Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luuuuuunaaa

Jak zwiększyć ochotę na sex?

Polecane posty

Gość luuuuuunaaa

Ostatnio odczuwam małą ochotę na sex i mam go bardzo rzeadko, choć jestem mężatką i mam codziennie faeta w łózku. Po prostu nie czuję ochoty, więc nie wychodzę z inicjatywą. Zazdroszczę kobietom, które piszą, że chodzą napalone , chciałabym mieć takie odczucia. Może znacie jakieś sposoby jak rozbudzić w sobie takie pożądanie i mieć większą ochotę na sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze porostu nie ten facet, albo spóboj sie troche pozabawiac sama ze soba to moze Ci i na faceta checi wzrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuunaaa
czasami zabawiam się sama ze sobą, ale widać to mało pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek feludek
włącz se ostry filmik i pooglądaj, to może się nakrecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a tak na powaznie mzoe to choroba, np u kobiet problemy z tarczycą powdują takie efekt.... Wiem miałem ten przypadek w domu przy lekach wraca wszytko do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuunaaa
sama nie wiem, po alkoholu mogę być gorrrącą, napaloną kobietą, a tak na codzień nie mogę wskrzesić w sobie tej chuci ;-) Czy facetowi może to się udzielać? Bo on też mnie zbytnio nie zaczepia ani nie zachęca do sexu, więc może mu się udzielaja moje uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkamigotka
proponuję ćwiczenia - to nie żart- poćwicz callanetics - po godzinie przeleciała bym wagon czerwonoarmistów hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bxc
może masz dużo obowiązków, jesteś przemęczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuunaaa
callanetics powiadasz, może i wypróbuję, bo mam akurat te ćwiczenia w domu a jeśli chodzi o obowiązki, to rzeczywicie, mam ich dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666 Lekarzyna PAPA DOMA 966
Znudzenie? Zmęczenie? Geny? Psychika? A może głowa boli, albo brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuunaaa
ale z drugiej strony mam też tak, że jak w jakiejś sytuacji obcy facet okaże mi swoje zainteresowanie, to potrafię aż się gotować w środku tak mi emocje podskakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuunaaa
ani głowa ani brzuch mnie nie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkamigotka
naprawdę polecam - ćwiczenia na mięśnie brzucha działają na mnie po prostu niesamowicie - zresztą po godzienie callaneticsu - czuje się tak jakbym dopiero wstała - a ja śpię po 5 - 6 godzin dziennie - dwa etaty - dwie córki - brak służby i tylko te ćwiczenia mnie ratują haha :) powodzenia i spadam popracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuunaaa
słodkamigotka, dziękuję za radę, poszukm tych ćwiczeń, kiedyś to ćwiczyłam, ale było dawno i nie pamiętam jak na mnie działały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiksz nawilżenie pochwy :) i warg :) Kobieta ma wiecej ochoty na seks jesli jest wilgotna na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuunaaa
może jakby mi ktoś językiem przeleciał w celu nawilżenia, to też by mi się od razu zachciało ;-) może poczytam o jakichś afrodyzjakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuunaaa
głównie to jeżdżę rowerem, ale nie wyczynowo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sport, czyli bieganie, siłownia, może być też ten rower... Generalnie chodzi o to by podnieść nieco poziom hormonów, poprawić kondycję fizyczną, ale też popracować nieco nad sylwetką by była ona bardziej atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuunaaa
może rzeczywiście chodzi o te hormony, bo jeśli chodzi o sylwetkę to uwierz, że jest taka, że nic jej zarzucić nie można. W tym problem, że jestem atrakcyjna z wyglądu, a się moje możliwości marnują ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuunaaa
od wielu facetów miałm propozycje, bo się facetom podobam, ale jestem w związku i w maraźmie sexualnym trwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze cie trzba rozbudzic z letragu, jesli chesz mzomy spróbowac njapierw gorącymi słowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wywal starego na siłownię. Jego atrakcyjność jest równie ważna jak Twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisałam juz raz napisze i drugi :classic_cool: nawilzyc jakimś żelem cipeczkę :classic_cool: bedziesz chodzic ja na prądzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuunaaa
jestem pewna, że ci się to uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuunaaa
v34, możesz polecić jakiś żel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuunaaa
- jestem pewna, że ci się to uda - to było do darwina ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuunaaa
mój facet sportów nie uprawia, no i chyba jest problem też w tym, że mało się mną interesuje sexualnie. Zresztą, ja nim też i marazm gotowy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie uzywałam ale ginekolodzy czasem przepisuja kobietom które biorą tabletki własnie po to by pobudzic je do seksu bo tabletki wysuszajac pochwe powodują spadek libido ;) zapytaj gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×