Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mowidka

NIE DAJĘ RADY NAUCZYĆ DZIECKA WOŁAĆ NA NOCNIK(KUPKA)

Polecane posty

wiem, ze autorka juz sobie poradzila ale moze inne mamy jeszcze maja taki problem. moja córka tez tylko siku na nocnik robila a kupe w majty i pomogło to jak kiedys ta kupe z majtek wrzucilam raz do kibelka a raz do nocnika i mowie do niej: o co to było takie chlup? ona juz ciekawsko patrzyla a nastepnego dnia i tak jest do dzis juz 4 miesiace codzienie jak robi kupe woła: mama kupa i bedzie chlup!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja robilam nawet przedstawienie jakas czekoladowa figurka byleby tylko nie uciekla z nocnika podczas robienia kupy (jak wreszcie dala sie w ogole posadzic). ciesze sie ze ten etap juz za nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna211
Ta ale ja juz odpuszczam ,ona wie gdzie trzeba robic.Tylko ja mam taki problem ze mi zatrzymuje i dzieli kupe na 5 razy,nic u mnie nie dziala proszenia blagania.Juz naprawde se odpuszczam ale i to nie dziala poczekam jeszcze troche i jak to nie pomoze to pojde do gastrologa dzieciecego bo ja nie wiem co mam robic naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagrody też są super sprawą, ja dawałam jest za każdą kupkę lody, teraz juz sama siada i robi i przybiega sie pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpuść jej, a jak to nic nie da to wtedy pomyśl o specjaliście, każde dziecko ma coś ulubionego do jedzenia może spróbuj ją przekonywać że dostanie coś co bardzo lubi, moja dostawała lody i arbuza bo te 2rzeczy mogła by jeść non stop a wtedy dawałam jej za każdy sukces, a za wpadkę tłumaczyłam, moja mała reaguje jak mnie zasmuci udawałam że płaczę jak zrobiła w majtki, piszę co na moją skutkowało może i na waszych pociechach poskutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojna211
Umnie to nie skutkuje zadne nagrody nie pomagaja....PO PROSTU NIC NIE SKUTKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj jej odpuścić, nie naciskaj tak bardzo może to poskutkuje życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaadax
a moim zdaniem źle robisz że na noc zakładasz pampersa, jedną noc prześpi zasikana to w następną nauczy że trzeba wstać na siku(przynajmniej u nas tak było, córka nauczyła się sikać jak miała1,5r). A z kupą spróbuj zrobić tak że posadź na nocniku i postękaj razem z nią. Moja córa wołała siku nawet jeśli chciała kupę, dopiero teraz (2l ) wie co chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 24 lata
haha zaczelam czytac temat i nie wierze.... tu siedza chyba same głaby, ktore nie potrafia czytac ze zrozumieniem, autorka ma tylko problem z kupa, a te wszystkie wyjezdzaja, jak nauczyc dziecko korzystania z nocnika... :/ jak te matki sa takie gloopie, to az strach pomyslec, jakie sa ich dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimblla
Tylko nie hucz , czasami na dziecko bo możesz mieć skutek odwrotny do zamierzonego i dziecko Ci się zaprze i kłopot gotowy.U nas tak było i musiałam mojemu Jasiowi dicopeg junior podawać.Wszystko już jest w porządku , ale po co stresy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×