Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość mamucha83
spoko kfe dodalo nowa str bez posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
slepa jestem wazka- nie mam z kim zostawic i nie zamierzam sie jego sluchac niesttey przyzwyczailam go od zawsze ( na poczatku jak razem mieszkalismy) ze wszytsk zawsze na pol (rachunki kasa za zakupy itd) i teraz mam glupia bylam a on jeszcze ma mamusie- "superkobiete" bo zarabia dobrze a ma prace z nienormowanymi gdoz pracy w domu zawsze obiadek, wysprzatane (zatrudniaja sprzataczke), ona zawsze pelen make up a jednoczesnie duzo czyta i jest na serio b inteligentna :) tyklko lubi rzadzic (ja tez :P) co mnie wkurza (np tesciu nie ma nic kompletnie u nich do gadania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvjhgfjhgkjh
hlhljhljhlj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jeden post się nie pojawił:( Mamucha no nie daj się:) My zawsze mieliśmy jedno konto - nawet jak nie pracowałam to wypłacałam ile potrzebowałam. Powiedz mu, ze opiekunce musiałabyś pewnie z 70-80% pensji oddać więc co to za sens:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha moja teściowa to samo, też rządzi a teśc cicho siedzi :P wazka no to ładnie, klony po sąsiadach porozdawane, bomba :D mi sie raz Meli śniła, że się dusi a ja zlana potem jak się zerwałam z łózka, podbiegłam do niej, patrzę a ona sobie smacznie śpi, normalnie pół nocy siedziałam na fotelu przy jej łóżeczku aż w końcu zasnęłam na nim a rano opiernicz od męża, że skulona na fotelu spałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do DUPY z tym forum !!!! jeszcze raz.. mamucha moia teściowa też jest z tych rządzących a teściu cicho siedzi jak myszka :P wazka sen bombowy, klony po sąsiadach porozdawane hehe mi się raz śniło tylko, że Melka się dusi, ja się zerwałam do jej łóżeczka, patrzę a ona słodko śpi to usiadłam na fotelu przy łóżeczku i zasnęłam a rano mąż mnie ochrzanił, że spałam skulona na fotelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co - do mamuchy i senioritka - zostawcie facetów samych na 1 dzień - wymyślcie coś - niech zobaczą że to nie jest tak że dziecko grzecznie leży a Wy oglądacie tv, może im się odechce pomysłów z pracą (bo ja rozumiem, że wtedy oni by z dziećmi siedzieli jak Wy byście szły do pracy:) Senioritka i tak jesteś dzielna dziewczyna - do końca ciąży pracowałaś a teraz sama wszystko ogarniasz. Mąż Twój tego nie docenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wgłowiesieniemiseci - mi przed feriami się śniło ze starszy syn nogę złamał i teraz codziennie do niego dzwonię czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do DUPY z tym forum !!!! jeszcze raz.. mamucha moia teściowa też jest z tych rządzących a teściu cicho siedzi jak myszka :P wazka sen bombowy, klony po sąsiadach porozdawane hehe mi się raz śniło tylko, że Melka się dusi, ja się zerwałam do jej łóżeczka, patrzę a ona słodko śpi to usiadłam na fotelu przy łóżeczku i zasnęłam a rano mąż mnie ochrzanił, że spałam skulona na fotelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzylam sie wczoraj i nic nie pisalam... mamucha...z moim lepiej,o pracy ani slowa,sam sie zaczal odzywac i jakgdyby nigdy nic.Wczoraj przyjechal o 17 i siedzial z nami caly dzien;) Moj tez piastki pcha do buzi,cale prawie...Nie chcialam go uczyc smoczka,ale jak mocno placze to nie ma rady zeby go uspokoic.Budzil sie dzis co 3 godz rowno...teraz spi,obudzi sie na cyca i idziemy na spacer. wazka...pociesz sie ze moj tez nie zasypia sam,musi byc na rekach i wszystko widziec.Wczoraj jak zasnal to tak zacieszal w glos ze nie wiedzialam co jest grane;)Ciezko ma tez z tym odbijaniem,dlugo jest noszony bo raz mu sie odbije 3 razy a nastepnym razem wcale i jak go poloze to potrafi sie obudzic po godzinie z rykiem... wazka...snilas mi sie dzisiaj,ze bylas u mnie na kawie z Hubciem,ale mialam wrazenie ze to bylo w Polsce tylko taki ladny widok mialam z okna....i mialam 2 lozeczka i maly Twoj zasnal i polozylas go do tego drugiego lozeczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzylam sie wczoraj i nic nie pisalam... mamucha...z moim lepiej,o pracy ani slowa,sam sie zaczal odzywac i jakgdyby nigdy nic.Wczoraj przyjechal o 17 i siedzial z nami caly dzien;) Moj tez piastki pcha do buzi,cale prawie...Nie chcialam go uczyc smoczka,ale jak mocno placze to nie ma rady zeby go uspokoic.Budzil sie dzis co 3 godz rowno...teraz spi,obudzi sie na cyca i idziemy na spacer. wazka...pociesz sie ze moj tez nie zasypia sam,musi byc na rekach i wszystko widziec.Wczoraj jak zasnal to tak zacieszal w glos ze nie wiedzialam co jest grane;)Ciezko ma tez z tym odbijaniem,dlugo jest noszony bo raz mu sie odbije 3 razy a nastepnym razem wcale i jak go poloze to potrafi sie obudzic po godzinie z rykiem... wazka...snilas mi sie dzisiaj,ze bylas u mnie na kawie z Hubciem,ale mialam wrazenie ze to bylo w Polsce tylko taki ladny widok mialam z okna....i mialam 2 lozeczka i maly Twoj zasnal i polozylas go do tego drugiego lozeczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggwwwwwww
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
wazka- moj mial propozycje ze on bedzie z mala siedzial a ja do pracy ale ja tego nie widze bo on blednie cenia jej odglosy na moze beczec przy nim a on ma teorie ze to smiech i ze nie mozna byc na kazde zawolanie dziecka ( ja tez do niej nie lece po 1min placzu ale srry po 15 min) i pare razy tak zrobil mysle ze jego gadka sie szybko skonczy bo ja nie zamierzam go sluchac :) a spowodowana jest naszym maym kryzysem finansowym :) ale soko ja na razie szkole sie by po maciezynskim pracowac zdlanie z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
mi tez nie wyslalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka oj ja bym chętnie do Ciebie na kawę wpadła - zwłaszcza latem:) Mamucha a u nas tez finansowo jest gorzej niż było kiedyś i myślałam by dorobić jakoś ale nie mam jak. Nie mam talentów - koleżanka robiła na szydełku aniołki, motyle, serwetki itd i sprzedawała, inna torty za pieniążki piekła a ja nie umiem nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
no ja od polowy utego bede sie chciala troce do roboty wziac zdalnie z domu na szczescie to tylko siedzenie przy komie tylko zapowiedzialam mezowi ze nie bedzie tak ze ja na glowie: mala, ogarnianie chalupy, obiadki i zarabianie kasy a on tylko zarabianie ksy ( zalozyl te firme i na rzie siedzibe ma w domu czyli siedzi w domu) ze musi to byc jakos podzielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! u nas nocka byla ok. Z racji ze maly wczoraj caly dzien nie spal to zasnal po 19 krotko i obudzil sie dopiero o 3 na cyca i spal jeszcze do 7h. Potem cyc godzinka przerwy i znowu usnal. Bylismy dzis na wazeniu i troche sie zmartwilam bo maly przez tydzien tylko 90g przybral.. Ogolnie polozna powiedziala ze nie ma dramatu bo do tej pory b duzo tygodniowo przybieral ale jak do poniedzialku wymioty mu nie przejda, i nie przytyje ladnie to lecimy do lekarza... Ehh mam nadzieje ze wszystko sie unormuje i ze to tylko takie gorsze dni ma synus.. wazka super sen :D niewiem jak dawalas sobie rade z takimi klonami ;) A co do zoabkowania to czytalam wlasnie ze moze troche potrwac to wszystko, mam nadzieje tylko ze maly przez miesiac nie bedzie taki marudny jak jest :P Chociaz dzisiaj juz 13 godzina a on tylko raz i to maluutko zwymiotowal wiec po cichutku sie ciesze ze mu przechodzi bo i nocka byla lepsza.. Mamucha i senioritka - zycze Wam duzo cierpliwosci i spokoju ducha dla waszych mezow.. oby docenili kiedys to co robicie i moze kiedys nawet przeprosza za swoje zachowanie... wglowiesieniemiesci dobrze ze mala spokojnie zniosla szczepionke :) Oby dzis jej nic sie nie przyplatalo jeszcze po tym szczepieniu, samo marudzenie da sie przezyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
heheheh moe dziecko doznalo szoku posadzilam ja na poduszce w macie edukacyjnej tak zeby miala te wszystkie zabawki na widoku i ogolnie lepszy widok na wsystko i od 10 jest w szoku :) i strasznie wdzieczy sie do biedronki zamowilam fajny bujaczek (heheh fisher prica :P uzywany oczywiscie) ale jest super taki w ksztalcie zaby moj tata powiedzial ze kupi na 3-miesiecznice wiec spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co tu dzisiaj taki spokój? Mój mąz ogląda MS w piłce ręcznej, ja tam za bardzo nie lubię. Aha, pieluchy lidlowskie dzielnie zniosły kupę mojego małego:) Lepiej niż DADA ale może dlatego że są większe bo dady te od 3 do 6 kg miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka to może jakiś kurs zrób na coś co Cie interesuje i co dałoby jakiś zarobek ;) Moja mała dzisiaj spała że mną do 11. A później mielismy mega leniwy dzień na sofie przed tv we trójkę ;) właśnie skonczylismy oglądać komedię Magic Mike ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka to może jakiś kurs zrób na coś co Cie interesuje i co dałoby jakiś zarobek ;) Moja mała dzisiaj spała że mną do 11. A później mielismy mega leniwy dzień na sofie przed tv we trójkę ;) właśnie skonczylismy oglądać komedię Magic Mike ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
magic mike mi sie podobal :P pamietam ze w szpitalu to ogladalam a mi mala cos usnac nie m oze przysypia ze smoczkiem i spi dopuki on jej nie wypadnie wtedy budzi sie i w placz srednio co ok 10min ciekawe za ktorym razem zaskoczy :) nawet jej dawalam dokladke mleczka zjadla ale pozniej zabawa od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah mamucha u mnie to samo! Siedze przy lozeczku i daje malemu smoka bo co mu wypadnie to maly w krzyk.. Jutro idziemy z nim do lekarza bo ciagle wymiotuje i stan podgoraczkowy dostal.. Najwyzej lekarka powie mi ze to nic takiego ale wole sie upewnic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien to daj znać co się dzieje. A ile ma gorączki? Takie maluchy podobno jak mają 37 to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ma 37,4 wiem ze to nie duzo ale mierze mu regularnie od kilku dni temp i zazwyczaj konczylo sie na 36,7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×