Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

kto się zna na komputerach?

Polecane posty

Gość Poradnik działkowca
Poka cycki, to odpowiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość links NADklajniak 666 TCM3
Wypnij przed nami swoją bladą und gołą doopinkę napaloną na konsolowo-komp00terowe yebańsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam się czym pochwalic, tyle tylko, że mam duże, jest tu ktoś kompetetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradnik działkowca
No to poka te duże, zwalim i zajmeimy się Twoim problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdepowiedziafszy
a co kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w pracy, nie mam tu nagich zdjęć, kurwa, nikogo ne ma? dlaczego zawsze, gdy mam problem , nikt nie chce mi pomóc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co chcesz wiedzieć ?
Zapodawaj pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłan notebook'a n102sp czy to jest dobry sprzęt? bo oferta przezajebista, ale na technicznych sprawach, to ja się nie znam, laik jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdepowiedziafszy
ile wydałaś na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co chcesz wiedzieć ?
Laptop do pracy masz czy do rozrywki ? Dla mnie to dobry sprzęt do pracy, mały, lekki, wydajny. Ale do gier czy oglądania filmów wolałbym stacjonarny komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdepowiedziafszy
powiem ci czy dobry zakup jak pokażesz tyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rozrywki, filmów nie ściagam, tzn ściągam sporadycznie. chodziło o mobilny internet, w domu juz mam laptopa i stacjonarny, playstation tez , także do gier on absolutnie nie będzie. a procesor jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdepowiedziafszy
Wypowiedź: #7RE: Samsung N102SP - czy warto? (oferta T-mobile) Nie warto: - pamięć 1 GB bez możliwości dołożenia drugiej kości. Można jedynie wymienić na inną jeśli zadziała w co wątpię. - preinstalowany Windows 7 Starter - same ograniczenia. nie można ludziom normalnie wytłumaczyć dlaczego chociażby nie mogą zmienić sobie tapety? - TYLKO 2 porty USB i to obok siebie a zatem albo modem 3G albo Pendrive - odległość jest niestety za mała. - Gniazdo słuchawek i mikrofonu w jednym - błagam - zwolnijcie tego co to wymyślił!!!! Dodając do tego brak mikrofonu to ten cud techniki nie nadaje się do niczego poza oglądaniem stron - sporo ludzi używa Skype a tu można na nim najwyżej pisać. - Brak mikrofonu - jak tak można?? Po co w takim razie kamera? na robienie słitaśnych fotasiek na Naszą Klasę? Do tego to dzieci mają iPhony. Proszę mi wyjaśnić jaki jest sens wbudowywania kamery a nie dodawania mikrofonu? Normalny głuchy telefon. - Jeden głośnik - nawet brak mikrofonu mnie tak nie zdziwił. Opis "dźwięk HD" i jeden głośnik? Pomijam, że jest tragicznej jakości i normalnej mowy nie da się przezeń zrozumieć ale w czasach gdy laptopy mają już nawet subwoofery a w netbookach standardem jest minimum Stereo to tu jest zwyczajny fuckup. - Włącznik - proszę wybaczyć, ale bez długopisu albo gwoździa jest nie do użycia. Kretyńskie umiejscowienie i sprężyna od TIR'a to złe połączenie. - Preinstalowane oprogramowanie - gry, które od razu wzbudzają program antywirusowy to błąd ... poważny. - Norton Antywirus - no gorzej mogło być tylko gdyby do sprzętu dołączali małpę, która ogląda pakiety chociaż nie wiem czy małpa nie byłaby lepsza - procesor miałby czas na coś innego niż obsługa tego chorego kombajnu jakim jest Norton. - Złe spasowanie klapy - po zamknięciu ma luz - nie domyka się a zatem kurz lata aż milo. - dysk - dobrze, że duży ale dlaczego nie SSD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jedna z gorszych opinii, ale czytałam też swietne opinie, poza tym jakie 1GB? takego bym nie wzieła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chociaz jedna opinia zadowalająca mnie. zobaczymy, jak do mnie dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradnik działkowca
No to tera czekamy na zdjęcie cycków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość links NADklajniak 666 TCM3
Ich bin HET an der kompjutA(A) now! Thisse maszine ist now in sleepless mode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradnik działkowca
Zdjęcie laptokiem ? Ochujałaś ? :D Aparatem zrób i wyślij na adres: krystek22@10g.pl - najlepiej dużą serię zdjęć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradnik działkowca
Nie wiem czyś paszczur czy nie, więc wysyłaj i nie marudź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×