Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bellarosa

szybki sposób na włosy

Polecane posty

Gość bellarosa

już ponad rok temu byłam u fryzjera przyciąć włosy,a od tamtej pory je zapuszczam,lecz rosną mi okropnie wolno. mam wrażenie,że przez ten rok przedłużyły się zaledwie o kilka cm. co zrobić aby moje włosy zaczęły szybciej rosnąć. w takim tempie moją wymarzoną długość osiągnę za kilka lat! niektórzy mówią aby podciąć końcówki,ale jak dla mnie to takie koło bez wyjścia,bo jeśli podetnę to znowu będą krótsze niż mam i będę czekać aż urosną do tej długości aktualnie i jeszcze później dalej. znacie jakieś dobre sposoby? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
może przejdź się do dermatologa - zaleci jakieś suplementy. skrzyp ponoć dobrze działa, ale to dość długo trzeba łykac żeby dawał efekty. a co do dermatologa, mogę polecić dr Norbercką z medixu we Wrocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy rosną centymetr na
miesiac. ciezko to przyspieszyc. mi ostatnio znajomy polecił zrobić nalewkę z korzenia pokrzywy i wódki. ma to stać 2 tyg. zobaczymy jaki będzie efekt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellarosa
a gdzie takie olejki można nabyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten skrzyp to jest dobra opcja. poza tym w ogóle zdrowe odzywianie. nie piszesz jakie masz włosy, ale jesli się kręcą to siłą rzeczy wyglądają jakby rosly znacznie wolniej niż proste włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcinaj regularnie końcówki, wbrew pozorom to pomaga. Jakieś witaminy i suplementy diety też są wskazane, ale też może warto zapytać fryzjera o to, jak można przyspieszyć to, żeby włosy rosły szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suplementy jak najbardziej. do tego oczyszczanie organizmu bo włosy są bardzo wrażliwe wbrew pozorom na stan ogólny organizmu i poziom toksyn w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×