Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość różowe rolki

Jazda na rolkach - spalamy tłuszczyk w przyjemny sposób :)

Polecane posty

Gość różowe rolki

Witam, od soboty mam rolki :) nie jeździłam 10 lat, więc powoli muszę się uczyć od nowa, ale okazało się, że jednak tego się do końca nie zapomina. Dzisiaj byłam na rolkach 3 raz i zaczynam się wciągać... :) Czy ktoś jeszcze jeździ? Chciałabym poprawić kondycje, bo jest w opłakanym stanie, pozbyć się cellulitu z ud i pośladków, ujędrnić ciało i spalić tłuszcz na brzuchu. Czy którejś z Was udało się to bez diety, jeżdżąc na rolkach właśnie? Zapraszam wszystkich którzy jeździli, jeżdżą lub mają zamiar jeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusha
Hej, ja dzisiaj wyciagnelam z szafy rolki po paru dobrych la tach i jezdzilam ponad godzine. Wrocilam do domu cala mokra i zmachana ale za to jaka szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Jesli mogę to i ja dołaczę :)ja także mam rolki , które uzywane były z trzy razy łacznie czyli staż mam kiepski ale bardzo ale to bardzo chciałabym się nauczyć na nich jeżdzić tak więc postanowiłam się dolaczyć do watku:0 NIgdy niestety wczesniej nie jeżdziłam ale mam nadzieje ze w m-c jako tako tę sztuke opanuje???? A Wam jak poszło ?Ile trzeba się uczyć zeby mozna było wyjechac w teren i nie zabić sie na najblizszym drzewie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też otworzyłam sezon rolkowy :) ostatnio zastój nestety, bo pogoda nie pozwala. w upale też źle się jeździ, więc dopiero wieczorem wypełzam do parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowe rolki
O, super że ktoś dołączył, już nie spodziewałam się odzewu :) Jeżdzę od 26 maja prawie codziennie i sama w to nie wierzę ale cellulit znika w oczach! W dodatku nogi są jakieś takie twardsze, niestety brzuch jest jaki jest, ale czuje też mięśnie brzucha więc coś tam pracuję :) Ja jeżdżę codziennie ok 21, wcześniej nie mam czasu. Temperatury teraz do 20 stopni, więc na jeżdzenie idealne :) Zdeterminowana27 nauczysz się szybko, ja co prawda sporo śmigałam po pierwszej komunii :) jakoś do czasu końca podstawówki, potem miałam te pare lat przerwy i teraz tylko pierwsze dwa wyjścia były niepewne, teraz jeździ mi się super. Co prawda od czasu do czasu się zachwieje, ale gleby nie zaliczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolki to świetna sprawa - przyjemny i wartościowy sport. Sama lubię wybrać się do parku od czasu do czasu. Polecam do tego dorzucić jakieś ćwiczenia i masaże ujędrniające, szczególnie na uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. Ja też uwielbiam rolki. Jeżdżę ostatnio dość często i zaobserwowałam, że ujędrnił mi się tyłek i uda:) Czasami trochę męczą mnie zakwasy, ale dobrym środkiem zaradczym są na to kąpiele w soli bocheńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×