTO ALAN. Dzień dobry. Kobieta chcąc poznać wartościowego mężczyznę powinna się pokazać w całej pełni, ze swymi walorami życiowymi. Proponuję komplet 12 zdjęć w kolorze. Pokaż jemu to, co on w Tobie doceni. 12 specjalnych zdjęć sytuacyjno - tematycznych według zaleceń ośrodka Human Resources z Hollywood dla celów matrymonialnych. Dwanaście specjalnych, sprytnych zdjęć, które odmienią Twoje życie. Inwestujesz w siebie 60 zł. To malał kwota patrząc na korzyści. Możesz te zdjęcia pokazać w Internecie lub wysłać listem, nawet za granicę. Profesjonalna lustrzanka CANON. Retusz zdjęć w cenie: Jeśli trzeba dodaję miłą, delikatną opaleniznę, wyszczuplam figurkę, wybielam zęby w uśmiechu, usuwam rzeczy niepotrzebne, dodaję blasku oczom. Na zdjęciu dodam napis w dowolnym kolorze. Oczywiście dotyczy to także zdjęć „z brzuszkiem, dziecięcych, czy innych. Sam mam już wnuczka. Trzeba wcześniej ustalić termin. Na terenie Szczecina, dojazd gratis. Zadzwoń, nie czekaj, to jest Twoja szansa. Czuję, że będziesz bardzo zadowolona. Ta niska cena tylko w okresie promocji do 15.05.2013. Tel. 532 557 626. Szczecin, email: arconex@onet.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady in red :P
Dzieki dziewczyny.Już tłumaczę, ponieważ planuję kolejną ciąze po 5 latach ten temat mnie zaintrygował, nie ukrwyam że byłam szcześliwa z powod pierwszego cc ponieważ strasznie bałam się porodu naturalnego,ten strach jest nadal, pierwsze cc przeszłam super na drugi dzien wstałam, i robiłam prz ydziecku wszsytko, same pielegniarki były w szoku. :) Dziękuje raz jeszcze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka 90
Witajcie ;) jak tam ;) co u Was slychac mamusie 2013? Macie nastepne porody juz za soba? lub planujecie nastepne potomstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×