Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kleo955

nie mogę schudnąć, napady głodu

Polecane posty

Gość kleo955

Witam, zmagam się z pewnym problemem.. Trwa pół roku, zaczeło się od schudnięcia ponad 10 kg - do niedowagi. Zaczeły się napady głodu, na przemian z głodówkami, intensywne ćwiczenia. Po kilku miesiącach przestałam ćwiczyć ciągle jedząc. Z 48 kg przytyłam do 60 kg. Zaczełam wszystko stabilizować, ważąc 57 kg. Chciałabym przejść na zdrowe odżywianie, umieć się powstrzymać od jedzenia. Zaczynają się okresy ciągłych napadów głodu, mimo tego że nie robie głodówek. Tyje i tyje.. co dzień, zaczynam wszystko od początku, od zdrowego śniadania, zdrowego obiadu.. wieczorem zaczynają się słodycze i ogromne ilości jedzenia. Motywacja przychodzi kiedy spędze weekend ze znajomymi, czy ogólnie ogarnia mnie pozytywne nastawienie. Problem jest w tym że zdarza się to dość rzadko. Szukałam pomocy u psychologa, bezskutecznie. Błagam o pomoc.. wiem że nie ma cudownego środka. Próbowałam o tym zapominać, wrócić do normalności. Skończyło się na przejedzeniu, wyrzutach sumienia. Nie wiem co mam robić, pogubiłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×