Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

dziewczyny co tam u Was? wazka...jak tam wyszedl BigBen?;) Ja juz sie troche nawet zdarzylam przespac.Co do filmow wczoraj ogladalam jakis chory film o kobiecie uzaleznionej od...sexu!A drugi to jakis holenderski o kierowcy karetki pogotowia ktory jechal do kobiety w ciazy... A dzis nie wiem musze cos wylukac. Zjadlabym cos pysznego jakies ciasto;p marien...fajnie ze juz masz wszystko,ja nie mam doslownie nic!!!Ale znajac siebie to wszystko na ostatnia chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja sie zmachalam na maksa- o prostu total sprzatalam w szafkach z roznymi papierami, dokumentami duperelami itd okrutna robota maz wywalil ok 4 pelne wielkie wory smieci i jakis papierow tez bym ziadla jakies ciacho ale nie ma bata kot mi poszedl na spacer ok 6h tem i jej nie ma do tej pory, chyba sie zapuscila w nowe rejon poza tym porobilam przelewy za wyprawke i bede teraz czekac na dostawy- mam nadzieje ze mnie nie zrobia w jajo tamta pizda za przeproszeniem, ale raczej nie powinni bo to poszlo przez allegro i to byly firmy a nie os prywtne jakie plan na wieczor? bo ja moze to supernatural cos ogarne i ksiazka pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozmawiam na skypie z kolezanka z Irlandii ktora tez jest w ciazy,termin ma na pazdziernik;) Ja bede ogladac Cmentarz dla zwierzat Stephena Kinga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
senioritka film widzialam i nawet ok ksiazka super, z tych ekranizacji stephena kiga to najlepsze jest lsnienie z jackiem nickolsonem smiac mi sie chce przez te cukrzyce bo ja zawsze sie balam i niecierpialam wszelakich pobran krwi, zasrzykow, strzykawek itd a w ciazy nie dosc ze co miesiac kontrolne badania z pobieraniem to jeszcze przez te glukoze- cukrzyce musze sie nakluwac 4x dziennie by ten cholerny cukier mierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka...lsnienie tez widzialam uwielbiam stephena Kinga... A ja jak mi pobieraja krew to sie odwracam zeby nie widziec strzykawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
no mi to niestety nie wystarcza bo dl nie sama swiadomowsc tego jest okropna, poza tym ja mam schizy w zwiazku ze strzykawkami ogolnie ich nie lubie kojarza mi sie z jakimis okropnymi horrorami narkomanami i menelami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od malego mowilam,ze zostane pielegniarka mialam strzykawki ale bez igiel oczywiscie napelnialam woda i robilam zastrzyki w pupe swoim misiom;)Fartuch bialy mialam mojej babci,taki dlugi az sie ciagnal po podlodze,a ten toczek z bloku technicznego wycinalam i rysowalam czarna kredka ten pasek...to byly czasy.Dlugo mialam to w glowie,a teraz jak widze krew to panikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się bawiłam w pielęgniarkę hehe :) jakieś kilka lat temu to miałam takie lęki przed pobraniem krwi, że cała ręka mi sztywniała, nie szło się wbić, krew tryskała bo zwykle wbijały się nie tak jak trzeba :D :D mój mąż po prostu ze wstydu uciekał z gabinetu jak widział moje spazmy < on honorowy dawca krwi :P > a ja po prostu bladłam, panikowałam jak nakręcona :D z czasem mi się uspokoiło a teraz jak idę na pobranie to oglądam jeszcze czy dobrze mi się wbija, rozmawiam i jak widzę tych "wystrachanych" przed pobraniem to przypominam sobie siebie sprzed paru lat i mam ubaw :D bez urazy kobitki oczywiście :) kinga i Mastertona uwielbiam, jak chodziłam jeszcze do podstawówki brat mojej koleżanki wypożyczał nam horrory z biblioteki bo my jeszcze nie mogłyśmy :P i po przeczytaniu wkręcałyśmy sobie takie schizy, że przez kilka dobrych lat bałam się zasnąć :D nie wyspana jestem dziś :( coś czuję że zaraz znów się położę tylko czekam na listonosza bo zawsze do 10tej przychodzi, może mi paczkę przyniosą bo nie mogę się doczekać a laska w pt mi napisała, że paczka wysłana :O miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja od 7 już na nogach. Kinga też uwielbiam, Smętarz dla zwierząt ( bo taki tytuł jest książki) przeczytałąm jednym tchem, świetna książka a filmu chyba nie oglądałam. Ciężarówko obejrzałaś Supernatural? My oglądaliśmy Dextera ale jakiś nudniejszy ten 5 sezon i coś chyba innego poszukamy. Jutro idę do ginekologa, spytam o tą cesarkę. Kami co tam z Tobą, nie odzywasz się? Senioritka, jakoś wyszedł ten Big Ben:) trochę jak pałac kultury:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
heja wkoncu nie obejrzalam bo usnelam ostatnio nie mam wogole problemow ze spaniem szybko usypiam, pol przytomna ide w nocy na siusiu i nie ma jak do tej pry ze pozniej leze ok 1h tylko od razu usypiam no ja tez uwielbim kinga nie lybie za bardzo ekranizacji jego kasizek bo zazwyczaj sa zrobione z dupy (oprocz lsnienia i w sumie smenatrza dla zwierzat) heehe ja nic nie poradze, ze z tymi strzykawkami i nakluwaniami tak mam, mam tylko nadzieje ze jak juz Mala sie urodzi i troche podrosnie i rozpocznie sie akcja zastrzyki to ja nie bede panikowac wtedy :) moj maz np ma totalna znieczulice na takie rzeczy i na dentyste- oczywiscie bez znieczulenia wszytsko robi (kanalowe chyba z akims minimalnym) a ja oczywiscie podwojna dawka i tez robie szopki wgolwiesieniemiesci- zazdroszcze paczki, na mnie tamci sie chyba wypieli ale zglosilam juz to do serwisu ogloszeniowego b w sumie tylk tyle moge zrobic- ostatni raz kupuje przez serwis ogloszen a nie rzez allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
a wogole moj sen: nie wiem skad nie wiem jak ale zauwzluylam ze na brzuchy- tak pod cyckami mam zamontowany suwak (taki jak od kurtki i jak go otwieralam to nie widzialam zadnych organow wewnetrznych itd tylko moje dziecko :) i caly czas otwieralam ten suwak i zamykalam i obserwowalam dziecko ale psychodela.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarówka ale by było fajnie, żadnego ciężkiego porodu, cięcia tylko otworzenie zamka:D Natura powinna pomyśleć o czymś takim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
heheheh no byloby to praktyczne ale jakis niesmak mam po tym moim snie i nie wiem czy bym chciala byc wyposrzona w taki suwak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na zawsze...na okres ciązy tylko:):) dziewczyny kiedy będziecie prać ciuszki?Chyba jeszcze a szybko nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja to w pazdzierniku zaczne cokolwiek dzialac z pokoikiem ciuszkami i mbelkami, jk mi teraz poprzyjezdza wszystko to bdzie lezalo w pokoju i wlasnie w pazdz dopiero ladnie ustawiane :) a ciuszki to w polowie pazdiernika-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka fajny ten sen już bym taki wolała niż mój :( śniło mi się, że byłam dziennikarką i jechałam z ekipą takim brudnym obskurnym tramwajem, w którym siedziała kobieta, która urodziła w tym tramwaju dziecko i trzymała je takie zakrwawione na brzuchu, jak tramwaj się zatrzymał ona wstała przerwała pępowinę i wyrzuciła to dziecko w krzaki a sama dalej usiadła na podłodze pełnej krwi :O najlepsze jest to, że tramwaj był pełen ludzi i nikt nie zwrócił na to uwagi .... masakra jednym słowem :O ciezarowko dobrze zrobiłaś z tym zgłoszeniem, powinni się zająć tą sprawą.. wazka ja mam pierwszą partie ciuszek już popranych, poprasowanych, leżą w szafie złożone i uwielbiam ją otwierać i oglądać :D a za chwilę wszystko trafi do walizki i potem znów pewnie je będę musiała prasować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, te sny w ciązy to są straszne. Co do ciuszków to się zastanawiam, bo nie wiem czy potem będę miała siłę prasować jak już teraz i plecy mnie bolą i brzuch często "ciągnie"... W końcu w niedzielę obejrzymy "mój" szpital. Okaże się czy będą respektować wkazanie do cesarki od innego lekarza. A ja zamówiłam kilka rzeczy ( koszulkę do karmienia, dresy ciązowe, i kilka dupereli) i zadzwoniła do mnie kobieta z tej firmy że jest nadplata na 12 zł ( dziwne bo zapłaciłam 101zl - tyle ile mi sama wyliczyła) i co ma dołożyć, więc zaproponowałam 3 pieluchy - dwie tetrowe i jedną flanelową - ale zdziwiła mnie jej uczciwość... Są jeszcze normalni ludzie na świecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! ciezarowko mnie tez podoba sie Twoj sen :D naprawde byloby fajnie moc podgladac malenstwo :) No ale racja.. w rzeczywistosci pewnie nie byloby to tak fajnie.. Podziwiam Cie ze zostawiasz wszystko na pazdziernik, ja bym chyba nie miala tyle cierpliwosci ;) wazka ja tez watpie ze pozniej bede miala jeszcze sile na stanie przy zelazku i ukladanie wszystkiego dlatego dzis mam dzien prania a jutro bedzie prasowanie. Zostala mi jeszcze jedna partia ciuszkow i wszystko bedzie swiezutkie :) no i faktycznie udalo Ci sie trafic na uczciwego sprzedawce, rzadko sie takich spotyka! wglowiesieniemiesci Tobie natomiast nie zazdroszcze snu.. A z ciuszkami to pewnie tez bede tak jak Ty zagladac do szafy czesto, juz teraz ciagle obracam w rekach to co mamy a co dopiero potem.. :) Czasem czytam te Wasze sny wszystkie i sie wkurzam bo ja nigdy nie pamietam co mi sie snilo. kiedys czesciej jak sie budzilam to opowiadalam na szybko mezowi sny a teraz to juz niepamietam kiedy mi sie cos snilo.. Co gotujecie dzisiaj na obiad kobitki?:) ja dzis mam pomidorowke (chodzi za mna juz kilka dni) i gotowane miesko.. Tak zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam pomidorówkę:) Już drugi dzień:) A na drugie dla chłopaków pyzy z mięsem a ja sobie grilluje mojego łososia którego mialam zjeść wczoraj ale nie miałam ochoty. Marien czy Ty bierzesz aspargan albo magnez w innej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, zapomnialam juz ostatnio Ci odpisac wazka. Bralam teraz jakies 3 tygodnie magnez ale nie aspargan. Od wyjscia ze szpitala juz wiecej nie biore, poziom magnezu w organizmie mam doskonaly i nie jest to konieczne zwlaszcza ze nie za bardzo pomaga mi na to twardnienie brzucha.. :/ Biore sobie raz po raz wieczorem nospe , ta przynosi ulge w nocy. Ogolnie to jestem sceptycznie nastawiona do przyjmowania jakichkolwiek medykamentow w ciazy i dlatego ograniczam sie tylko i wylacznie do minimalnej dawki kwasu fol. i witaminy B6. Pewnie to glupie bo witaminy nie szkodza.. ale tak jakos sobie wbilam do glowy na samym poczatku ze bede sie wszystkiego wystrzegac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam, bo pisałaś o tej krwi i tak właśnie się zastanawiałam czy ten aspargan ( magnez i potas) może zapobiegać podobnym sytuacjom jak u Ciebie. Mnie też jeszcze brzuch twardnieje ale może jakbym nie brała tego asparganu byłoby częściej . Pomogło mi natomiast na skurcze łydek, które miałąm często wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się witaminy skończyły i chwilowo też nie biorę, ale kupię to co pisała wgłowiesieniemieści te kwasy omega dla ciężarnych bo ja zbyt mało jem ryb, owoców morza w ogóle itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zauwazylam zeby twardnienie choc troche ustepowalo po magnezie :( a odpukac jeszcze niewiem co to skurcze lydek jak narazie. Mam nadzieje ze sie nie przyplataja do mnie na sam koniec ;) Jesli chodzi o te kwasy omega to ja w sumie sama niewiem.. Moze tez powinnam sie chociaz na takie cos skusic? U mnie w jadlospisie tez cienko wyglada z rybami.. a tez czytalaam ze dosc wazne te kwasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wglowiesieniemiesci- niech zyja sny ciezarnych :) ponoc po urodzeniu jeszcze jest gorzej- kolezanka opowiadala ze ej sie snilo ze jakis satanista jej sie wlamal do domu i ona sie bala ze on cos zrobi jej coreczce i go zaatakowala i zamordowala i wiekszosc snu dotyczyla rozczlonkowywania tego satanisty na czesci pierwsze :) ja dzis rybke bede robila wg przepisu wglowiesieniemiesci a do tego b prosta i pyszna saladka: pomidorek pokrojony w kostke, oliwki wszytsko posypane bazylia lub oregano lub ziolami prowans lekko polane olejem rzepakowym i wymieszane- pycha i fasolka szpragowa ja biore vitamin- plus mama (tam tez sa te wszytskie omegi itd) i witamine b6 srednio ile razy dziennie wam twardnieje ten brzuch? bo mi w sumie z 5 razy na dzien strasznie nie lubie tego uczucia w jakich nastrojach wasze maluchy w brzuszkch? bo moja dzis troche grzeczniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wogole dzis ide na 18 na usg i znowu zobacze nasza slicznote- juz sie nie moge doczekac i mam nadzieje ze wszytsko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro będę miała usg na wizycie:) Mnie twardnieje najczęściej jak spaceruje, w domu jak siedzę to raczej nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
no mi zazwyczaj tez, ide mierzyc te pierdolona glukoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ( a raczej czytajcie) - przyszła do mnie paczka ( ta o której pisałam) a ja akurat byłam w wc, drzwi otworzył mój syn - i listonosz kazał mu swoim imieniem i nazwiskiem pokwitować:) Ale się dumny poczuł...chociaż nie wiem czy tak można:) U nas dzisiaj szaro i pochmurno, jakby deszcz się zbliżał, a ja jeszcze mam pranie do rozwieszenia - trudno w domu będzie się suszyło. Aha, Kami nas opuściła:( Założyła swój topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja co do spania to mam okropnie, albo się nie wysypiam bo Mała szaleje, albo się budzę przez koszmary albo coś mnie wybudzi i ciężko mi potem zasnąć .. no trudno czas się powoli przyzwyczajać do nieprzespanych nocy :) ciezarowka mój też taki znieczulony na wszystko w sensie fizycznym, mało kiedy na coś narzeka :) sen koleżanki po prostu pierwsza klasa ! nie ma to jak rozczłonkowywanie satanisty :) mi twardnieje brzuch różnie, czasami dwa razy a czasami raz a czasem wcale albo ja tego nie czuje po prostu :O wazka fajnie, że zobaczysz szpital i może nie będzie tak źle, moim zdaniem skoro miałaś już cc to nie powinni robić problemu tym bardziej skoro masz wskazanie miło, że jeszcze ktoś się w tych czasach jest na tyle uprzejmy by zadzwonić, zapytać bo równie dobrze mogliby Ci zwrócić kasę albo wg nic nie powiedzieć a tak jeszcze 3 szt pieluszek dostaniesz :) a właśnie odnośnie tych pieluszek flanelowych jak to jest ? czy one są potrzebne, bo tetrowe to wiem że z kilka sztuk się przyda a flanelowe ? ja ostatnio kupiłam jedną w Tesco i nie wiem w sumie po co, jest taka ładna w jakieś różowe Misie :D marien może to i lepiej, że nie pamiętasz snów, ja bym chyba wolała nie pamiętać :) ale mi zrobiłyście smak na pomidorówkę :) jutro sobie zrobię to będzie na dwa dni akurat :) a do tego ryż :) mój ryżu nie tyka dlatego jak jestem sama to mogę sobie zrobić :) ja właśnie poza tymi kwasami Omega nic nie biorę, wcześniej łykałam Femibion ale po ostatnim opakowaniu odstawiłam, folik brałam do 19 tc i później Tradyferon na żelazo ale po 1 op dalej gin mi nie przepisał jak spojrzał na wyniki :) Moja dziś grzeczna ale wiem, że to cisza przed burzą i koło 20 jak się rozkręci to potem już aż uda mi się zasnąć :) zazdroszczę Wam usg, ja sobie jeszcze poczekam trochę wazka ja też odebrałam paczkę, właśnie przeglądam te ciuszki i jest ok a kombinezon po prostu śliczny :) hehe niby tylko pokwitował a teraz się czuje taki dorosły bo zostawił swój podpis :) :) fajnie :) najwyraźniej coś jej się nie spodobało, coś za dużo narzekałyśmy jak stwierdziła...tylko nie wiem gdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wgłowiesieniemieści - no ja nie wiem czy takie pieluszki się przydadzą, ale musiałam coś wybrać wiec wybrałam dwie flanelowe , jedną tetrową, ale te flanelowe właśnie w jakieś misie itd. A kobieta wysłała jeszcze pomadkę ochronną jako gratis, miło z jej strony. Flanelowa może się przydać w pierwszych dniach by po kąpieli wytrzeć maluszka, bo chyba jest bardziej miękka niż ręczniczek, ja tetrową zakładałam sobie na ramię gdy po karmieniu dziecko brałam na ręce by mu się odbiło i czasem mu się tak odbijało, że ulewał mleko na bluzkę, a tak ulewał na tą tetrę. No i jak gorąco było to tetrą go przykrywałam...nie wiem, buźkę czasem wytrzeć, bo na pewno będę używała pampersów. 2-3 myślę że starczą:) A te Twoje Omegi mają jakąś nazwę? Bo sobie kupię w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×