Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GrinT

Moje dziecko ma autyzm

Polecane posty

Gość GrinT

Witam. Niedawno mój syn został zdiagnozowany pod kątem autyzmu i diagnoza była jednoznaczna - autyzm dziecięcy. Jesteśmy przed stworzeniem programu terapii. Czy są tu inne mamy dzieci chorych na autyzm? Od razu może nadmienię, że jeśli ktoś ma wątpliwości co do swojego dziecka, niech nie pyta: "a jakie objawy ma Twoje dziecko, bo ja niepokoję się o swoje". Martwiącym się polecam specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolka123456
a mozesz w skrocie chociaz opisac objawy u twojego dziecka? nigdy o tym nie myslalam, ale w razie "w" nawet nie wiedzialabym na co zwrocic uwage :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrinT
W Internecie jest mnóstwo tego typu informacji. Przypadek jednego dziecka nie pomoże Ci za dużo, autyzm ma zbyt szerokie spectrum objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolka123456
zapewne masz racje, zapytalam tylko z ciekawosci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrinT
Powiem tylko raz - nie będę komentować takich postów. Nie obrażam, a próby obrażania mnie spływają po mnie jak po kaczce. Czekam na normalne mamy, z którymi mogę wymienić się uwagami na temat terapii, diety i postępów dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiiiiiiiiiiiiii
A ja Ci od serca radzę - idź na inne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężka sprawa autorko
myslisz ze ktos ci tutaj pomoze skoro tak podeszłas do tematu ? mam was w dupie potrzebuje info MY TEZ MAMY CIEBIE I TWOJE CHORE DZIECKO GŁEBOKO W D.... NIC SIĘ OD NAS NIE DOWIESZ idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też grubas :(
no to forum = obelgi, hamstwo i niezyczliwość. Po co Ci to? Masz i tak sporo kłopotów. Ja pracuję na WTZ i powiem Ci, że najwazniejsza jest terapia - ona czyni czyni cuda. Znam przykład autystycznego chłopca, który skończył studia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erythru
a autorka,to co niby? szczyt kultury, pomocy innym i dobrego zachowania? pieprzona egoistka myslaca tylko o swoim bachorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkhj
"autyzm ma zbyt szerokie spectrum objawów." a nie prawda - autyzm diagnozuje sie na podstawie glownych objawow charakterystycznych dla tej jednostki chorobowej i na podstawie objawow roznicujacych, zeby wykluczyc np. zespol Aspergera, ktory ma duzo cech wspolnych z autyzmem dzieciecym Tak trudno napisac na forum jakie objawy mialo twoje dziecko, Chcesz pomocy, a w zamian nic nie dajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakuku
Autorko, daj sobie spokój, większość ludzi tutaj to muł i dno. Jeśli ktoś nie rozumie różnicy między chęcią wymiany doświadczeń a uspakajaniem rodziców zdrowych dzieci, to jego problem, a ty lepiej poszukaj innego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, skoro Wasze dzieci nie mają autyzmu to po co wchodzicie na ten temat i obrażacie autorkę? przecież pytała wyraźnie, czy są tu mamy, które mają taki sam problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrinT
a wypierdalajcie glupie krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakuku
Wy jesteście nienormalni. Gdzie dziewczyna napisała, że chce pomocy? Chce porozmawiać z innymi rodzicami, którzy mają ten sam problem. Wymienić się cennymi informacjami, porozmawiać na zasadzie "no tak, znam to, radze sobie tak i tak". Ale nie, będzie najpierw odpisywała na 100 postów pod tytułem "moje dziecko ma 18 miesięcy i nie mówi, a w zasadzie to mówi tylko mama, tata, daj, nie, baba, kosi, papa..." itd. Najprawdę tak ciężko ujrzeć różnicę. Kończę, bo widzę, że i tak autorki nie ma. Nie dziwię się. Banda idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też grubas :(
zdychaj suko razem - przegięcie pały. Ty nie powinnas mieć nigdy dzieci, zwyrodnialcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może autorka też ma autyzm
to osoby aspołeczne , chamskie jak ona. Ty masz geny których nie powinnaś przekazywac , mimo to zrobiłas , skazałaś bachora na całe zycie tylko dlaczego ? egoistyczna suka , nie lubie takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może autorka też ma autyzm
właśnie widac jak po niej to spływa , uciekło scierwo od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem na co autorka
liczyła , przecież tu w pierwszej lini odpisza prymitywne , blokowe idiotki które zielonego pojęcia nie mają ale nie znalazły ciekawszego tematu więc będą się produkować czy je ktoś tu chce czy nie. Autorko albo miej cierpliwośc i poczekaj na ludzi albo znoś te zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie.........
wejdzie tu takie ścierwo czy ją proszą czy nie i pieprzy trzy po trzy byle zaznaczyć teren "tu byłam" ;D. Autorko znajdź forum gdzie piszą ludzie na poziomie bo tu poziom zero a pod nim już tylko auta parkują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co czekam :), zerknę jeszcze wieczorem, czy jest ktoś, z kim mogłabym porozmawiać na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też grubas :(
ludzie, jak możecie wyzywac dziecko i to jeszcze przez los pokrzywdzone bachorem czy zwierzęciem? Jak macie sumienie tak obrażać autorkę, która i tak zmaga sie i będzie zmagać całe zycie z choroba swojego maleństwa.? Jak ktos wkleił ling o chińskich sierocińcach to kazda płakała i spac nie mogła po obejrzeniu a t takie hamstwo. Nie maCIE LITOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahahahahahahahah
ling:D:D:D:D ciekawe co to jest ling:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też grubas :(
autorko, na pewno znajdziesz tu mamy, z którymi będziesz mogła pagadać. Byłam kiedys na forum zaczerniona ale zrezygnowałam z tego, bo tu nie ma to sensu - jestem tu od dawna pod różnymi nikami i wiem, że sporo mam niepełnosprawnych dzieci (z autyzmem tez juz się co najmniej kilka razy spotkałam) tu zagląda. Nie przejmuj sie głupimi wypowiedziami sfrustrowanych bab, którym, zycie daje w dupę to się wyżywają na innych. Jeśli szukasz wsparcia to polecam Ci grupy wsparcia - to wspaniała sprawa. Spotkasz sie z wieloma życzliwymi ludźmi mającymi ten probklem co Ty, polecą specjalistów, wymienicie doświadczenia, porozmawiacie o swoich obawach i troskach. Na pewno będzie cos takiego w Twoim mieście lub jakimś pobliskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też grubas :(
ling = link, przejęzyczenie. Luknęłam w podany link - acha, miło. Pisze o hamstwie i pocieszam autorkę ale to jednak jedna z hamideł. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggtdjydt
autorce się wydaje, że mając chorego dzieciaka wolno jej chyba wszystko, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboladka125
Cześć, ja też mam autystycznego synka. Zmagamy się z chorobą od 7 lat już. Jest ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk<j
nASTEPNA KURWA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluconicon
Podejrzewam,ze nikt by autorce nie odpisal w chamski sposób gdyby nie ten jej wpis: "Od razu może nadmienię, że jeśli ktoś ma wątpliwości co do swojego dziecka, niech nie pyta: "a jakie objawy ma Twoje dziecko, bo ja niepokoję się o swoje". Martwiącym się polecam specjalistów." Trzeba czasami dac cos od siebie, moze wspomoc inna mame a nie tylko byc zapatrzonym we wlasny problem.Autorka ma to na co zasluzyla swoim egoistycznym podejsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalnaaa002
Ja mam autystyczne dziecko i w zasadzie mogłabym się przyłączyć - sporo doradzić, bo mój syn ma już 16 lat a nabrałam sporo doświadczenia w opiece nad nim. Jednak nie cierpię wulgarnych ludzi. I o ile pierwsze słowa autorki, po których posypała się lawina chamstwa, mnie nie zraziły, ten wklejony tu link z wypowiedzią autorki, przeświadczył mnie w przekonaniu, że nie mam do czynienia z poważną, dojrzałą i kulturalną osoba. Autorko, poświęcam choremu dziecku swój czas w 100% i naprawdę szkoda byłoby mi wchodzić na kafe i pisać ludziom, że chój ich obchodzi co mam na obiad. , bo, zdaje się, że Twoim sposobem odereagowania choroby syna jest to, czego nie toleruję. Do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×