Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość połoniny

praca w bieszczadach

Polecane posty

Gość połoniny

Zakochałam się w Bieszczadach, chciałabym tam pracować (chociaż na sezon). Praca z zakwaterowaniem ponieważ moje miasto jest oddalone ok.200 km. Są tutaj może osoby z gór, które wiedzą coś na ten temat, może polecą jakieś strony internetowe... szukałam w necie ale niewiele znalazłam... z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałaś w internecie? :P Dziewczyno, Bieszczady to głusza, wiem bo pochodzę stamtąd. A jak coś znaleźć? Spakuj plecak, jedź i chodź od jednego miejsca do drugiego, jakieś tam CV możesz wydrukować, najważniejszy jednak kontakt osobisty. Nie zapominaj też o jednym, praca na sezon wiąże się z PRACĄ a nie wypoczywaniem, gwarantuję Ci, że nie będziesz mieć czasu na odpoczynek i rozkoszowanie się urokami przyrody :) Jak coś to pisz polyachek@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połoniny
Możesz pracować np. nad SOLINĄ, jest praca sezonowa, w gastronomi mieszkam 70 km od Bieszczadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieszczady
Przewaznie nie ma ofert pracy w internecie, trzeba jechać nad soline i chodzic od budki do budki i baru i pytac o prace, w ten sposob mozna ja znalesc, praca na budce wiaze sie od godz 8-9 do 20, przwaznie 50 zł na dzien. Praca w barach oczywiscie dluzje. zawsze mozna zadzwonic do hotelu czy nie potrzebuja kogos, mysle ze tam mialabys zakwaterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieszczadzior
Pensjonat, nowo budowany, południowa część Zalewu Solińskiego, najbardziej luksusowe miejsce w Bieszczadach. Poszukuję mężczyzny z ikrą...ogród, dozór posesji, prace remontowe, generalnie pilnowanie...nocleg, zakwaterowanie. Poszukuję osoby z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności, kogoś kto zajmie się posesją. Piszcie kkfirm@pro.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. W odpowiedzi na ofertę pracy, chciałbym zgłosić swoją kandydaturę. Pracowałem w pensjonacie Smerek przez okres dwóch sezonów, w pensjonacie nad morzem w Jarosławcu przez okres dwóch sezonów i w Garbatce Letnisko (Tawerna) trzy tygodnie. Zakres wymaganych obowiązków nie jest mi obcy i chętnie podejmę się ich wykonywania. Jestem osobą dyspozycyjną, 50+, na emeryturze i rencie jednocześnie, bez ograniczeń odnośnie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam od urodzenia w Bieszczadach i żyjemy z turystyki. Ludzie przyjeżdżają tutaj, żeby uciec od miasta, a ja się czasem tutaj nudzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miejscowościach typowo turystycznych można zarobić na prowadzeniu pensjonatu, albo zatrudnić się w jakimś uzdrowisku. Z racji, ze Bieszczady to taki atrakcyjny przyrodniczo teren, to nawet przemysł się tutaj nie rozwinął. Tutaj http://www.podkarpackie-praca.pl/category/rymanow/ macie fajne ogłoszenia o prace dla takich miejscowości jak Rymanów, Iwonicz czy krosno. A rozwinięta turystyka to nie tylko baza noclegowa, ale za tym idzie również sporo pracy w handlu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×