Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość knika
aha, no i mój też ostatnio strasznie ulewa.Czasami mam wrażenie jakby oddawał wszystko co wypił. A najgorsze to nie to , że od razu po jedzeniu z niego leci, ale potrafi 2 h po tak pożadnie zwymiotować, bo po takim czasie to już chyba nie ulewanie tym bardziej, że leci z niego już serek. Mówiłam ostatnio na szczepieniu o tym ulewaniu, a ona , że jeżeli przybiera na wadze to ona nie widzi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
czytam swój poprzedni post i aż wstyd: oczywiście miało być porządnie a nie pożądnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien - ja robię w lokalu - w mieszkaniu - nawet u mojej mamy -za mało miejsca... Knika - święta są 31.03 i 01.04:) Macie rację z zabawkami - dziś była u mnie koleżanka i przyniosła wiszącą maskotkę na sprężynce a kilka dni temu inna koleżanka 2 przytulanki. A niedawno oglądałam zdjęcia syna jak miał ok 4 miesiące to uwielbiał bawić się reklamówką jednorazową - bo mu szeleściła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika a ja dziś smsa pisałam i napisałam "obejżeć" ale przed wysłaniem na szczęście zauważyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
No jak sie ulewa serek to znaczy ze przetrawione i to sa nadwyzki moja potrafi czaem ulewac sama slina? Woda? I to zazwyczaj jak lezy na wznak i wszystko idzie na wloski z boku Mam mi mowila ze ja jak bylam taka malenka to tez non stop ulewalam ja sie tym nie przejmuje bardzo tylko traktuje to jako dyskomfort no i szkoda maluszka bo potrafi tak ulac ze krzyczy i probuje wszelkimi sposobami to zniwekowac : karmienie prawie w pionie, lozko na podwyzzeniu itd Hehhe gwarno bo jak widac juz ogarnelysmy sie z opieka nad maluchami juz najgorsze za nami jak cicho bylo przeciez jak dopiero co urodzilysmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Moja jak zasnela wczoraj przed 20 to spala dzisiaj do 6 rano i w sumie pospala by ze mna dalej ale moj przyszedl i ja wzial zeby sie z nia troche pobawic a ja spalam jeszcze 2 godzinki sama i mi ja przyniosl i pospalysmy kolejne 2 godzinki razem :) i bylam wkoncu dzisiaj na spacerze, co prawda tylko 20 min ale to pierwszy spacer od jakis 2 tyg a u nas -15 stopni. Aha... syn mojego o ktorym pisalam ostatnio jest chory ale lekarz nie wie co to.. ma oczy czerwone dookola jak panda wyglada i ropieja i lazawia. I nas teraz swinska grypa i sie troche przestraszyli... Nie wiadomo co to go chwycilo. I jeszcze wysoka goraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie pomyślałam, że w naszym temacie więcej dziewczyn za granicą jest niż w Polsce...Dziewczyny myślicie by kiedyś tu wrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
My z mezem zastanawiamy sie czy nie wyjechac A co do butelek to ja woda przegotowana plus wrzatek no i taka okragla szczota nawet w sumie nie wiedzialam ze sa takie specjalne plyny do mycia butelek chociaz to w sumie logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kiedyś się nad Kanadą zastanawialiśmy - nawet tu na forum pisałam. Tam jak się urodzi dziecko to ma obywatelstwo od razu:) Ale już za starzy jesteśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zamiaru nigdy. Może gdybyśmy byli obydwoje polakami. Ale w tej sytuacji jak teraz to nie mamy żadnych powodów żeby jechać do pl. Czasem przyjeżdżamy na np.2tyg, na wakacjach ja byłam miesiąc w pl. Mnie się tutaj dobrze żyje, a mój raczej nawet nigdy nie pomyśli nad przeprowadzka do pl hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zamiaru nigdy. Może gdybyśmy byli obydwoje polakami. Ale w tej sytuacji jak teraz to nie mamy żadnych powodów żeby jechać do pl. Czasem przyjeżdżamy na np.2tyg, na wakacjach ja byłam miesiąc w pl. Mnie się tutaj dobrze żyje, a mój raczej nawet nigdy nie pomyśli nad przeprowadzka do pl hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creamyful - a masz tam kogoś ze swojej rodziny czy tylko rodzina Twojego faceta? Ja właśnie nie chciałabym być sama w razie potrzeby - jak już to może rodziców zabrać ze sobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
czyli dobrze myślałam z tymi świętami. właśnie siedzę, zastanawiam się jak tu zgubić te dodatkowe kilogramy przed chrzcinzmi i podjadam michałki w czekiladzie :) wczoraj jak byłam u siostry to dała mi maść na bliznę po cc i zobaczymy czy coś da. a co do ulewania to dziasiaj mały ma już na sobie 3 bluzeczkę,leci z niego niemiłosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
czyli dobrze myślałam z tymi świętami. właśnie siedzę, zastanawiam się jak tu zgubić te dodatkowe kilogramy przed chrzcinzmi i podjadam michałki w czekiladzie :) wczoraj jak byłam u siostry to dała mi maść na bliznę po cc i zobaczymy czy coś da. a co do ulewania to dziasiaj mały ma już na sobie 3 bluzeczkę,leci z niego niemiłosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle to moja od kiedy wstała o tej 10 to spala tylko pół godz w dzień i z jakieś 10min na spacerze i widzę że nie jest wogóle spiaca. Leży obok mnie w samym pampersie (tak uwielbia) i gada do maskotki. I dzisiaj też mi ulała jak by samą wodą bądź sliną, co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle to moja od kiedy wstała o tej 10 to spala tylko pół godz w dzień i z jakieś 10min na spacerze i widzę że nie jest wogóle spiaca. Leży obok mnie w samym pampersie (tak uwielbia) i gada do maskotki. I dzisiaj też mi ulała jak by samą wodą bądź sliną, co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika a w którym kościele będziesz chrzciła? Na zielonej dolinie? a potem w domu przyjęcie czy w lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka jestem sama, nawet żadnych polaków nie znam. Wszyscy znajomi norwedzy no i rodzina mojego faceta też. Moja mama była u mnie pierwszy raz jak wyszłam że szpitala, ale tylko na tydzień. No i znów przylatuje 25 z moimbratem i z dziadkiem. Bo 27 chrzest. I zostają 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka jestem sama, nawet żadnych polaków nie znam. Wszyscy znajomi norwedzy no i rodzina mojego faceta też. Moja mama była u mnie pierwszy raz jak wyszłam że szpitala, ale tylko na tydzień. No i znów przylatuje 25 z moimbratem i z dziadkiem. Bo 27 chrzest. I zostają 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trochę smutno i pomocy brak...Ja mieszkam 100 km od rodziny i też często mi brakowało ale były sytuacje, że ojciec wsiadał w auto i jechał, za granicę to już nie wyjdzie. Teraz jak jedziemy do Piły - dzieci do dziadków a my do kina, znajomych czy na piwko:) I tak apropo to Knika może w końcu kawę wypijemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
na zielonej to nie za bardzo bo nas tu w żadnych rejestrach nie mają- ani razu nie przyjęliśmy jeszcze kolędy, zawsze w pracy byliśmy.A w tym roku kolęda była już 27 grudnia i właśnie myłam podłogi a tu ktoś puka, podchodzę do drzwi ,a tu ministrant :) Myślimy o św. Antonim bo to była parafia męża. No i lokal koniecznie, bo impreza bedzie na jakieś 20 osób a ja mam niecałe 40m kw. mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
na zielonej to nie za bardzo bo nas tu w żadnych rejestrach nie mają- ani razu nie przyjęliśmy jeszcze kolędy, zawsze w pracy byliśmy.A w tym roku kolęda była już 27 grudnia i właśnie myłam podłogi a tu ktoś puka, podchodzę do drzwi ,a tu ministrant :) Myślimy o św. Antonim bo to była parafia męża. No i lokal koniecznie, bo impreza bedzie na jakieś 20 osób a ja mam niecałe 40m kw. mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
No właśnie wazka, jak teraz znowu będziesz u rodziców to musimy w końcu się spotkać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z ulewaniem Małej mam problem tylko w dzień bo nocki pięknie przesypia i po ostatnim karmieniu na noc zalała się może w sumie ze 2 razy ale wtedy wiem, żeby do niej nie gadać :P a w dzień to gadam do niej ciągle i dlatego czasem nie pośpi tylko się sama rozgaduje i śmieje etc :) :) my do PL nie wracamy na pewno, mąż ma tu stałą pracę i za 3 lata będzie zmieniać obywatelstwo na brytyjskie, ja pewnie też zmienię ale dopiero za 5 lat bo jestem tu raptem 3 ms z hakiem :D w Pl nie mam rodziny tak bliskiej by za kimś tęsknić a męża rodzice planują przyjazdy do Nas raz/dwa razy do roku :) ja sterylizuję butelki takimi kapsułkami Milton, 1 kapsułka na 5 l wody, butelki po każdym karmieniu myję i wrzucam na 15 min do tej wody, potem wyciągam do osuszenia, ta woda może stać 24h. ostatnie dwa karmienia Mała nie ulała, mam nadzieję że to co zrobiła rano to tylko jednorazowy wyskok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wgłowiesieniemieści i Wy zaraz mieszkanie dostaniecie socjalne pewnie od państwa, więc wcale Ci się nie dziwię, że chcesz zostać. Knika a ja nigdy kolędy nie przyjmowałam ani na zielonej ani tu. Dlatego chrzczę w Pile 'po znajomości' w wojskowym kościele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha no troche sie bawilam w tej pierwszej nocy z tym smoczkiem ale to byl ostatni raz. Jak wczoraj dostal cyca o tej drugiej to potem spal ladnie do rana wiec jak dzis sie tez obudzi to wogole nie bede probowala ze smoczkiem tylko od razu jedzonko. U nas z ulewaniem od popoludnia spokoj ale sie nie ciesze zbyt szybko ;) Maly teraz nam padl, dzis w ciagu dnia tylko 40 minut spal! Ja niewiem jak on to wytrzymal.. wazka my tez nie wracamy do Pl. Maz ma cudowna prace m.in. tez przeprowadzil sie calkiem sam w ten region Niemiec a po slubie ja do niego dolaczylam. NAjblizsza rodzina tu to tesciowie i mieszkaja od nas w odleglosci 250km a potem to juz tylko rodzina w PL. Nie mamy tu znajomych ani nic ale mnie podoba sie takie zycie. Zyjemy po swojemu jak chcemy a i ze wszystkim umiemy poradzic sobie sami. Jesli naprawde potrzebujemy pomocy to wtedy moja mama przyjezdza i tak jest ok. knika a ta masc na blizne po cc to ma ja rozjasnic czy w jakim celu bedziesz sie smarowac? Bo w sumie to sie zastanawiam i niewiem. senioritka u nas dzis wlasnie tez byla koleczka.. Niewiem czemu , maly nigdy tak nie krzyczal.. Ale robilam mu "rowerek" nogami potem maz zagadl troche i masowalismy brzuszek i po 15 minutach sie uspokoil i zasnal w locie do lozka.. My teraz bedziemy z mezem jakis filmik ogladac. Milego wieczoru dziewczyny, zajrze pewnie jeszcze pozniej do Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
mala chyba tez padla usypiala mi na rekach a teaz poplakuje troche Miedzy 7-15 spala moze z 30 min a pozniej do teaz z 3h w sumie Jej ona od tygodnia zrobila sie mega radosna rozesmiana i taka na maksa kontaktowa Maoze znacie sie na tym bo Matylda jest tu niby najstarsza ale urodzila sie ok 3 tyg przed teminem i wedle lekarzy byla wczesniakiem czy to ma wplyw teaz na jej rozwoj W sensie ze bedzie sie rozwijac wedlendaty urodzin czy raczej z ok 2tyg opoznieniem ze wzgledu na przedwczesny porod bo nie koge cos w sieci znalesc info na ten temat mama mowi ze raczej prawdopodobna jest ta opcjanz opoznieniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
A co do metody na smoczek to u mnie nadal,skutkuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien moja tez spala 40min tylko w dzien i padla mi o 18.30 i nie dala sie dobudzic, wkoncu 19.30 rozebralam ja i zanioslam do kapieli a ta tylko na 10 senund sie przebudzila i zasnela spowrotem. Wiec kapalam ja na spiaco i ubieralam. No i dalej spi. Nawet jesc nie wola. idealnie :) Ja dzisiaj sama od jakis 4 godzin i jeszcze z kolejne 2-3 sama bede bo moj luby poswieca czas swojemu hobby. Siedzi w garazu i reperuje swoje "dzieciatko" :) A ja znow szperam po allegro z nudow. Pisalyscie o czyszczeniu butelek. Ja moje wrzucam do zmywarki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×