Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luuuuuunaaa

Jak zwiększyć ochotę na sex?

Polecane posty

Gość luuuuuunaaa
ja to nawet tabletek nie biorę, bo z nimi to bym miała jeszcze większy problem, no ale przez to dochodzi większe ryzyko i koło się zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secret life
Mam ten sam problem.:( Ale ktoś wyżej pisał o tarczycy....hmmm mam niedoczynność, ale jestem na tabletkach i teraz jest w normie, wiec nie sadze zeby miała jakiś wpływ na to. Kiedyś mogłam sie kochać z moim M , codziennie,pare razy dziennie, a teraz? ech 1 na 2 tygodnie albo gorzej...:( zycie jego,mnie przytlacza troszke, juz nie ma tyle czasu,sily na zabawy...najgorsze,ze sex nie prawia mi juz takiej satysfakcji, nie jestem z niego zwyczajnie zadowolona, wiec i nie czuje potrzeby inicjowania czegokolwiek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuunaaa
ja podejrzewam, że to jakaś klapka w psyhice zapadła i coś zablokowała, trzeba by to jakoś odblokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daime

a jak to jest z działaniem hiszpańskiej muchy? Któs próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36

U mnie to działa tak że jak rzadko uprawialiśmy sex to mi się mniej chciało,obecnie mamy fazę że robimy to 1-2 razy dziennie i chodzę jak nakręcona,ciągle mi się chce,więc się też masturbuję czasami jak mąż w pracy.

Żele są niezłe te Dureksa potęgujące doznania,pewnie wypróbujemy tez tą hiszpańską muchę-właśnie ktoś stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Ania36 napisał:

U mnie to działa tak że jak rzadko uprawialiśmy sex to mi się mniej chciało,obecnie mamy fazę że robimy to 1-2 razy dziennie i chodzę jak nakręcona,ciągle mi się chce,więc się też masturbuję czasami jak mąż w pracy.

Żele są niezłe te Dureksa potęgujące doznania,pewnie wypróbujemy tez tą hiszpańską muchę-właśnie ktoś stosował?

Przywiozłem z Niemiec oryginalną , podlałem kobiecie  na którą z dwa lata miałem ochotę /sąsiadka/. Odczekałem zgodnie z instrukcją i w gębę dostałem  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36
23 minuty temu, Gość gość napisał:

Przywiozłem z Niemiec oryginalną , podlałem kobiecie  na którą z dwa lata miałem ochotę /sąsiadka/. Odczekałem zgodnie z instrukcją i w gębę dostałem  😄

chyba to powinno być za zgodą i pełną świadomością partnerów to wtedy będzie działać, jak kogoś podstępem chce się zaciągnąć do łóżka to raczej ciężko.

Można partnera zaskoczyć takimi nowymi doznaniami,ale musi on tego chcieć jeszcze przed zastosowaniem specyfiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia
3 godziny temu, Gość Ania36 napisał:

 

Można partnera zaskoczyć takimi nowymi doznaniami,ale musi on tego chcieć jeszcze przed zastosowaniem specyfiku.

nie stosuj żadnych specyfików. Pierwsze wizyta u lekarza - standardowe badania, cukier, tarczyca itp i oczywiście ginekolog. Jak wszystko będzie dobrze może mniej stresu. Poza tym staraj się regularnie masturbować. Jeśli wiesz, że mógłby być seks z mężczyzną to rozpocznij masturbacją ale nie kończ ... zatrzymaj się przed finałem a resztę dokończ już z partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36

No z tą masturbacja to racja, już do tego doszłam, ogólnie to ja jestem spełniona seksualnie chodzi tylko o pewne eksperymenty, żeby było ciekawiej jestem z tych co szukają nowych doznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia
17 minut temu, Gość Ania36 napisał:

No z tą masturbacja to racja, już do tego doszłam, ogólnie to ja jestem spełniona seksualnie chodzi tylko o pewne eksperymenty, żeby było ciekawiej jestem z tych co szukają nowych doznań

my nigdy nie planujemy zdrady ani też swingowania czy zmiany partnerów, ponieważ seks jest dla nas jednak częścią miłości ale można eksperymentować we dwoje. U nas dzieła - seksowna bielizna (działa też na mnie - na kobietę ), seks poza domem (czyli tak jakbyśmy byli kochankami - inna sceneria, restauracja, spa, wino), odpowiednio dobrane filmy erotyczne - raczej takie ze smakiem, także czasami gadżety erotyczne. Można eksperymentować. Liczy się wyobraźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36

No właśnie trzeba coś zmieniać,bo jeśli zawsze w sypialni w tej samej pozycji to trochę nudno.

Niedawno zdarzył się nam sex w samochodzie jak za dawnych szkolnych lat- odlot. No i ... analny też ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Ania36 napisał:

No właśnie trzeba coś zmieniać,bo jeśli zawsze w sypialni w tej samej pozycji to trochę nudno.

Niedawno zdarzył się nam sex w samochodzie jak za dawnych szkolnych lat- odlot. No i ... analny też ekstra.

Wszystko fajnie, tylko dlaczego dałaś się ze/szm@/cić ??? Mając 36 lat/tak myślę/ powinnaś wiedzieć jakie tego mogą być konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Ania36 napisał:

No właśnie trzeba coś zmieniać,bo jeśli zawsze w sypialni w tej samej pozycji to trochę nudno.

Niedawno zdarzył się nam sex w samochodzie jak za dawnych szkolnych lat- odlot. No i ... analny też ekstra.

Wszystko fajnie, tylko dlaczego dałaś się ze/szm@/cić ??? Mając 36 lat/tak myślę/ powinnaś wiedzieć jakie tego mogą być konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36

Nie zrobiłam tego teraz pierwszy raz, teraz dojrzałam do tego aby czerpać z tego  przyjemność.

Wolę próbować czegoś nowego, niż kochać się klasycznie pod kołdrą po ciemku  i zastanawiać się czemu nie było tak fajnie jak kiedyś.

RUTYNA zabija pożądanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia
3 minuty temu, Gość Ania36 napisał:

Nie zrobiłam tego teraz pierwszy raz, teraz dojrzałam do tego aby czerpać z tego  przyjemność.

Wolę próbować czegoś nowego, niż kochać się klasycznie pod kołdrą po ciemku  i zastanawiać się czemu nie było tak fajnie jak kiedyś.

RUTYNA zabija pożądanie!

nie rozumiem dlaczego ktoś sugeruje coś złego jeśli zrobiłaś to z mężem - moim zdaniem super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Wszystko fajnie, tylko dlaczego dałaś się ze/szm@/cić ??? Mając 36 lat/tak myślę/ powinnaś wiedzieć jakie tego mogą być konsekwencje.

chyba nie wiesz co piszesz, przecież uprawiała seks z mężem, co z tego, że w samochodzie i analny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36

Dokładnie uważam, że jeśli dwoje ludzi o czymś rozmawia i czegoś pragnie to nic nie stoi na przeszkodzie aby tego próbować. A właśnie to zwiększa ochotę na sex- oczekiwanie nowych doznań.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riszm
Dnia 5.12.2019 o 08:10, Gość daime napisał:

a jak to jest z działaniem hiszpańskiej muchy? Któs próbował?


Wiesz, po kilku latach nie ma takiego magnesu jaki był na początku.
Szczególnie w związkach w których jedna ze stron (ta kobieca) nie ma takiego temperamentu jak Ty masz. Hiszpańska mucha w dużym skrócie to afodyzjak zwiększający apetyt na seks. Wyciąga się też znacznie większą z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daime

A mam jeszcze jedno pytanie. Widzę,ze na allegro i w sklepach trochę tego jest. Czy nie ma znaczenia jaką konkretnie hiszpańską muchę kupię? Bo chciałbym coś skutecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×