Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluskak

Sex z zonatym sponsorem..

Polecane posty

Gość sponsor_PS_TO_PRAWDA
500 zł za dwie godzinki to mało jak za seks z niedoświadczoną i nierozepchaną lalą, ja płacę swojej niuni więcej :) to oczywiste, że masz wątpliwości moralne, które jednak znikną gdy kilka banknotów z królami polski znajdzie się w twojej kieszeni. taka natura kobiety - wszystkie macie po prostu w sobie gen kurestwa. zapewniam - jak tylko poczujesz zapach łatwej kasy to pozbędziesz się wszystkich hamulców, stawiam że za rok będziesz się puszczała za dwa razy mniejszą kasę i będziesz miała własną teczkę na garso :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjjkmknv
jak będzie? faaajnie :D ja też spotykam sie od czasu do czasu z takim jednym co ma 42 lata (ja mam 25) tyle tylko, że ja nie biore kasy od niego bo ja jestem porządną laską która lubi się dobrze zaspokoić :D hehehe i za każdym razem jest cudownie :D zawsze potajemnie i z adrenalinką mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc tak ...
nie twoje małe doświadczenie nie powinno być problemem on zazwyczaj lubią takie wiesz niewiniątka które mogą nauczyć tego i owego a ty chcesz stały układ czy tylko jednorazowe spotkanie i pamiętaj pierwsze spotkanie jest zapoznawcze tam ustalacie warunki jeśli chcesz dłuższego układu bez seksu i w miejscu publicznym chyba że umówiłaś się tylko na raz i od razu na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to bedzie staly uklad.i wlasnie nie pytalam sie czy bedzie seks na pierwszym spotkaniu ale jutro spytam.a mam jeszcze takie pytanie to jak pierwsze spotkanie bez seksu to mam za to kase brac czy nic?kurde troche mi glupio ale co tam interesy to interesy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy przystojny jest ten
sponsor? nie sadzilam ze tak duzo dostajecie, moim zdaniem 500 to juz duzo. ja mialam podobny dylemat jak szlam spotkac sie z chlopakiem ktory podobal mi sie ale wiedzialam ze mu chodzi tylko o seks, chcialam isc i sie przekonac czy mogloby byc z tego cos wiecej, przespalismy sie, mielismy sie dalej spotykac, raczej bez zobowiazan ale pozniej zrobilam cos glupiego i on juz nie chcial ;] dzisiaj zaluje ze tam poszlam bo nic nie zyskalam a facet nie byl tego wart;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc tak ...
za pierwsze spotkanie tzw zapoznawcze na którym tylko gadacie i ustalacie warunki nie bierze sie kasy no chyba że potem idziecie do hotelu to wtedy normalnie bierzesz i koniecznie umów się w miejscu publicznym po takim spotkaniu zapoznawczym jeśli jest bez seksu to umawiacie się na kolejne i tym razem bierzesz kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taki dosc przystojny po zdj widac ze zadbany nie jakis tam oblesny dziad..ja tez mysle ze 500zl to w miare ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no ok tak w ogole to go zapytam jak to spotkanie pierwsze ma wygladac..ale chyba ma byc seks bo on az tak blisko mnie nie mieszka i pytal sie czy sa jakies hotele w mojej okolicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc tak ...
jest przystojny ma 41 lat wysoki dobrze zbudowany ciemny blondyn ogólnie przystojny i żonaty i trzeba wyciągać ile się da wiem że to brzmi wrednie ale takie są zasady on ma to co chce więc ty też miej co chcesz ja tak robię i to się sprawdza tyle że jego nie muszę o nic prosić on od razu wie i sam proponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc tak ...
aa i najważniejsza rada płacenie z góry żeby potem po wszystkim nie rzucił ci kasy albo nie wetknął w cycki jak zwykłej dziwce wiesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam jeszcze pytanie jak sie ubralas na pierwsze spotkanie?zwyczajnie?czy jakos wyzywajaco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde chyba z charakteru jestes bardzo smiala itd.ja nie wiem czy bede tak z nim potrafila rozmawiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadf
podaj gg jak mozesz,sponsorowalem kiedys wiec mam doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc tak ...
kurcze ciężkie pytanie bo nie za bardzo pamiętam na pewno nie za bardzo wyzywająco raczej seksi np czarna sukienka szpilki jak masz długie włosy rozpuść wiecie co jest w tym najlepsze i co mnie najbardziej pociąga że wydaje nie swoją kasę tyle ile chcę jak mu się nie chce ze mną łazić np po sklepach daje mi kartę i kupuję co i ile chcę a on mi jeszcze potem płaci jak łatwo wykorzystywać faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc tak ...
nie jestem bardzo śmiała ani aż tak wygadana po prostu np co do płacenia powiesz mu na pierwszym spotkaniu że chcesz aby ci z góry płacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poprostu bajka:) a myslisz ze jak ubiore sie normalnie np dzinsy i jakis top to bedzie ok?czy musze sukienke ubrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc tak ...
nie nie ubieraj się tak !!!!! wiesz teraz są modne zwykłe bluzki nawet na ramiączkach wkładasz je do spódnicy i szpilki i jest ok nie ubieraj spodni , tylko nie zakładaj spódnicy do kostek albo za kolana albo sukienka co wolisz ja osobiście nie przepadam za sukienkami więc ich unikam wolę spódniczki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka chodzilo mi o miniowe jakas taka np zakladana na biust bez ramiaczek do tego myslisz ze rajstopy by pasowaly?i jakie?a co do szpilek to wole nie moze taki obcas maly 7cm jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc tak ...
hmm sukienka może być jak jesteś opalona to nie musisz zakładać rajstop chyba że zimno będzie to takie jasne kolor naturalny co do szpilek nie masz wyższych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jaka pogoda bedzie jak chlodno to ubiore bezowe.albo jakas obcisla tunike z dekoldem i leginsy.nie chodze w wyzszych bo mi nie pasuja i nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc tak ...
aa ok jak nie umiesz to nie zakładaj bo jeszcze upadniesz i będzie wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolopio
narada prostytutek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9-9867
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalus
tez tak dorabiam :) ja 22 on 34:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milili
Witam, 500 zl to sporo jak na pierwsze spotkanie 2h, zenujace jest to jak sie przechwalacie ze dostajecie po 1500zl za taki czas. Macie szczescie ze trafił Wam sie ktos z duza kaska. 500zl to dobra kaska wiec sie nie przejmuj komentarzami innych. Pamietaj ze na takim spotkaniu dobrze jest wykazac sie intelektem, bo nie zawsze facet chce tylko "rżnac". Bywa ze chca z kims pogadac, z kims kto nie ma przed oczami tylko jego kaski:) Jak wzbudzisz w nim sympatie to juz z gorki:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie wy jesteście żałosne jak można sprzedać swoje ciało i to w dodatku za 500 zł .Co za to można w ogóle kupić ? Nawet porządnych zakupów się nie zrobi :O całkowite dno moralne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milili
Wioletko, nie mam pojecia po co to piszesz, Twoja wypowiedz na pewno nie pomogla autorce ...znajdz jakis temat, w ktorym ktos prosi o krytyke a nie o porade:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasek
gdzie znajdujecie takich sponsorów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasek
w kujawsko pomorskim szukam sponsora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×