Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cipkaaa

Wygląd

Polecane posty

Cześć wszystkim. Mam problem... Od prawie 2 lat ważę 62 kg. Okropnie mi to przeszkadza.. Nawet nie wiem kiedy tak przytyłam. Jeszcze 3 lata temu ważyłam 52kg niecałe. Chodzi mi o to że jak siedzę to widać mi fałdy tłuszczu i to nawet spore.. Brzydko to wygląda. Chciałabym poznać wasze rady jakieś bo ja próbowałam ćwiczeń i zdrowego żywienia ale nic mi z tego ponieważ nie moge sie przemóc aby schudnąć. Nie chce szprycować się jakimiś proszkami. Są jakieś dobre sposoby na szybkie i zdrowe odchudzanie żeby chociaż z 5 kg zrzucić. Plisss pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_O
Nie ma sensu katować się ćwiczeniami fizycznymi aby zrzucić wagę. Za to w czasie wakacji polecała bym tydzień lub więcej spędzić w górach na dość intensywnym chodzeniu. Również wycieczki rowerowe polecane są dla zrzucenia zbędnych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze są regularne ćwiczenia, np. bieganie codziennie, nie musi być długo, ale ważne, że regularne. I wyrzuć z diety wszystko, co powoduje, że nie możesz schudnąć, czyli słodycze, białe pieczywo itp., za to dużo wody mineralnej i owoców. A tak na prawdę cały problem jest w Twojej głowie, jak będziesz chciała schudnąć to uda Ci się, to kwestia silnej woli. A najlepiej naklep sobie na lodówce jakieś fotki z grubasami, to od razu przestanie Ci się chcieć jeść, jak pomyślisz, że samam możesz tak wyglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pływanie. Jest fajne i pomamaga zrzucić kilogramy :-) powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny.. Myśle że mi się wkońcu uda... A co najlepiej jeść? Wiem że owoce warzywa itp ale głównie chce zrzucić brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięso, jaja, ryby, warzywa, owoce, orzechy - to jest podstawa żywienia. Do tego treningi regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to nie objadaj się na noc i pij dużo wody maineralnej. I jedz lekkie potrawy, ale za to częsciej, a zamiast jakiś słodyczy owoce, albo jogurt, soki owoocowe. Pij zieloną herbatę, jedz produkty mleczne, np. owsiankę, płatki itp., chude mięso, ciemne pieczywo, zamiast ziemniaków np. ryż itp. A w nagrodę, że wytrzymałaś np. cały tydzień na diecie możesz raz w tygodniu pozwolić sobie na kilka kostek czekolady, ale to jak już będą efekty :-) w końcu każdemu coś sie nalezy od życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umba
Hej ja mam 167 cm wzrostu a ważę 53 kg. Mam okropne cialo, male cycki a wielki brzuch, teraz jak coś zjem mam takie ogromne poczucie winy... Chcialabym schudnąć jeszcze z 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 162 cm i od 3.5 roku nie rosne... Liczyłam sobie BMI i mam prawidłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz 167 to raczej nie masz problemów z wagą, jest ok. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfica to rzeczywiscie te 62 kg to dużo... Tak myślę. Ja mam 164 cm i 51 kg i dobrze się czuję. Spróbuj z tymi ćwiczeniami i dietą, bo jeszcze teraz, w lecie, fajnie jest mieć ekstra figurę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tym bardziej że lato tuż tuż i pasowałoby wskoczyć w jakiś extra kostium kąpielowy. A i z tego powodu też bardzo szybko się męcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to współczuję, ale jak sie uprzesz to schudniesz. W sam raz na plażę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszałam też że jak sie chodzi z wpuszczonym brzuchem to można troche z niego zrzucic. Slyszalam ze tak robia modelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzosmutkaania
Ja od 6 lutego do 13 marca schudłam 6kg. Jak chcesz to dam Ci kilka wskazówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki jest problem z brzuchem, bo ja mam zawsze płaski i nie muszę wciągać :-) Ale z brzuchem chyba najłatwiej sobie poradzić, jakieś ćwiczenia, no i zmiana diety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak możesz to podaj bo jestem bd ciekawa i bd bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzosmutkaania
Po pierwsze i najważniejsze odstawiłam chleb. Zastąpiłam go chrupkim pieczywem, które jest bardzo tanie i po 2-3 dniach już mi chleba nie brakowało. Kupowałam rzeczy czytając etykiety (zamiast serka topionego, który ma powiedzmy 200kcal brałam serek wiejski odtłuszczony i pomidora). Wszystko kupowałam light (cena taka sama i smak prawie identyczny). Zamiast słodyczy mandarynka, jabłko. Dużo wody, zrezygnowałam z cukry do kawy/herbaty na rzecz cytryny. Ćwiczyłam czasem hula hop obciążone i nieco zmodyfikowane przeze mnie. Nie jadłam po 17 ewentualnie jakiś owoc, papryka surowa. Piłam dużo kefiru. Przed posiłkiem wypij wody tyle ile zmieścisz. Przyswoisz około 70 kcal mniej z obiadu. I takie tam :P) Cały czas powtarzałam sobie, że to tylko miesiąc i że dam radę. Miesiąc i będę wyglądać jak marzenie. Startowałam z wagi 60 kg. Teraz ważę około 54,4. Jem już wszystko normalnie- tamte kilogramy nie wróciły. Zrób to dla siebie. Zbliża się lato. To tylko 3-4 tygodnie a jaki efekt :) Włącz sobie 4 ulubione piosenki i załóż sobie, że ćwiczysz aż się skończą. To bardzo proste. Po kilku dniach tak się przyzwyczaisz, że już nie będzie apetytu na chleb i inne rzeczy. Zastąp je kefirem, wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pomarańczowej skórki czyli tzw. Cellulit jak się łatwo pozbyć? Używałam różnych kremów i wg i nic nie dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za dobre rady. Zrobie tak jak ty. Mam nadzieje ze mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzosmutkaania
Ja zamierzam stosować znów te sposoby przez jakieś 3 tygodnie. Zgubię około 4,5 kg bo chcę zejść do wagi 49 kg. Wtedy już mi wystarczy. Cellulit znikał mi w miarę chudnięcia.Jeszcze mi zostało, więc biorę się za siebie od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umba, ja przy wzroście 155 ważyłam 0k. 52 kg i wyglądałam dobrze, nie miałam brzucha, tylko odrobinkę tłuszczyku, ale nie wyglądało to niezdrowo, miałam ładny brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczyny z tego co piszecie, że przy moim wzroście 157 (wcześniej się pomyliłam, że 155) to ile powinnam ważyć? 45 kg? Bo jak ważyłam 49, 8 kg to byłam już chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to się oblicza tylko na pdostawie wzrostu, chyba decyduje o tym wiek itp. Ale skoro jesteś chuda to po co ważyc mniej? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×