Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość materacccc

zmywarka boscha - faktycznie zły pomysł?

Polecane posty

Gość gość
Odradzam kupno Boscha !!! Kupilem zmywarke Boscha za ponad 1400zl niby wszystko ok w trakcie użytkowania na gwarancji. Dwa miesiące po gwarancji i zmywarka przestaje działać. Koszt cześci i naprawy ponad 900 zl. Calkowita porażka! NIGDY WIĘCEJ BOSCH!!!! Niech moja przygoda z boschem będzie dla was przestrogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zmywarka bosch sms 50d38eu/01 pracowala 3 razy w tygodniu x 36 miesicy.,,zyla,zyla i zdechla''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaria
Ja wybrałam zmywarkę Siemensa, kupiłam ją kilka tygodni temu na media expert i to w dużej promocji. Chyba nawet jeszcze ją mają. Dostałam też Finish Quantum na rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na te Siemensa w media expercie to tabletki się dostaje na cały rok i to jest konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan1954
60 NIE KUPOWAĆ!!! Padają grzałki (w serwisie powiedzili że to jakiś niewypał te 60-tki wszędzie padają grzałki), u mnie też padła grzałka-199zł, i co się okazało że nie można ją kupić, należy kupić całą pompę z tą grzałką za 600zł. U mnie pompa jak nowa(w serwisie powiedzieli że pompy się nie psują) ale trzeba wymienić na nową . Dla mnie jest to skandal!!! Mniejsze grzałki oczywiście można kupić osobno bez pompy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpawel
NIE POLECAM - KUPILEM Bosch do zabudowy z ukrytym panelem za 2400 zł - kupiony w 2012 roku. - jedna naprawa za 400 zł w 2016 -'pompa wody do wymiany . Aktualnie ,,cudowny,, bosch juz nie grzeje wody i naprawa juz za 1100 zł. CZYli zmywarka jest do wyrzucenia bo za 1400 kupie sobie nową zmywarkę ,,gorszej,, marki. Zmywanie tą super firmą bosch kosztowało mnie 450 zł rocznie (2800:6 lat)- ciekawe czy chociaż tyle oszczędzi lem na prądzie i wodzie. Dla ciekawych -czyścilem filty i regularnie pralem pustą z płynami czyszczący mi. Od dziś nie inwestuje w drogie rzekomo trwałe marki bo ich żywotność jest podobna co tych których sprzęt kosztuje 40 procent mniej niż bosch o podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×