Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość knika
wazka to sprzed ciąży, albo z jeszcze lepszych czasów ;) Nie no żartuję a swoja drogą to skąd wiesz, że najgrubsza, ja to też mam sporo do zrzucenia i nie chodzi o samą ciążę bo już chyba pisałam, że przed trochę mi się przytyło i akurat jak miałam się zabierać za zrzucanie to okazało się, że jestem w ciąży ;) A co do tej malutkiej to ona też ma wirusowe zapalenie i też wymiotowała strasznie. Ja nie wiem co bym zrobiła gdyby coś się mojemu Antkowi stało, nawet boję się o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
wazka możesz się zapytać o to ubranko tylko ja właśnie tak myślę, czy to ma sens wbijać malucha w jakiś garnitur. Ja myślałam raczej o koszuli i po prostu kamizelce coś podobnego jak Wam wysłałam zdjęcie antka. Tylko zastanawiam się co na wierzch bo to bedzie poczatek marca i może być zimno, a kombinezony mam wszystkie kolorowe a tu raczej coś białego musiałoby być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
senioritka pewnie, że pamiętam jak pisalaś. Po tym jak Ci Mały omdlał to ja też miałam schizy jak Antka karmiłam bo on też lubi się krztusić , a szczególnie jak mu herbatkę daję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
senioritka pewnie, że pamiętam jak pisalaś. Po tym jak Ci Mały omdlał to ja też miałam schizy jak Antka karmiłam bo on też lubi się krztusić , a szczególnie jak mu herbatkę daję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddd
sfdsfsfsfsfs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
uciekam wyszykować Małego do końca i wysyłam chłopaków na spotkanie. Ciekawe jak się będę czuła te kilka godzin bez synka, bo do tej pory to jedynie 2 razy po godzinie go nie widziałam jak byłam u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika zapytam bo ja nie wiem co on ma. Ja mam taki niby garnitur, z satyny, białe wdzianko, nie wiem jak to nazwać. Zapytam tego kolegę co on ma za ubranko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagniesia
Hej dziewczyny Mamucha ja chyba wiem jaki masz wozek jezdzi u mnie taki i ma na budce ten napis Icco --to taki masz? Kurde u mnie w pracy bedzie tzw 13 ,niewiem czy mi nalezy sie jak jestem na macierzynskim ,pracowałam do marca 2012 to za te m-ce moze dostane ,przydało by sie bo za szczepienia 760 zł płaciłam już dwa razy a jeszcze musze 430 zł w lutym zapłacić ... Wie może któraś z was jak to jest z tą 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Laski to ustalmy ze wysylamy jakies reprzentacyjne sprzed ciazy (ja np wysle z mojego slubu bo byl wzglednie niedawno) i ewentualnie jak macie jakies z okrsu ciazy po ciazy to moze nie....bo wiem ze wszystkie wygladamy teaz zabojczo :-) A swoja droga czuje ze ta 6waidera juz odnosi maly skutek brzuch juz nie jest taki flakowaty i taliabtroche lepiej wyglada Czekam az sie zrobi cieplej to uskuteczniam bieganie Dagniesia tak firmy icoo widze ze masz mala obsesje na punkcie wozkow a co do 13 to ci nie pomoge bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagniesia
Nie mamucha chyba to nie obsesja ja jestem strasznie wkurw.. na ten wózek bo tyle kasy w błoto poszło i jak widze jak dziewczyny jeżdża wózkami to mają bardzo fajne i napewno nie za tyle kasy ... Tak poczytałam trosz\ke was to zaczełam martwić sie troszke wagą mojego Kubusia.. ja urodziłam go 13.10 wiec wczesniej m-c od was ale mój mały waży 5400 dopiero jak byłam z nim na szczepieniu to dr nic nie mówił ,mały ważył 3100 jak sie urodził ..kurcze ,coś za mało chyba waży w porównaniu z waszymi szkrabamii Zjada 90 ml n na raz i jest na mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagniesia
wazka -dzieki Tak myslałam ,że chociaż za te 3 m-ce co pracowałam zgłupiałam już bo kazdy mówi co innego .W kwietniu wykorzystam zaległy urlop za 2012 r i tu już wczasów pod gruszą nie dostane bo można je wykorzystać w danym roku .tzn te wczasy pod grusza tzw -to za zeszły rok. Fajnie jak pracuje sie w budżetówce zawsze jakieś dodatkowe pieniązki są ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gęba poszła w Świat, znaczy do Was :D dobra dobra tylko żeby teraz nie było, że tylko ja i wazka wysłałyśmy eheh dawać dawać :) wazka przy okazji, super laska z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Wazka i ty jiby gruba? Nakarmie mala i wam tez wysle Wglowiesieniemiesci nic nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Jednak doszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Wyslalam :-) troche pojechalam z ta atrakcyjnoscia ale trudno :-) Ladne jestescie dziewczynki :-) A pozostale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
W sensie pozostale dziewczyny to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
a gdzie reszta zdjęć ? :) dziewczyny przysyłać. Ja czekam aż moi wrócą, specjalnie nie dałam męzowi mleka bo wiem , że musi wrócić po 13 bo mały ma wtedy kolejne karmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
czytam Was i czytam i przerazilo mnie jeddo... senioritka jak to omdlal Ci malutki?! moj tez czeso sie krztusi nawet kilka razy podczas karmienia... i co wtedy zrobilas? dziewczyny wiem ze jestem krotko ale jak to nie problem to tez chce Wasze zdjecia!:) a jesli podacie meila to i ja przesle malego i mnie:) ka85kafe@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow mamucha super to na rurce :) Wglowiesieniesmieci a Ty taka chudzinka nawet w koncowce ciazy :) Ja zaraz podesle cos mojego a w poniedzialek wysle z chrztu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny szalejecie normalnie! :) Az milo tu zajrzec jak tyle sie pisze! Najpierw dziewczyny - super te nasze wszystkie dzieciaczki! Kazde ma w sobie cos wyjatkowego a Matylda to ma takie kochane te pultachy ze jest co calowac :D Ja wlasnie tez wysylam wam swoje zdjecia jak wszystkie to wszystkie.. narazie mam tylko mamuche i wglowiesieniemiesci wiec czekam na reszte!! ;) Mamucha - zdjecia na rurce jest mega, az zazdroscic mozna sprawnosci ;) No i wglowiesieniemiesci kurcze szczuplutka na koniec ciazy bylas:) Super! My dzis mielismy pierwsza lekcje masazu - maly najgrzeczniejszy z calej grupy i w niebowziety poprostu.. jak mi po tym masazu zasnal to 2h ponad spal jak zabity.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!Jak Wy to zrobiłyście że Wam tylko brzuszki urosły???Jestem w szoku, że wszystkie takie zgrabniutkie. Ja przytyłam od czubka nosa po palce od stóp. A mamucha na rurce, rewelacja! Wszystkie śliczne i zgrabne. Marien czekam na Twoje:) Byliśmy na basenie, małemu po wyjściu całe czoło i poliki wysypała wysypka. Posmarowałam tym kremem 3-aktywnym i po 10 min zniknęło, wyślę Wam to bo zrobiłam zdjęcia i zrobiłam zdjęcia z basenu. Ogólnie był bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka ja teraz dostalam od Ciebie zdjecia senioritki ale Twoich nie ma.. wiec poprosze jeszcze raz :) Moje poszly juz w swiat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×