Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość knika
senioritka mam te kropelki bobotic ale nic o nich nie powiem bo dałam tylko raz i mąż kupił te niemieckie. wiem tylko jedno , że bardzo małemu smakowały bo aż się oblizywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na kolke mam Delicolic ale tylko raz użyłam, jak mała bardzo płakała a ja nie byłam pewna czy to kolka. Ale po tych kropelkach zasnela po 5 min szczęśliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika to mialaś te imieniny czy mąż?:) Mój maly dzisiaj spał cały dzień az mi mleko z piersi leciało i teraz nie wiem czy chory będzie czy noc będę miała z głowy - może mu się coś przestawiło...Budziłam go by dać cyca ale przy cycu usypiał. Creamyful - podziwiam Cię bardzo że dałaś radę z trójką maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka My mamy co drugi weekend zawsze od czwartku do niedzieli chlopcow. A od tego weekendu zmiana i mamy od piatku do niedzieli i kazde srody :) Nie wiem jak to ogarne za 2 tyg na chrzcinach. Dobrze ze beda bacie i ciocie bo sama bym nie ogarnela a nie mam zamiaru zapraszac bylej mojego faceta po to zeby ich pilnowala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Wazka imieniny moje, co prawda dopiero w niedziele mam ale tak od piątku goście mi się schodzą. Ale powiem Wam, poszłam na łatwizne i kupiłam gotowe ciasto i żadnej kolacji nie robiłam i mam to gdzieś co sobie pomyśleli, w końcu mam dziecko i nie w głowie wyprawianie mi imprez. Dobrej nocy życze i uciekam przytulić się do synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
knika- nalepszego ! :) jezu dziewczyny jutro bedzie masakra wlasnie wrocilismy wypilam edno piwo i jest rowno dziabnieta a pobodka o 7 pewnie mam nadzieje ze nie bede miala kaca :) buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jednak usnął mi mały bardzo szybko ale za to o 5.30 sie obudził. Chyba z 40 minut pił ( musiał głodny być po całym dniu spania) i nadal śpi. Knika to się z życzeniami pospieszyłam, dzisiaj jeszcze raz wszystkiego naj:):) Creamyful - no to logiczne że ex nie będziesz zapraszać, ale fakt że to małe dzieci które pewnie jeszcze potrafią narozrabiać... Senioritka jak tam z mężem? Ja chrzciny robię w Pile bo nasz ksiądz fochy strzelał i nie chciał w lany poniedziałek zrobić bo oni tu mają terminy - 2 razy w miesiącu robią chrzciny. Ale i dobrze, bo zamiast 15 osób do nas to tylko my tam pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wczoraj padła koło 19.40 i spała do 8 rano ;) idealnie! Teraz znów zasnela. Chciałam z nią iść na spacer ale coś od rana sie krztusi, raz prawie powietrza już nie mogła złapać. 3 razy tak mocno. I coś malo dzisiaj je. O 5 rano i o 9. Może coś ją łapie bo katar jej się nawrócił mocny. Ex mojego właśnie przyjechała odebrać chłopców i jedzie do lekarza bo starszy ma 38 stopni i całe czerwone oczy i lzawi I kaszle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wczoraj padła koło 19.40 i spała do 8 rano ;) idealnie! Teraz znów zasnela. Chciałam z nią iść na spacer ale coś od rana sie krztusi, raz prawie powietrza już nie mogła złapać. 3 razy tak mocno. I coś malo dzisiaj je. O 5 rano i o 9. Może coś ją łapie bo katar jej się nawrócił mocny. Ex mojego właśnie przyjechała odebrać chłopców i jedzie do lekarza bo starszy ma 38 stopni i całe czerwone oczy i lzawi I kaszle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wczoraj padła koło 19.40 i spała do 8 rano ;) idealnie! Teraz znów zasnela. Chciałam z nią iść na spacer ale coś od rana sie krztusi, raz prawie powietrza już nie mogła złapać. 3 razy tak mocno. I coś malo dzisiaj je. O 5 rano i o 9. Może coś ją łapie bo katar jej się nawrócił mocny. Ex mojego właśnie przyjechała odebrać chłopców i jedzie do lekarza bo starszy ma 38 stopni i całe czerwone oczy i lzawi I kaszle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...dzis drugi dzien milczenia;/ Nawet do dziecka nie przyszedl.Spi w sypialni u nas a ja u malego w pokoju.Jak widac na pomoc nie mam co juz liczyc przez kilka dni;/ Wczoraj nie spal maly od 20 do 2 w nocy,ciagle placz albo marudzenie.Zasnal o 2 na rekach i tak sie z nim polozylam bo juz mialam dosyc.Spalam na pol siedzaco,pobuka o 6 zjadl a pozniej o 9 a juz 12 i jeszcze nie spi. Creamyful...gratuluje odwagi i cierpliowsci bycia w takim zwiazku bo ja bym nie wyrobila...nie chodzi o dzieci,bo niczemu nie sa winne tylko o nia,ze musisz ja widywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
siemano super nie mam kaca :) niech zyje po ciazowe picie mala teraz gada do maty edukacyjnej wczesniej gadala do karuzeli a ja niedawno wstalam dzis ubralam ja w kiecke :) na szczescie welurowa b wygodna wiec nie protestuje a wyglada slicznie :) wogole od tygodnia gdzies widze u malej postep w zachowaniu zrobila sie na maksa komunikatywna b duzo sie usmiecha reaguje na zaczepki, ruch caly czas sie rozglada minusem jest ze ma problem z koncentracja przy jedzeniu bo wszystko ja interesuje jakie plany na dzis? ja dzis znowu mam dzien odwiedzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
no i znowu nie wyslalo posta creamyful- tez podziwiam ze dajesz rade z byla, a moze mala zarazila sie od chlopczykla? senioritka- oby te ciche dni szybko minely my sie wczoraj pol dnia klucilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
dziękuję za życzenia :) mój mały jak usnął po karmieniu o 23 to obudził się o 4.30 a ja cała spanikowana co się stało, nawet sprawdzałam czy nie stoją puste butelki, że może jednak karniłam ale nie pamiętam :) dzisiaj na cały dzień jade do siostry bo mąż do wieczora pracuje, a wszystko przez tę orkiestrę świątecznej pomocy- do późna musi pracować. senioritka ale fochliwego masz tego faceta, a może to jest taki jego sposób żeby mieć spokój i maluchem się nie zajmować. u mnie w małżeństwie fochy to tylko ja mam prawo mieć, mój tylko raz mi się obraził i poszedł do drugiego pokoju ale jak w nocy mały marudził to od razu przyleciał, ale to było na początku jak mały się urodził i on jeszcze wtedy słyszał w nocy płacze dziecka ;) wazka to ochrzcijmy maluchy razem w jednym kościele i w jednym terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
dziękuję za życzenia :) mój mały jak usnął po karmieniu o 23 to obudził się o 4.30 a ja cała spanikowana co się stało, nawet sprawdzałam czy nie stoją puste butelki, że może jednak karniłam ale nie pamiętam :) dzisiaj na cały dzień jade do siostry bo mąż do wieczora pracuje, a wszystko przez tę orkiestrę świątecznej pomocy- do późna musi pracować. senioritka ale fochliwego masz tego faceta, a może to jest taki jego sposób żeby mieć spokój i maluchem się nie zajmować. u mnie w małżeństwie fochy to tylko ja mam prawo mieć, mój tylko raz mi się obraził i poszedł do drugiego pokoju ale jak w nocy mały marudził to od razu przyleciał, ale to było na początku jak mały się urodził i on jeszcze wtedy słyszał w nocy płacze dziecka ;) wazka to ochrzcijmy maluchy razem w jednym kościele i w jednym terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku mialam z tum problem ale minelo. Oni sa wciaz przyjaciolmi. Byli razem 7 lat I maja bardzo dobry kontakt ze soba I zyja w zgodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała zasnela koło 10.40 ale tylko na 20 min. Ile czasu Wasze maluchy śpią kiedy przesypiaja całą noc? Moja spała 12h w nocy a teraz w przeciągu tych prawie 5h od pabudki tylko 20min. Nie jestem przyzwyczajona bo zawsze o tej porze dopiero wstawalysmy po nieprzespanej nocy i małą spała z 5-6h w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała zasnela koło 10.40 ale tylko na 20 min. Ile czasu Wasze maluchy śpią kiedy przesypiaja całą noc? Moja spała 12h w nocy a teraz w przeciągu tych prawie 5h od pabudki tylko 20min. Nie jestem przyzwyczajona bo zawsze o tej porze dopiero wstawalysmy po nieprzespanej nocy i małą spała z 5-6h w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
moja zazwyczaj robi tak ze o 6-7 dostaje butle idzie spac do 9 (czyli ok 1h) pozniej gada z 1h i idzie spac na ok 1-2h ok 12 kolejna butla i gada ok 1h i znowu kima, ogolnie moja duzo spi ale od urodzenia do 1,5 miesiaca spalla non stop dzis obudzila na butle o 5 nie iwem w sumei dlaczego bo o 1 dostala tez i nie powinna byc glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka cisza tutaj dzisiaj... moja mala spi od 1,5 h :) a ja buszuje po allegro :) chce znalesc dla malej jakas fajna sukienke do chrztu :) ja juz dla siebie kupilam tydzien temu... ale dluuuuuuuugo sie nachodzilam za czyms idealnym dla mnie bo jeszcze minimalny brzuszek po ciazy jest... moze jeszcze cos zrzuce przez te 2 tygd. cwicze codziennie z chodakowska a po tym robie 200 brzuszkow. 100 normalnych a 100 skosnych. zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Weekendowa cisza :-) A moja mala tez usnela o ok 20 po czym ok 2040 ulala na maksa-obrzygala siebie pqosciel lozeczko wszystko do wymiany wybudzila sie bo zaczela na maksa beczec i teaz na nowo ja usypiam ciekawe ile to zajmie Cramyful- zaczelas mala przetrzymywac w dzien ze ci zaczela tak ladnie usypiac? Pochwal sie jaka kiecuszke jej do chrztu kupujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
No do kurwy nedzy znowu kafe wydziwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój spał od 24 do 8 to bez żadnej pobudki i to były dwa rekordy bo już wczoraj spał do 5.30 zjadł i potem dalej do 9. Jak liczyć przerwy na karmienie to wczoraj musiałabym liczyć że przespał ze 20 godzin:P Dzisiaj już tak fajnie nie było:) Ja też bym nie weszła w związek gdzie jest ex i dzieciaki, psychicznie bym nie wyrobiła. Knika - ja chrzciny robię w lany poniedziałek - jeśli odpowiada Ci termin to nie ma sprawy:):) Senioritka ale o co poszło? Tak kompletnie o nic? Może w pracy ktoś go wkurzył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
wazka czyli koniec marca dopiero? ja myślałam raczej o poczatku ale w sumie to jeszcze nic nie załatwiliśmy w kościele. Ciekawe ile teraz się daje kasy za chrzest ? Ja też byłam przez 2 lata w związku z facetem , który miał dzieci, młodszy syn miał 3 latka i jakoś wszystko sie rozwaliło, a dzieci często były kartą przetargową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×