Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Maaarrtaaa

Gdzie kupujecie perfumy?

Polecane posty

Gość gość
Polecam zapachowiec.pl Tanio, sprawnie i szeroki wybór zapachów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos sprzedaje 1 ml ponizej 4 zł to na pewno podrobami handluje albo rozciencza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy kupuję na galeriazapachów.pl i zawsze jestem bardzo zadowolona. Ostatnio kupiłam dla męża Paco Rabanne - 1 Million i nie zauważyliśmy różnicy w zapachu i jakości, a cena jest bardzo atrakcyjna. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuję perfumy na stronce galeriazapachow.pl nie różnią się od tych z drogerii :) i cena niska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję swoje perfumy na galeriazapachow.pl :) polecam :) perfumki są trwałe, nie różnią się od oryginałów :) aktualnie mam Lacoste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie i długotrwałe zapachy można dostać na www.goia.pl Jestem bardzo zadowolona z jakośc***erfum. Zamawiam Chanel Mademoiselle- polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuższego czasu zamawiam na goia.pl i jestem bardzo zadowolona. Praktycznie nie do odróżnienia od oryginalnych ale cena bardzo fajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję na zapachowiec.pl bo nie lubię przepłacać. A tutaj mam świetne perfumy w dobrej cenie, a także duży wybór zapachów. No i mogę wybrać także pojemność flakonika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowiłam i ja się wypowiedzieć. Powiem wam szczerze, uwielbiam perfumy, ale niestety nie stać mnie, aby kupić standardowy flakon w perfumeri za 300 , czy więcej złotych, a już tym bardziej, jeśli nie jest się przywiązanym do jednego zapachu. Wiadomo przecież, że do pracy powinno się używać innych perfum niż na wyjście na dancing. Inne są dobre na lato, inne na zimę. I tak kupuję sobie małe buteleczki na odlewkiperfum.pl , to jest certyfikowana rozlewnia, sprzedają oryginały - nie podróby. Mam znajomą, która dobrze zarabia i kupuje oryginalne perfumy w perfumeriach stacjonarnych, ja kupiłam sobie kiedyś perfumy odlewane i poszłam do niej porównać , bo miała 2 rodzaje takich, które ja miałam przysłane. Porównałam i okazało się, że są identyczne. Tylko trzeba też czytać, czy to woda toaletowa, czy perfumowana, bo wiadomo, że mocniejsza i trwalsza jest woda perfumowana, a nie woda toaletowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje z goia.pl i nigdy się nie zawiodłam. Przesyłka na czas, perfumy to nie wody toaletowe, są długotrwałe. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie i dobre perfumy znalazłam na zapachowiec.pl. Są trwałe, a zapach nie różni się od oryginału. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś kupowałam w różnych miejscach, ale kiedyś z ciekawości zamówiłam na zapachowiec.pl i to był strzał w dziesiątkę :D Perfumy są rewelacyjne i w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na stronie zapachowiec.pl - są w dobrej cenie, bardzo trwałe, a przede wszystkim pięknie pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję na zapachowiec.pl. Mają odpowiedniki wielu perfum i zadbali o ich jakość. Zapach praktycznie nie do odróżnienia od oryginału, są trwałe a do tego w świetnej cenie. Myślałam, że takich nie znajdę a tu taka niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie a zarazem dobrej jakośc***erfumy kupuję na zapachowiec.pl. Mają duży wybór i rewelacyjne perfumy, warto przetestować i zapewne pozostać z nimi na dłużej. Wiem jak było ze mną a teraz jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoje perfumy Coco Chanel od lat kupuję na galeriazapachow.pl i zaopatruję też tam całą rodzinę - rodziców, męża, córkę, czasami na prezent dla znajomych :) ceny mają konkurencyjne, duży wybór, ładne flakony + szybka wysyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem perfumy ze strony galeriazapachow.pl duży wybór, bardzo trwałe no i co najważniejsze w dobrej cenie! Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również na goia.pl , co tu dużo mówić - piękne, tanie i przede wszystkim trwałe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna na zapachowiec.pl i jestem szczęśliwa, że poznałam tę rozlewnię. Perfumy są świetne, trwałe i w dobrej cenie. A wybór zapachów jest bardzo duży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z okolic Katowic więc najczęściej idę do SCC i kupuję w rozlewni perfum, ale mają też swoją stronę goia.pl, są trwałe i ceny zadowalające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić jak moi poprzednicy stronę goia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem wierna perfumerii internetowej goia.pl Zawsze,gdy zamawiam zapachy dla siebie to utrzymują się cały dzień. Jest to dla mnie największy plus ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam MAD PERFUMERIA w Poznaniu na ul. Wrocławskiej 20. Ceny przystępne , zapachy naprawdę trwałe , można wybrać perfumy dla kobiet jak i dla mężczyzn a także zapachy do domu i samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam MAD PERFUMERIA w Poznaniu na ul. Wrocławskiej 20. Atrakcyjne ceny, bardzo trwałe zapachy można znaleźć coś i dla meżczyzn i dla kobiet a także fajne zapachy do domu i samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariax
Perfumy kupuje przez internet z zaufanych sklepów jednym z nich jest mój ulubiony http://www.edp24.pl/ Duży wybór, mają perfumy na każdą kieszeń szczególnie polecam zapachy od Paris Avenue bo są trwałe, ładne i tanie. Mój ulubiony zapach: http://www.edp24.pl/p543,pa-180-paris-avenue-chelio-by-paris-avenue-perfumy-100ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goia.pl bo jest duży wybór, w dobrej cenie i dobrej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o trwałe perfumy ja polecam stronę zapachowiec.pl każdy znajdzie coś dla siebie... :) mnie zauroczyły perfumy Paco Rabanne- Lady Million

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to gdzie majdanowe są na bazarku a walą tak że każda małgonia pod 50 się obejrzy !!! ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiscie polecam stronę zapachowiec.pl zapachy są trwałe dość tanie :) mnie uwiódł zapach Hugo Boss - Dep Red Natomiast narzeczonego Paco Rabanne - 1 Million

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×