Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluskak

Sex z zonatym sponsorem..

Polecane posty

Gość kalus
na kafeterii :classic_cool: szweda sie tutaj kilku bogaczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cena mojego życia
piękna_wioletka - a ciebie to obchodzi? jej dupa jej sprawa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze nie powinnas
W ten sposob zarabiac pieniedzy. Ale jesli juz musisz to wez zarobione kase zainwestuj w swoj rozwoj jakis kurs jezyka czy zawodowy, zebys w ten sposob nie musiala zarabiac cale zycie. Sukienki i ciuchy na lato nie sa w zyciu najwazniejsze. Jak sie kiedys wyda ze spalas za kase to niestety ale ludzie beda cie oceniac przez pryzmat tego ze sie puszczalas a nie jakim jestes czlowiekiem. Zastanow sie nad konsekwencjami przed a nie po. Ja juz bym wolal zamiatac ulice i grzebac po smietnikach niz sie sprzedawac, za kilka stow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsdsdsdsdd
500 zl za 2h to bardzo duzo to przeciez jakies 250zl za godzinke a tyle to malo ktory menadzer zarabia wiec musisz miec naprawde bardzo utalentowana dupe skoro ktos chce ci tyle zaplacic - a stawki za laski na godziny to na odlotach sa od 150zl do 300 za godzine wiec lepiej zadzwonic do takiej przyjedzie zrobi robote i na zadne zakupy nie trzeba jezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postanowiłaś zostać kurwą i tyle . Wszelkie dywagacje dużo mało , do buzi czy nie są głupie . jeśli zaczynasz to naucz się przynajmniej dobrze to robić . kurewki to normalne kobiety sekretarki , matki , żony , które lubią ten sport , gdyby się nie sprzedawały i tak by to robiły za darmo . wszelkie argumenty typu kurwię bo bieda to racjonalizacja . Facet który płaci za sex to dno i wodorosty . Obawiasz się nowego i słusznie , ale co właściwie chcesz usłyszeć ? że bedzie ok ? skąd niby mam to wiedzieć . życzę sukcesów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k******y sobie doradzają...co za topik,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba lepiej niż dziewczyny miałyby sobie doradzać co ugotować misiaczkowi jak ten wróci z pracy i jak najlepiej go potem zaspokoić, a to wszystko oczywiście za darmo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rażą mnie k***iące się młode d**y . natomiast jako dojrzały facet , w pale mi się nie mieści , płacenie młodej dziewczynie . Mnie się podobają minimum 35 latki serio , takie dojrzałe . Sorry ale stosunek z faciem w wieku ojca ma coś chorego , jak rodzaj pedofilii . Tacy faceci mają w sobie coś z wampirów energetycznych . jakby żywili się młodością , dominowanie ich podnieca . mnie podnieca dojrzałość . I naprawdę daleki jestem od życia bezgrzesznego . po prostu tak myślę i czuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś 16.08: Naprawdę musiałeś/aś odkopać topik sprzed ponad 2óch lat, żeby podzielić się ze światem tą wątpliwą mądrością? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt nic odkrywczego czytałem z ciekawości co dziewczyny mają w głowach ... wiem , że sprzed 2 lat ... ale czy sadzisz , że inteligencja dziewczyn gwałtownie wzrosła od tego czasu ? :) tyle pozdro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taak z ciekawosci mhmm. chyba cie rajcuja takie tematy skoro tak gleboko kopiesz. idz moze cos sprzed 10 lat znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KASUJ Z GORY I AKSE DOBRZE SCHOWAJ; BO SA chamy ze wyciagna po robocie akse:-(( powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.18 źle kombinujesz . nie szukałem tematu z przed 2 lat . google zassał z taqów akurat ten temat ,bo np. musiało być dużo wejść , nie sadzę żeby ktoś płacił za pozycjonowanie . bylem ciekaw , przeczytałem i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć) A ja byłam ciekawa co piszą i przeczytałam. Szukałam mężczyznę do takiego układu 5 miesięcy i szczerze muszę powiedzieć że jaki kraj tacy sponsorzy. Dużą część ja mogła bym sponsorować. Nie jestem młoda) raczej świadoma swojej wartości, swojego wieku .....i nie zbieram na perfumy. Taki wybryk , byłam grzeczną mężatką przez 12 lat i stwierdziłam że czas się zabawić. Wypiłam tyle kawy że dobrze że nie dostałam wylewu. Mogłabym napisać książkę o pożal się boże sponsorach). 80% to życiowe fajtłapy które chcą seksu za 100-200 zł- co odbierałam jako żart bo pisałam że szukam stałego układu sponsorowanego na wyłączność. Niestety nie potrafią czytać ze zrozumieniem, przy spotkaniu twarzą w twarz okazuje się że z wygadanego mężczyzny który dużo mówi o seksie -przez telefon- bo normalnie nie potrafi o nim rozmawiać wychodzi obraz mężczyzny który myśli że każda kobieta szukająca sponsora to głupia kretynka której zaimponuje jego samochód. Ale muszę powiedzieć że po 5 miesiącach znalazłam takiego mężczyznę jakiego szukałam- starszego, normalnego z którym świetnie się rozumiemy a On potrafi mnie dopieścić pod każdym względem. Jest fajna, przyjacielska relacja z seksem jakiego jeszcze w życiu nie miałam. Pozdrawiam wszystkie młodsze i starsze dziewczyny szukające takiej relacji i nie bierzcie byle czego) Ja mam 37 lat i traktuję to jako przygodę zawsze marzył mi się mężczyzna dojrzały i takiego mam po 60 i jest świetnie. A zapomniałam ......stać go na to mam 3500 kieszonkowego miesięcznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur34
A może dla odmiany sex ze sponsorką? Wszedzie tylko sponsor i sponsor, akurat ja jestem facetem i korzystam z usług sponsorek... Dziwne? Nie dziwne, tylko trzeba szukać na bardziej dyskretnych serwisach... W internecie jest ich pare, ale jest jeden, ktory chyba moge polecic, od 3 miesiecy utrzymuje kontakt z 2 Paniami i jest mi bardzo dobrze. Gdyby ktoś potrzebował to www.sexkociaki.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to faktycznie spory problem znalezc fajnego faceta... wiekszosc to biedaki ktore chyba szukaja tirówki za 200zl a ja szukam kogos, dla kogo bede mogla byc na wylącznosc... Szukam w warszawie i jestem w szoku na jakich wieśniaków natrafiam... Jak juz spotkalam kogos fajnego to na kawie okazywalo sie, ze szuka związku czyli chce poduupczyć za darmo, za kłamstwa i obietnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że wątek stary ale ciekawi mnie czy dziewczyna dalej to robi. ja miałam dokladnie takie same wątpliwości przed pierwszym razem ale facet nie okazał sie oblechem, w sumie calkiem przystojny byl no i dal mi super seks i dobra kase. teraz regularnie sobie dorabiam poprzez www.piekneibogaci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Często maśle by stracić dziewictwo w jakim fajnym hotelu z gościem około 40lat ja nastolatka czy ma ktoś jakąś rade lub zna jakieś hotele pozdrawiam aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokssanna13
Hotel to chyba nie problem, trudniej jest znaleźć sponsora na poziomie, ale wszystko da się zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 35 lat i byłam poukladana ) od grudnia mam sponsora. Mam przelew na konto na 5 każdego miesiąca 2000. Czasem widzimy się raz na miesiąc czasem nie.... Czasem idziemy tylko na obiad. Facet jest żonaty i na poziomie jest sporo starszy. Czasem mam jakąś premie) teraz lecimy na weekend do Wenecji. Jesteście młode to są łatwe pieniądze trzeba uważać żeby nie strzelić sobie w kolano. 500 za 2 godziny.......zależy musisz go ocenić czy to nie jakiś czubek i niech zapłaci przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świat upada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie potrzebowałam sponsora, ale gdy zostałam bez pracy, z kredytem i z dzieckiem posłuchałam koleżanki i weszłam w ten układ, teraz mam trzech bardzo bogatych, chociaż już starych sponsorów, seksu z nimi to jak na lekarstwo, często tylko na przytulaniu i masażu się kończy, a mi to wcale nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Londynie miałam jednego sponsora, nie pracowałam tylko fitness, pływalnia i różne zajęcia upiększające na co dzień, płacił bardzo dobrze, więcej bym na pewno nie zarobiła przez 5 lat jak u niego przez rok, ale grzmocił mnie jak nikt inny wcześniej, a nie byłam już cnotką, przez 5 dni w tygodniu rżnął mnie jak i ile tylko chciał, nie wiem skąd miał takie olbrzymie możliwości, a nie był murzynem tylko anglikiem, a na weekend jeżdził 500km do żony i dzieci. Po roku skończył mu się kontrakt i się pożegnaliśmy, wróciłam do domu i od 1,5 roku sypiam już tylko z mężem, ale mam problem bo nie mam z nim orgazmu a kiedyś miałam zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwarzaj żebyś nie nabierała doświadczenia na Białorusi albo w chinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za d***** nic nie warte. Na jednym topiku jest że nie kasa jest najbardziej nam kobietom potrzebna ta własnie widać. Co za szmaty. Na samej roksie i odlotach jest 3 Miliony kobiet. To jest obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wbijajcie na piekneibogaci.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co w tym złego, lubimy się pieprzyć z kimś na boku, to jak jest możliwość jeszcze troszeczkę zarobić to trzeba z tego korzystać, piczka nie mydełko hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na studiach miałam wiele razy seks z profesorem, nie chciał mi zaliczyć semestru, dałam mu, no i już nie miałam problemu, a przy okazji załatwił mi fajne i tanie mieszkanie, a to że potem on też z tego korzystał to już inna sprawa, nic mi przez to nie ubyło i nie potępiam dziewczyn które tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodaj ogłoszenie na erisa.pl będziesz miała takich na pęczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×