Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GrinT

Moje dziecko ma autyzm

Polecane posty

Gość do autorkiiiiiiiiiiiiii
Ale wy jesteście tępe :O Przecież to jakaś inna osoba najpierw podszyła się wulgarnie na tym topiku, a potem, nie zmieniwszy nicka, poszła na tamten o obiedzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doszukujecie się wszędzie ..
głupie dupy, chcecie się czegoś dowiedzieć o objawach jest google i wiele innych stron to se poszukajcie debilki. A jak nie umiecie se poszukać głupie cipy to widać macie budyń zamiast mózgu. Autorka chciała pogadać z innymi rodzicami takich dzieci i nie ma obowiązku się spowiadać jakie objawy miało jej dziecko. I bardzo dobrze że wam nic nie powie idiotki bo na to nie zasługujecie . hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluconicon
ale to nie jest forum dla rodzicow dzieci z ZD, a autorce korona by z glowy nie spadla jakby odpowiedziala mamie,ktora zadala jej PROSTE pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluconicon
moze autorka tez niech ruszy glowa i skorzysta z google i znajdzie forum poswiecone ZD ps. a swoja droga mysle, ze te chamskie obronne posty to nikt inny jak autorka wlasnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34242342342
Na stronie głównej tego forum w polecanych jest topik Weronika potrzebuje pomocy, i tam jest właśnie dyskusja o autyzmie, ofiary losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluconicon
ofiara losu jest w takim razie tez autrka, bo nie wpadla na pomysl zeby isc tam rozmawiac nt swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chamstwo z was wychodzi,żadnego szacunku dla mowy ojczystej i ludzi, żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [Karina]]]]
zal.pl to u ciebie ten szacunek domowy ojczystej przyglupie z gimnazjum:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelna suka i chamska
napluli ci autorko w twarz ? zasłużyłas na jeszcze gorszą reakcje bo jestes roszczeniową idiotką , zasługujesz na obsmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalmiwas
Haha, śmieszycie mnie. Człowiek napisze tylko prosto, z kim chce rozmawiać, to nie. Bo przecież jak ktoś ma chore dziecko to ma obowiązek rozmawiania z wszystkimi o objawach swojego dziecka, nie? Ciekawe, czy byście kurwa na żywo były takie mądree, ciekawe, czy byście stanęły przed kumpelą i powiedziay jej: a pokaż mi, tak jak on teraz się bedzie zachowywał, to które z tych zachowań są autystyczne? juz to widzę. Czy komuś przyszło do tych osranych głów, że może autorka nie ma ochoty rozmawiać z rodzicami zdrowych dzieci, których będzie tylko uspokajać (ufff, aha, moje tak nie ma, to dzieki, na razie). Ci, co sie niepokoja o swoje dziecko, niech ruszą dupę do specjalisty, to ich zasrany obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34242342342
bezczelna suka i chamska napluli ci autorko w twarz ? zasłużyłas na jeszcze gorszą reakcje bo jestes roszczeniową idiotką , zasługujesz na obsmianie sory, ale ty chyba rownie bezczelna i chamska? nic już na tym forum nie rozumiem, przeciez tu wszyscy sa siebie warci... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabareton
ladna jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w ciezkim szoku, co z Was za matki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość themist
Niestety co raz więcej rodzi się dzieci z autyzmem i nie do końca wiadomo skąd on się bierze. Moja znajoma pracuje z takimi dziećmi, założyła gabinet integracji sensorycznej Sensorek-lodz.pl Z tego co mówiła to bardzo istotna jest wczesna reakcja rodzica, jak tylko się wykryje zaburzenie i warto od razu chodzić z dzieckiem na terapię żeby jak najwcześniej ćwiczyć z nim te obszary, które są istotne w rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie autyzm można leczyć zobacz tutaj co mówią rodzice www.autyzmforum.pl/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety autyzm to choroba ktora przesladuje wiele rodzin. Plusem jest fakt, ze im wczesniej jest wykryty tym wiecej mozna z dzieckiem zrobic. W http://terapia-adhd.waw.pl/ maja specjalsitow, którzy potrafia sobie poradzic z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie. potrzebuję pilnie ośrodek terapeutyczny dla dziecka z autyzmem w Częstochowie. Czy ktoś może miał styczność z http://www.czyz.edu.pl/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresowanych tematem autyzmu odsyłam do badań udowadniający że ołów znajduje się w organizmie dzieci jeszcze przed szczepieniem chelatacja wydaje się być naprawdę skuteczną metodą z walką z częścią objawów polecam poczytać książkę "zneutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczkakuleczka
Słyszałam o klinice Pychomedic i ich metodach diagnozowania autyzmu. Warto się tam udać. Nieraz objawy, które wskazują na autyzm okazują się mieć inne podłoże. Im wcześniej diagnoza nastąpi, tym lepiej. Można w ten sposób szybko zacząć terapię. Na stronie kliniki albo pod nr tel. 22 253 88 88 można dopytać o to, jak wygląda wizyta i się zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Czemu jesteście tacy chamscy,dsjcie se na luz prostaki juz wam zycie dalo w kosc,nie,to da jeszcze,autyzm,to nie koniec swiata,sa gorsze rzeczy chamt niewydarzone,mam juz dosc tego forum,znajdzcie swoj rozum czas najwyzszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na wizyty u psychologa. Pani ewa Gordziej-Niewczyk uspokoiła mnie i pokazała jak sobie radzić z chorym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×