Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemczemu

TOTALNIE SAMA, BEZ RODZINY I PRZYJACIÓŁ

Polecane posty

Gość gość
Mowi sie, ze jesli zle sie czujesz, otaczaj sie ludzmi pozytywnie myslacymi. Nigdy nie zgodze sie z tym wyswiechtanym, bezsensownie powtarzanym stwierdzeniem. Co oznacza "pozytywnie myslacy"? Najczescie to ludzie bagatelizujacy sprawy wazkie i problemy. Podchodzacy lekko do zycia, okreslajacy to jako postawe "pozytywna". Czlowieka zrozumie tylko ten, kto ma podejscie powazne, rozsadne, madre. Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka Natalia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami brak znajomych jest lepszy niż znajomi lub mąż z kategorii toksycznych. Kiedy rozwodziłam się z mężem, większość czasu spędziłam u adwokata. Osobna sprawa rozwodowa, osobna o opiekę na dziecko plus sprawa o pracę, bo byłam zatrudniona w firmie męża. Polecam szukać w takim przypadku fachowca - http://adwokat-szymanska.pl/prawo-pracy który nam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubię ludzi optymistycznie nastawionych do źycia, cieszą się z tego co mają a nie martwią sie tym czego im brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co to wnosi do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znajdzie ten kto samotny zrozumienia u czlowieka optymistycznie nastawionego do zycia gdyz sa to dwie rozne perspektywy. Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się z toba Natalia pozwolę nie zgodzić. Pozytywnie nastawiony do świata to niekoniecznie nie czuły na krzywde ludzka i nie umiejacy zrozumiec. Taki człowiek też może mieć zle doświadczenia a jednak nie brakuje mu optymizmu i wiary w lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz takich ludzi? Bedacych trwale, pozytywnie nastawionych do wszystkiego? Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wlasnie jest; utarlo sie to powiedzenie o pozytywnym nastawieniu do zycia a tak naprawde ta teoria upada jesli zamykasz sie z taka osoba w 4 scianach, w 4 oczy, wowczas odkrywasz, ze za ta maska kryja sie rozne leki, mniejsze badz wieksze. Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia, przestan juz tu bredzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne nastawienie do świata nie oznacza wcale ze buzia komuś nie przestaje się śmiać. Taki czlowiek też ma prawo do chwilowego smutku , refleksji. Chodzi mi o to ze pomimo różnych przeciwności nie traci nadziei i potrafi dostrzec pozytywy a nie tylko negowac i upajac swoim nieszczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz znaczenie slowa "bredzic" w slowniku, lepiej pozno niz wcale poznac jego znaczenie. Moze uda Ci sie go nastepnym rszem poprawnie uzyc. Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - Natalio, marudzisz tu strasznie! Jeśli taka jesteś w realu to nie dziwi mnie to, że jesteś sama. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes w stanie mnie obrazic swoim badz co badz prostackim komentarzem. Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt Ciebie nie probuje obrazic, stwierdza tylko fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - dziewczyno! Co w mojej wypowiedzi było prostackiego lub OBRAŹLIWEGO, bo nie rozumiem? Ty masz naprawdę chyba ze sobą jakiś problem! Powiedzenie do kogoś, że "marudzi"jest zwykłym stwierdzeniem i wcale nie obraźliwym! Widać, że z Ciebie taka "królewna"(pewnie też uznasz to określenie za obraźliwe!)- naprawdę myślę, że Z TAKIM PODEJŚCIEM mała nadzieja, że kogoś poznasz. Więcej "luzu" i dystansu do siebie Panno Natalio! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostw juz prochy , zacznij zyc! pozdrawiam Was moi kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj po 4 latach razem majac watpliwosci gdyz bywalo dotad roznie moj chlopak na moje przypuszczajace stwierdzenie "moze kazde powinno pojsc w swoja strone, mamy chyba inne potrzeby" odparl wzburzony "to pakuj sie" po czym wyszedl i poszedl do lozka gdyz byl to juz wieczor. Cala noc nie spalam. From

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj po 4 latach razem majac watpliwosci gdyz bywalo dotad roznie moj chlopak na moje przypuszczajace stwierdzenie "moze kazde powinno pojsc w swoja strone, mamy chyba inne potrzeby" odparl wzburzony "to pakuj sie" po czym wyszedl i poszedl do lozka gdyz byl to juz wieczor. Cala noc nie spalam. From

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie zauwazasz obrazliwosci w stwierdzeniu ze nikt mnie nie chce bo bredze to juz Twoj problem Faktycznie bardzo milo mi bylo czytac takie sformulowanie pod moim adresem kiedy w ogole mnie nie znasz. Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwczyno, zaakceptuj siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś spakuj jemu walizki i wystaw przed dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka sama bo głupia, dumna, z kaprysami, pretensjami oraz pasywna czekająca aż ją jakiś książe zerwie z nóg, czyli typowa tępa suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale cham, post wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cham tylko REALISTA, suko. Siedzenie w necie i narzekanie że sama jest gòwno jej da, jak chce kogoś poznać to musi ruszyć doope w teren, sam do drzwi nie zapuka. Problem że to tępa suka, zero pomysłu na cokolwiek, ona czeka na krok od kogoś bo sama za tępa aby wziąźć w garść własne życie, żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Chamidlo do kwadratu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, ze Ty nie jestes tepy, zalosny hooyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×