Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolina2104

czy mogę otworzyc i pracowac w przedszkolu?

Polecane posty

Witam, Chciałabym otworzyc przedszkole ze względu na to ze mam 2 dzieci i ciezko podjąć mi jakąkolwiek pracę. Obecnie posiadam wykształcenie srednie. Wiem,ze aby otworzyc "punkt przedszkolny" jest taka obcja tylko musze zatrudnic nauczycieli mgr.,ale wyczytałam ze istnieje takie cos jak Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu" i czy po tym bede mogła przebywac z dziećmi w punkcie przedszkolnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest łapsko pomalowane
a lokal masz? Taki,który zatwierdzi sanepid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest łapsko pomalowane
taki lokal musi spełnić szereg wymogów róznych także od tego bardzo duzo zalezy powodzenie takiego przedsięwzięcia. Dobry przystosowany lokal to jest ok 70 % sukcesu w/g mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadacz
Już ci pisałem na ogólnym: po takim kursie nie możesz uczyć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdghfgh
gdzies czytalam ze tylko osoba z wyksztalceniem pedagogicznym moze otworzyc przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralla
był na ten temat artykuly pare lat temu, poszukaj. Nawet straz pozarna musi dopuscic pomieszczenia do uzytku na przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njknbjkn
ja bym nie chciala zeby ktos ze średnim pracowl z moimi dziecmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynek pracy
Wszystko zatwierdzone przez sanepid,pozwolenia i inne pierdoły teraz tylko szukam dzieci to na co czekasz ? dawaj reklamy (plakaty i jakaś skromna strona www) w swojej okolicy no i nie wiem czy po takim kursie mogę przebywac/nauczac dzieci? zabytaj urzędasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaka
karolina2104, co to znaczy "przebywac dzieci"??? njjn...coś tam- co ma wykształcenie do umiejetności sprawowania troskliwej i odpowiedzialnej opieki nad dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×