Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gitara92

zostać na noc u chłopaka...

Polecane posty

Gość gitara92

Cześć! Mam 20 lat, a mój chłopak 22. Jestesmy razem 1.5 roku. Jego rodzice nie maja nic przeciwko, żebym została u mojego M na noc bo kilka razy pytaliśmy ich o to, ale oczywiscie nic z tego nie wyszło bo moja mama (mam tylko mame) w ogole nie przyjmuje tego do wiadomości. Pozwolila tylko jak byly jego urodziny (wiadomo, impreza gdzie sie coś mozna napić i nie ma mnie kto odwiezc do domu).Ja nie wymagam tego żebym zostawała u niego co weekend czy 2 razy w miesiacu. Chciałabym tylko wtedy gdy np jest jakies ognisko u niego (mieszka 7km ode mnie) i nie mam jak wrocic do domu. M ma pokoj na pietrze wiec na dobra sprawe jego rodzice nawet by mnie nie widzieli w piżamie czy coś. (W celu wyjaśnienia- nie zalezy mi na seksie, zeby nie bylo ze po to zostaje na noc, lecz o wygode i chec spedzenia dluzszego czasu razem.) Mama zawsze mowi: ''on ma odwiezc cie do domu, a na noc u niego nie zostaniesz''. Co najlepsze - w tamtym roku nic nie mowila jak pojechalismy sami do zakopanego na 4 dni. Jak jest u was dziewczyny? Też wam nie wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×