Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jarek6776

Wspomnienia z przed lat!!

Polecane posty

Wczoraj oglądając film Tylko mnie kochaj!! Powróciły piękne wspomnienia z przed lat!! Miałem koleżankę którą znam już około 13 lat,bardzo ją lubialem chociaż traktowała mnie bardziej jak sponsora niż dobrego kumpla. W pewien letni dzień stało się coś co zmieniło jej stosunek o 180 stoni!! Zadzwoniła do mnie i była jakaś smutna spytała czy mogłbym przyjechać i porozmawiać, tak też zrobiłem. Przyjechałem i zaproponowalem jej romantyczną komedię w kinie Tylko mnie kochaj. Czułem że już od samego początku traktuje mnie bardziej ciepło. Pozwoliła się przytulić wziaść za rękę przytulić Co wcześniej nigdy nie było nie do pomyślenie. Był też obiad spacer nad jeziorem szczera serdeczna rozmowa!! W ten wyjątkowy dzień stało się coś niesamowitego po całym dniu który znią spędziłem zaprosiła mnie do siebie na kolację i namiętny seks!! Od tamtego sierpniowego dnia byliśmy parą!! Byłem najszczęśliwszym facetem na świecie bo moje marzenia się spelniły a życie nabrało barw tęczy na niebie. Nawet jej córeczka wówczas 4 letnia bardzo mnie polubiła i traktowała jak ojca!! Niestety trwaało to około roku i prysło jak banka mydlana gdyż pojawił się ktoś inny bardziej przystojny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotfryd
smierc frajerom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrr
tak z ciekawości sobie wygooglałam "Tylko mnie kochaj" no i............. w kinach był w styczni :p grali go do sierpnia? ciekawe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njghuy
ales wymyslił durniu ,jak nie możesz spać to idz się wysraj do parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wypowiedzi wyżej!!! Naucz się czytać i dopiero się wypowiadaj! Fakt ten wydażył się 5 lat temu czyli 2007 roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrr
Nie strosz piórek :p doskonale umiem czytać, wyobraź sobie, że nawet ze zrozumieniem Nadal podtrzymuję to co napisałam: "tak z ciekawości sobie wygooglałam "Tylko mnie kochaj" no i............. w kinach był w styczni grali go do sierpnia? ciekawe" Nawiasem mówiąc, jeżeli tak zdenerwowałeś się jednym wpisem, to jak musisz reagować w realu gdy coś nie idzie po Twojej myśli? Miłego dnia Jarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarku, no i co w zwiazku z tym? Sex bez zobowiazan, z kolezanka, normalka w dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy naokolo p****** się z kim popadnie i gdzie popadnie. Ty dodatkowo dorobiles sobie do tej calej historii magiczna "otoczkę". A na koniec laska Cie zostawila, dla kogos przystojniejszego albo bardziej zamożnego- pełno takich naokoło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×