Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość ciezarowka_83
oho a duza impreze planujecie? to dobrze ze z dzidziem dobrze a ja sie ucieszylam na maksa bo sie dowiedzialam ze jednak nie kupujemy lozeczk bo je dostaniemy od mojej kolezanki z calym asortymentem- kolderkami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasciwie to nie planujemy teraz nic!Chcielismy koscielny zrobic ale to bylo przed ciaza,a maly nas troche pospieszyl;)Mnie tez sie nie usmiecha imprezowac z takim brzucholem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslimy zrobic przyjecie razem z chrzcinami ale narazie to mam malego na glowie i jeszcze mieszkania nie znalezlismy. Wczoraj wieczorem moj chcial mnie zaniesc do lozka,ale w polowie drogi nie dal rady...taka ciezka jestem...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
czesc dziewczynki, cos dzis cichutko ja sie rozkladam chorobowo powoli i zle mi z tym bardzo, dzis leze caly dzien w lozku senioritka- na pewno nie jest zle z waga- po ciazy sie zrzuci, teraz sie tym nie przejmuj :) milego dnia dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a no właśnie, ja dopiero usiadłam do komputera a tu widzę tak spokojnie :) ciezarowka ja dopiero co przeszłam przeziębienie a zatem ciepła herbatka z miodem + syrop z cytryny i czosnku i jesteś uzdrowiona :) dziś znajoma z pracy do mnie wpada na pogaduchy to trochę ogarniam, pranie się pierze, kurczak się marynuje a ja muszę włosy umyć i może sobie manicure jakiś zrobię bo nie miałam ostatnio weny na robienie czegoś z paznokciami a w ciąży zauważyłam, że rosną szybciej i są ładniejsze :) zawsze miałam cienkie i szybko się łamały a teraz mam pazury, że hej :D włosy też mam mocniejsze, aż się boję co się będzie z nimi działo po ciąży, teraz mam długie do pasa i ciężko mi z nimi coś zrobić, chyba je trochę skrócę aczkolwiek mąż nie chce o tym słyszeć :D miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u mnie też dzisiaj była koleżanka na kawie, miała przyjść o 12 a wpadła 40 min wcześniej a ja jeszcze byłam w piżamce:) U nas paskudna pogoda, pada i jest szaro i pochmurno. Nie chce mi się robić obiadu więc zrobię tylko pierogi ruskie ( dla nas - dla syna mam paluszki rybne) i już. Ciężarówko - do wyrka i miodek,cytrynkę a jak pojawi się gorączka to apap lub panadol, ponoć nic innego nie jest wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pazurki tez mam ładne ale to też pewnie do witamin bo ja nigdy nie brałam regularnie zadnych witamin a w ciąży biorę. Włosy są ok, ale pamiętam, że jakoś po porodzie 3 miesiące później wypadały mi garsciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny co tak cicho tutaj? Bylam u lekarza,zakazal mi spozywac sol!A jak wrocilam to zjadlam paczke chitosow;p nic na to nie poradze...Przytylam 10kg,powiedzial ze bardzo dobrze,ale teraz mam uwazac i nie przejadac sie tylko delikatnie podjadac zeby nie do konca byc najedzonym i odczuwac nawet troszke glod.Po niedzieli jade na kolejne badania do kliniki.W niedziele skoncze 29 tyg,ale ten czas leci szybko. Spytalam lekarza co bede miec i powiedzial...ze on widzi dziewczynke a za chwile mowi ze nie jest pewien bo dziecko tak sie wypielo na nas pupa ze od dolu go podglada i nie wiadomo czy to woreczki czy cos innego;) Dzisiaj pierwsza dawka Daktarinu czopkow;/ Moj powiedzial lekarzowi ze nie chce jesc,ale ja jem tylko nie tyle ile moj by chcial bo ciagle mi podtyka,namawia i wmusza a ja jem tyle ile naprawde potrzebuje. Czulam sie chwilowo jakby to moj byl w ciazy a nie ja tak wszystko lepiej wiedzial niz ja i opowiadal lekarzowi,ze widzi jak ja sie czesto mecze itd;)smialam sie Odezwijcie sie cos,bo nie lubie takiej ciszy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka no widzisz że ja monolog do siebie prowadziłam:) Na co jest ten Daktrin? Ja dzisiaj kupiłam sobie chrupki z kupca takie niby zdrowe "Crunchella" - też mi się chciało coś pochrupać. A jak kuzynka się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wlasnie na co te czoki? ja nadal sie slabawo czuje- mam MEGA katar wogole sie wkurwiam bo bylam w tej oradni cukrzycowej baba mnie na szybko przyjela, dla recepte na paski do pomiaru i powiedziala ze sie spieszy.... i ze cla instrukcja obslugi bedzie na tych paskach kuilm te pski okzalo sie ze trzeba dokupic glukometr, spoko dokupilismy le te instrukcje obsklugi sa n maksa z dupy, przerastaja mnie totalnie nie ma tam nic wytlumaczonego co o czym itd tylko wszysto jakos tak dziwacznie we wtorek musze isc do baby i ej pokazac to i niech mi osobiscie wytlumaczy obsluge tego bo ja nie ogarniam jakie plany na weeekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
niecierpie tego maka- chodzilo mi o czopki :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jakies uplawy i bialko wykryli w moczu...te czopki sa przeciwgrzybiczne chyba w Polsce tez sa... Czeka mnie tez badanie to co Wy mialyscie na ta glukoze bede musiala wypic ten ulep;/Ale podobno wszystko maja na miejscu i nie musze kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ten weekend mam domowy - za to za tydzień w piątek do mojej koleżanki na imieniny idziemy a w sobotę do mojej babci na urodziny i imieniny - na raz robi, a teraz poodpoczywamy. A Wy? Ty ciężarówko pewnie wypoczywać będziesz, bo chora... a ciekawe co z Marien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
no ja musze to wykurowac, bo to stan przed chorobowy- jak nie wylecze to sie rozloze calkiem poza tym mi maz wyjzdza na weekend i siostra u mnie nocuje :) seniroitka- no wlasnie mi ten ulep wykryl cukrzyce ciazowa, u nas samemu trzeba bylo sobie to kupic :) tez mnie na maksa martwi marien mam nadzieje ze musila gdzies szybko wyjechac a nie cos z dzieciaczkiem ide lezec dziewuszki, odezwe sie jutro, milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, miałam dzisiaj straszne sny. Pierwszy że rodziłam i urodzić nie mogłam i strasznie długo to trwało i nic...Drugi, że wszyscy zapomnieli o moich urodzinach i ze żadna osoba nie złożyła mi życzeń a trzeci, że weszłam do jakiejś restauracji i zahaczyłam brzuchem o jakąś babę która zaczęła na mnie się drzeć po niemiecku. I powiedziałam jej że jak jest w Polsce ma mówić po polsku a ona do mnie że jest z Legnicy i zaczęła się ze mną szarpać... Co to za sny? Wgłowiesieniemiesci a Ty coś ostatnio mało z nami piszesz:( Marien odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja od rana "na nogach" mimo, że Mała obudziła mnie o 3 w nocy kopniakiem, jak się już przebudziłam, to musiałam siusiu i jak się położyłam to wierciła się i nie dała mi zasnąć do 4 mimo tego, że śpiewałam jej kołysankę i głaskałam by zasnęła ale to chyba bardziej ją rozkręciło :D :D wazka właśnie przeraża mnie myśl, że zaczną mi te włosy po porodzie wyłazić dlatego chciałabym skrócić je choć trochę ale mój mąż nawet jak słyszy, że tylko końcówki to dostaje białej gorączki :D nic go tak nie denerwuje jak mówię, że idę do fryzjera :) senioritka szkoda, że gin nie zobaczył dokładnie kto u Ciebie mieszka, może na następnym usg się dowiecie :) a mój tak samo się zachowywał, jak poszliśmy pierwszy raz potwierdzić ciążę, to więcej on gadał niż ja :D a glukozą to się nie przejmuj, wcale takie straszne nie jest :) ja się tak bałam bo słodkiego nigdy nie lubiłam a w sumie nie było takie straszne, bardziej muliło mnie w trakcie czekania na kolejne pobranie niż podczas samego picia :) ciezarowka zdrowiej szybko a tym pomiarem się nie przejmuj, pójdziesz jeszcze raz to Ci będzie musiała wytłumaczyć :) ja weekend mam jak zwykle "domowy" :) i chyba sobie zaraz coś ściągnę do obejrzenia, bo tv to nawet nie chce mi się włączać, i tak całe wieczory i noce telewizor jest włączony bo ja nie potrafię zasnąć jak jestem sama w kompletnej ciszy też się martwię o marien bo tak zniknęła szybko, a ewus też się odezwała tylko na chwilę, że była w szpitalu i potem cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka :) a piszę już piszę :D no sny kolorowe jednym słowem miałaś, a mi się ostatnio śniło, że mąż upozorował własną śmierć by uciec ode mnie i abym nie miała nic dla dziecka to przepisał wszystkie polisy na swoich rodziców :D :D nieźle nie ? :) a i śniło mi się, że urodziłam i reanimowali Małą, tzn nikt mi nic nie powiedział co się dzieje z dzieckiem tylko, że trzeba ratować życie..:( koszmary jednym słowem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde straszne te sny w ciąży...a ja też budziłam się kilka razy i za każdym razem nowy sen:) A włosami się nie martw, jedz witaminy, one wypadają kilka tygodni i znowu wraca wszystko do normy a nie widać było, żebym miała tych włosów mniej, moze teraz wypada ich mniej wiec potem muszą "nadrobić zaległości"... Też mam długie włosy i obcinać nie będę bo łatwiej zrobić kitkę przy małym dziecku niz bawic sie z fryzurą:) Ciężarówka - lepiej już się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamin jako takich nie przyjmuję, odstawiłam Femibion 2 i łykam tylko same kwasy Omega med pregna czy jakoś tak, wyniki mam dobre a przez te kilka miesięcy odżywiam się najzdrowiej od przeszło 10 lat :D na kompleks witamin nastawię się po ciąży i mam nadzieję, że nie będzie źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o to mi chodziło, by przy karmieniu ( o ile chcesz karmić bo to tu też drazliwy temat:D) jeść witaminy, ja nie jadłam i może dlatego mi włosy wypadały. Ja brałam witaminy ale już z tydzień temu mi się skończyły i nie kupiłam nowych:) Biorę magnez - a te Twoje to specjalne dla kobiet w ciąży?Może coś takiego kupię skoro za rybami nie przepadam... Co dzisiaj w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka tak, ten preparat jest właśnie dla kobiet w ciąży i karmiących, czy chcę karmić ? powiem tak, jak natura pozwoli to będę karmić ale nie nie będę też specjalnie się przejmować w momencie przejścia na mm :) wszystko wyjdzie w "praniu" :) ] ostatnio w tv przed zaśnięciem oglądałam "Klub szczęścia" o kilku emigrantkach z Chin i każda miała swoją historię do opowiedzenia, zasnęłam w końcu i nie wiem jak się skończył :O zaraz go poszukam na chomiku i jak będzie to sobie obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja do wanny zaraz, włosy umyć itd. A co do karmienia to mam nadzieję, że będę karmić bo (oprócz wiadomych korzyści dla dziecka) wiem, ze wtedy szybko schudnę a że mam tego tłuszczyku do zrzucenia to mi się przyda:D Ty już miałaś siarę, wiec nie powinnaś mieć z mlekiem problemu, u mnie żadnych nie było zwiastunów jeszcze, że rozpoczęła się produkcja... Ja dzisiaj moze Mroczne Cienie obejrzę bo widziałam że już są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Hej :) czuje sie generalnie ok ale mam masakrycznego gila, caly czas prycham kicham i chodze z glutem na wierzchu i zuzywam tony chusteczek tez mam dlugie wlosy ale jakos nie zauwazylam by mi sie w ciazy jakos poprawily paznokcie to sam zawsz mailam mocne i zdrowe jedyne co sie zmienilo troce to ccera- zrobila sie gladziutka i taka prmienna :) ja w planach mam kurowanie sie i odpoczynek od meza :) bo pojechal n jakes warsztaty do Lodzi ciazaowe sny sa super :) zwsze cos ciekwego :) mi sie tez ostanio cos z ciaza i dzieckiem snilo ze mi wyjeli jakos dziwnie Mala z brzucha i ja dociekalam kto to zrobil- extra :) a dzis mi sie snily wampiry z serialu Czysta krew- znacie wogole ten serial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha mój tez pojechał do Łodzi, ale za parę godzin wraca:D Więc za dużo nie odpocznę. Kumpel jego auto stamtąd kupił i pojechał jako kierowca. To dobrze, że już Ci lepiej...podobno na katar dobry jest wywar z majeranku, normalnie wrzątkiem zalać, miodem osłodzić i wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądałam tego serialu ale namiętnie całą rodziną oglądaliśmy Supernatural i parę razy - muszę przyznać - śnili mi się akoirzy z tego serialu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
To jak lubicie klimaty wampiryczno horrorowe z elementami komedii to to jest idealne ja kocham ten serial wlasnie 5-ty sezon trzaskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak mąż wróci to mu zaproponuję...w październiku chyba będzie kolejny sezon Supernatural i chyba tez Mentalisty a do tego czasu trzeba coś znaleźć:) Kurde znowu siedze w piżamie do południa zamiast wstac, umyć się i w domu posprzątać...Ale tak mi się nieeeee chceeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
no ja tez tak zalegam, jeszcze masakrycznie mi sie wiesza net i cos czuje ze raczej nici ze sciagania czegokolwiek i nawet ogladania w sieci jak nie bede odpisywac dzis wogole to sie nie martwcie bo mowie net dzis jest niegrzeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×