Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emocjonalna_rozsypka

sama tego chciałam,ale jednak....

Polecane posty

Gość pozytywka_2
no to nie jest nic przyjemnego uświadomic sobie, że twojemu facetowi juz nie zależy...ale czas leczy rany, jestes silna kobieta masz dzieci i dasz sobie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywka_2
zatrzymywał Cie bo nie chciał stracic wygodnego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co ,nawet jak bedzie sobie pokpiwal i co wielkiego sie stanie? zawsze mozesz powiedziec ,ze wlasnie dzieki zwiazkowi z nim wolisz zostac sama bo poki co to sie boisz natrafic na drugiego takiego samego palanta jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
Przez rok nie dał wam szans na poprawę - znaczy co? Nie pozwolił stać ci się lepszą żoną? Przez rok nie dawał wam szans na rozstanie - znaczy co? Nie pozwalał złożyć pozwu, a teraz pozwolił? Przez rok cię zatrzymywał - a teraz sam szuka mieszkania? Przecież rozstanie się z kimś tak nielogicznym jak ty - to dla faceta będzie święto życiowe! Będzie świętował ze trzy lata. Albo pięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my - baby zawsze tracimy nieprawdopodobna ilosc lat na takich idiotow , bo nieslusznie myslimy, ze nic lepszego juz nam sie nie trafi. a wlasnie nic bardziej mylnego. na poczatku po rozstaniu jest ciezko i przykro ,ale pozniej dopiero mozemy rozwinac skrzydla! i jestesmy zle same na siebie, ze tyle czasu zmarnowalysmy u boku jakiegos zalosnego knota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocjonalna_rozsypka
Ja jestem nielogiczna?Bo stawałam na rzęsach zeby było dobrze?Agdybym odrazu odpuściła to pewnie powiedziałbys,że nie kiwnełam palcem żeby cos zmienic.Bzdurne myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocjonalna_rozsypka
MAMO JA WARIAT-mam nadzieję,że sie nie mylisz i że w końcu ia ja tak pomyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
"dlaczego przez rok nie dał nam ani szans na poprawe ani sznas na zgodne zakonczenie tylko za wszelka cene mnie zatrzymywał?" Zara, zara - a to nie ty pisałaś? A co do rozwijania skrzydeł - to zajrzyj na byle portal randkowy. Tam całe stada takich jak ty "rozwijają skrzydła" :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocjonalna_rozsypka
Mieło być;szans na naprawe,na wspólną naprawe związku...Chciałąm,a portale randkowe to albo nie dla mnie albo jeszcze nie dla mnie-skutki wpajania przez slubnego o mojej beznadziejności bez niego u boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
Intelekt już poznaliśmy. Wrzuć fotke - ocenimy i te skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocjonalna_rozsypka
intelekt,haha,no cóż,a fotek nie pokażę tak publicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywka_2
hehe to jest typowe myslenie u facetów,ze bez nich sobie nie poradzimy, że jestesmy beznadziejne itp. no chyba nie wierzysz w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocjonalna_rozsypka
Nie wierze,bo caly dom na mojej głowie,wlacznie z wymiana syfonów ,naprawą szfek,szuflad,rowerów,dlugo by wymieniac.Mój pan je,lezy i skacze po nocnych klubach.Znam swoja wartość,jednak przyszłośc mnie przeraża i to,że w końcu odpuścił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywka_2
a no widzisz jak ty potrafisz wymienic syfon i naprawic szafke to Ty sobie w zyciu poradzisz, gorzej bedzie z nim bo kto biedaczkowi będzie teraz usługiwal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocjonlana_rozsypka
Co nie zmienia faktu,ze kocham tego nieudacznika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywka_2
a tam z czasem Ci przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocjonlana_rozsypka
Taaa.byle nie za naście lat;)Już ja znam.swoje "możliwości":) Dziekuje za.slowa.otuchy,a.teraz mykam.do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
A co ty pozytywka tak popierasz rozwód tej nierozgarniętej? Czy aby nie na zasadzie: im więcej będzie was w piekle - tym będzie wam cieplej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywka_2
dlaczego myslisz, że jest nierozgarnięta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
A ty niewychowana - nie odpowiada się pytaniem na pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocjonlana_rozsypka
Jestem logika-pomyliles.sie z powolaniem?Nie jestem nierozgarnieta,ale nie bede przekonywala o tym niespelnionego samca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
I masz racje - twój niespełniony samiec już położył na tobie lache. Więc chyba nie ma sensu go przekonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocjonlana_rozsypka
Alez ja o Tobie mowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocjonlana_rozsypka
Jestem logika-o Tobie pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emocjonlana_rozsypka
Jestem logika,ale ja pisalam o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne bardzo
Jestem logika ? - jesli ludzie mieli by taka logike same debile były by na świecie trzeba olać tego kogoś pod tym nickiem i już Autorko - z tego co czytam decyzja podjeta przez Ciebie jest najlepszym rozwiazaniem on nie walczylinie walczy i skoro rozwod nawet go nie przekonal to znaczy ze nie jest Ciebie wart ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj ludzie rozumu ni macie ...
Decyzja głupia. Pogorszysz swój status . Takie jest moje zdanie ale rób jak chcesz. Koleś chyba już ma dosyć wiecznego bycia tym złym i nie widzi powodu by walczyć no a tego kwiatu jest pól światu . Gorzej ze starzejacymi sie kobietami - worki za szczerość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj ludzie rozumu ni macie ...
Sorki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem autorki ====
cytat z jej postu: .Nie mam nikogo na boku,nie wiem czy mąż ma,ale ciągle myślę o tym,że po rozwodzie mąż szybko sobie znajdzie nową kobietę i choć to może nie jest dla mnie az takim problemem,(bo przecież będzie miał do tego prawo)to jednak myśl,że ja jako samotna,rozwiedziona matka pewnie dłuuuugo będę sama i boję się tego,że mó ex mąz będzie ze mnie kpił,że on juz kogos ma,a ja nadal nic,i że kto lepiej na tym wyszedł a niech sobie kpi, a bez męskich portek też można żyć, obawiam się, że jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja obawiam sie, ze gorzej
Nie zapominajmy , ze patriarchat huta. A nikt nikt jakoś sie nie zainteresował, faktem dorastajacych dzieci którym robi sie jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×