Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość mamucha83
a gdzie wywialo pozostale dziewczyny? my po kapaniu i butli 170ml zjedzone i dzis zarcie bez awantur :) mla nby w lozeczku niby spi ale nastawim sie na zabawe w smoczek do 21 mniej wiecej kaa- wez daj meia i tez sie podziel maluchem , n pry 2 miesiacach 5,600 to sporo :) moja skonczyla 3 i wazy ok 6300 a n za pozno kapanie malego bo ja jak o 21 kaalam to usypianie i do 1-szej w nocy a jak zaczelam o 1930 to na luzie o 21 mala juz spi zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
Juz próbowalam kapac go o 19 i 20 ale bez zmian, zawsze 22.30 pada. dlatego stwierdzilam ze jesli wykapie go o 21 to krocej zasypianie. choc zazwyczaj nie wytrzymujemy do 21 wic tak 20.30. bo spac mu sie cche i marudzic zaczyna tylko wlasnie problem ma z zapadnieciem w sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
13 kg w ciazy... ja przytylam 21kg i jeszcze 7 do stracenia... a jak wiecej sie uda to wogole bedzie cacy gdyz... wesele w tym roku wiec przydalo by sie pieknie wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
a malej po szzepionce nic nie bylo ale polozna mowila ze moze pojawic si jakis obrzek lbo cos to trzeba sod oczyszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meli po szczepieniu płakała tylko chwilę, w domu nawet nie jęknęła, gorączki nie miała a jedynie bardzo pobudzona była do końca dnia :) heh tak podobnie jest w anglii, baby well oraz its normal.. Mała coś mi zjadła malo na noc, wypiła tylko 80ml a w ciągu dnia zjadała standardowo pomiędzy 150-180ml..na dodatek nie odbiła i zasnęła zanim zdążyłam ją odłożyć do łóżeczka... wieczór filmowy, dziś "Miłość" z oskarowych. mam dziś wkur.. na męża, rozmawiał ze swoją matką i takich głupot nagadał odnośnie karmienia Małej bo akurat karmiłam ją w sypialni a on rozmawiał i nie miałam jak mu przerwać..mądrzy się jak nie ma pojęcia, nawet w kalendarzyk z karmieniami nie spojrzał tylko coś bredził..,nie odzywam się do niego a ten ciągle mnie przeprasza i łazi za mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie moge uwierzyc,ze moje dziecko pierwszy raz usnelo o przyzwoitej porze:) 21,20 dostal cyca i odlozylam go do lozeczka,chwila marudzenia i wypluwania smoczka az w koncu usnal:)Mialam chwile dla siebie nawet obejrzalam film na spokojnie:)Cholera nie chce go przechwalic... ka85...ja mam to samo co dzien usypianie na rekach i co go odloze do lozeczka to placz!Nie spi calymi dniami,robi drzemki po gora pol godziny.Ostatecznie zasypia ok 1 w nocy.Dzisiaj nie wiem co mu sie stalo,oby juz tak zostalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
moj dzisiaj oszalal... wyje w niebo glosy od pol godziny!masakra jakas, juz nie wiem co z nim zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
mamucha fajna ta Twoja córeczka i faktycznie ma pełniutkie policzki :) senioritka z tą malutką było tak: od południa marudziła im i nie chciała zbytnio jeść a pod wieczór zaczęła tak jakby omdlewać więc ciotka zadzwoniła po pogotowie bo mówiła, że mała zrobiła się taka blada i buzię miała dziwnie zimną. Na pogotowiu powiedzieli, że mają obserwować dziecko! oni oczywiście nie czekali, tylko w taxi i do szpitala a tam mała już straciła przytomność. Wczoraj pobierali jej płyn z kręgosłupa i się okazało , że zapalenie opon mózgowych. szkoda dzieciaczka, bo podobno cała pod kroplówkami i do maszyn popodlączana, a ma dokładnie tyle samo tygodni co mój Antek i dlatego jakoś tak się nieswojo czuję od weekendu. Kurcze, takie maleństwo to super sprawa ale też jaki obowiązek. Macie też tak czasami, że boicie się bez powodu o wasze maluchy? Ja to teraz malego mam non stop przy sobie, nawet teraz leży obok i dopiero zaniosę go do łóżka jak sama tam pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaaaaaa8
przepraszam że się wtrące(to już ostatni raz) jeżeli chcesz podawac mleko modyfikowane musi być ono 'lakto-free', tak poradziła mi health visitor, i jest ono na recepte, zwykły aptamil pod względem latozy nie rózni się od mleka z piersi, chyba że mozna spróbowac nowy aptamil dla niemowląt z skłonnościami do kolek, jest delikatniejsze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
do do kaaaaaa8 nie musisz przepraszac, jestem wdzieczna za rady:) narazie postanowilam pozostac przy piersi jeszcze jakis czas. a na "wszelki wypadek" kupilam SMA lactose free tylko ze czytalam nie najlepsze opinie na jego temat. ze powoduje zaparcia itd. jest tez nutramigen ktory moge kupic bez recepty. a moze tez mieszkasz w irandii?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ostatnia noc mialam okropna. Mala budzila sie co godzine na cyca a pozniej 15-20 min usypiania. O 8 pobudka i o 11.30 wyjechalismy z domu do miasta pozalatwiac kilka spraw m.in. becikowe. Mala zjadla o 10 a pozniej spala cala droge i jak szlismy gdzies to nawet sie nie budzla i tak od 11.30 do 14.30. Po tych 4,5 h niejedzenia wypila tylko 90ml. Pochodzilismy po sklepach troche, najpierw byla zainteresowana i sie rozgladala az wkoncu zasnela o 16 i spala w drodze powrtonej do 18 :) wiec nie jadla kolejne 3,5 h :D maly sukces :) kapiel kolo 20, troche zabawy i pozniej cyc, ale przysypiala po 2 min ssania wiec dalam jej butle ale wypila tylko 30ml i zasnela o 22. Jak narazie spi te 2 godziny. Caly dzien jadla co 3-4 h wiec mam nadzieje ze i teraz pospi jeszcze z godzine. No ale nie wiem jak z reszta nocki, wkoncu jak by nie bylo w dzien przespala 5 godzin. No i martwi mnie ze mimo 3-4 godzin nie jedzenia wypija tak malo. Od 10 rano do 22 czyli 12 godzin wypila jakies 250-300ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha faktycznie mala pyzowata :) ale nie wiem czy moja czasem nie jest grubsza. Ostatni raz wazona 2 tyg temu (6tydz) i przy wzroscie 56 cm miala 5145g. Kolejna wizyte mamy w poniedzialek kiedy skonczy 2 miesiace to zobaczymy ile przybrala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale napisałyście dużo:) Ale to dobrze:) Matylda faktycznie pulchniutka ale w ogóle się tym mamucha nie przejmuj, mój starszy syn był jeszcze grubszy a jak zaczął raczkować to schudł i już cały czas jest szczuplutki:) Fajne włoski ma błyszczące i sporo ich. Kupiłam wczoraj w Schleckerze pieluchy na basen - 12 sztuk za 9.90 ( Swimmies - jakaś belgijka firma) Wiem, że są też rossmanowskie baby dream też w tej cenie za 12 sztuk, wiec nie będę już płacić 4 razy tyle. Byłam też w pepco i są wyprzedaze 50% ubranek i niektóre naprawdę fajniutkie więc jak macie pepco to można zajrzeć ( chociaż chyba tylko w Polsce jest pepco?) Knika straszna historia:( Jak byłam mała też miałam zapalenie opon mózgowych - podobno strasznie to zniosłam. Z kolei u mnie w pracy koleżanki dziecko niestety zmarło po zapaleniu opon:( Senioritka npo widzisz i mówilam Ci że w końcu będzie coraz lepiej z synisuem:):) Cieszę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Siemano Heheh na maksa brakuje wazki z samego ranka na posterunku :-) postaram sie w takim wypadku ja godnie zastapic :-) U nas nocka standard mam nadzieje ze to sie nie zmieni bo mi ten uklad na maksa pasuje :-) Mala obudzila sie o 7 zjadla pogadala do siebie maskotek itd i teaz znowu uciela kime ja sie ogarne i biare ja do tego lidla po te pajace :-) Kocilla w nocy zaczepiala mruczala chciala sie tulic i ssac paluchy!!! (w kwietniu skonczy 3lata) bobasek jeden... Dziewczeta znamy sie troche i ja jestem ciekawa jak wy wygladacie ( wiem ze niby forum anonimowe itd) proponuje na emaile powymieniac sie jakimis rprzentacyjnymi fotami :-) plus np jakies ladne z okresu ciazy lub po ( o ile takie posiadacie) Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Hehehe a jednak nie udalo sie :-) Hej wazka :-) Creamyful moja tez miewa takie niejadkowe dni wiec sie nie przejmuj Faktycznie historia kniki okropna grunt zeby malej nic jie bylo ja mojej nie pilnuje obsesyjnie bo ona caly czas gada nawet przez sen a w ciagu dnia jest na kanapie w kuchnio-salonie Mam dosc daleko do pepko a chetnie bym podjechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Sorry nie zalapalam co sie jutro ma udac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
I jak sie podobal? Bo my tez i mi bardzo zw od str wizualnej mij maz caly czas marudzil ze moglismy isc do kina na to w 3de oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno w 3d byłoby lepiej - jak te ryby skakały to na pewno był super efekt albo ta burza...Podobał nam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mamucha jestem za :) pomysł fajny z tymi fotkami :) zwłaszcza te z okresu ciąży heheh wazka i jak film ? bo my się do niego przymierzamy ale jakoś nie wiem czemu mam wrażenie że to będzie strata czasu ? rozwiej proszę moje wątpliwości :) knika ja wielokrotnie patrząc na Meli po prostu beczałam jak głupia, bo nagle nachodziła mnie myśl, że gdyby jej się coś stało to wolałabym chyba umrzeć niż żyć dalej bez niej :( wychodzę z założenia, co ma być to będzie...gdzieś to wszystko jest zapisane w gwiazdach i nie jesteśmy w stanie uchronić siebie i najbliższych przed wszystkim...ale się rozpłynęłam :P senioritka gratuluję spokojnego usypiania :) oby tak zostało :) ja nadal mam fochy na swojego, dziś rano też mnie zdenerwował... miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Tez mi sie tak wydaje Wkoncu cstam naprawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
mamucha jak ładne zdjęcia to chyba tylko sprzed ciąży :) nie no żartuję ;) wazka z tym zapaleniem opon mózgowych to ja zawsze myślałam, że temu towarzyszy bardzo wysoka temperatura a ta malutka nie miała wcale temp. wręcz ciotka mówiła, że zrobiła się cała zimna. Moje chłopaki ida dzisiaj na pierwsze widzenie z drugą babcią więc zastanawiałam się jak ubrać antka, czy go wystroić czy specjalnie kiepsko żeby kasą sypnęła :) :) Oczywiście Mały wystrojony, tylko muchy brakuje ;) wazka co bedziesz kupowała Hubiemu na chrzciny bo ja to nie mam pomysłu a jak oglądam na aalegro jakieś kompletu to jestem w szoku jakie drogie. W weekend będę w Poznaniu to pewnie też po sklepach się porozglądam za jakimś ciuszkiem na chrzciny. Dla siebie jeszcze nie kupuję bo cały czas mam nadzieję, że zrzucę jeszcze kilka kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika -Ja mam już garniturek bo ta koleżanka, od której mam ubranka tez tam miała taki do chrztu. A zapalenie opon miałam wirusowe i miałam gorączkę, którą ciężko było zbić, traciłam przytomność do tego straszne wymioty - ja tego nie pamiętam tylko z opowieści. Wgłowiesieniemieści - jak mąż włączył ten film ( z synem oglądali) to mnie się początek nudny wydawał i myślałam, że nie będę oglądać i faktycznie początku nie widziałam - ale usiadłam z nimi i się wciągnęłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly spal ladnie,budzil sie co 3 godz cyca na spiocha,odbilo mu sie i od razu spal z tym ze ani razu nie przebralam mu pieluchy(pierwszy raz tak);p Teraz ma drzemke,wiec pije kawe i pisze;)Juz gotowa jestem na spacer wozek przy drzwiach ubranko naszykowane itd... knika....ja tez sie boje o mojego jak cholera,spi teraz w pokoju i sprawdzam co jakis czas,ale nie dajmy sie zwariowac...Moj tez tak jakby mdlal 2 razy sie tak zdarzylo,ale mialam goraco w pokoju i teraz juz tak nie podkrecam kaloryfera i mysle,ze to byl powod.Nie wiem czy pamietasz jak pisalam kiedys ze maly nie mogl oddechu zlapac (przy cycu )i caly czerwony,cialo bezwladne mial i trwalo to dobrych kilkanascie sekund....ide budzi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika ale przypomniało mi się, że mojego męża kolega chciał nam oddać ubranko do chrztu - zapytam, tylko czy będziesz chciała używane ( chociaż co to za użycie na godzinę czy dwie - bo ja malego i tak potem przebiorę żeby się nie męczył)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×