Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

monia...witaj,szkoda ze tak pozno;p wazka...ja widzialam Twojego syna na innym zdjeciu;) mamucha....juz sie przyzwyczailam do mamuchy,a Ty znow tozsamosc zmieniasz;) karimata tak twardo brzmi tak ordynarnie;) Maly spal ladnie do 6 rano,a od 6 takie drzemki robil. Na spacer nie idziemy dzis bo zimno jak nie wiem co... Na 19 mamy szczepienie,nie wiem czy wykapac go przed szczepieniem??????Bo pozniej to niewiadomo czy bedzie marudny czy goraczka czy co????Doradzcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tych witamin nie daje zadnych,bo pediatra mowila ze nie jest konieczne tu gdzie jestem bo tu jest slonce...o tej witaminie mowie co zapobiega krzywiznie chyba czy cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka85....widzisz mowilam Ci ze zaskoczy w koncu i zasnie o przyzwoitej porze;)Moj 3 dni spi jak dziecko;) Mnie tez bylo szkoda isc spac jak zasnal o 21,ale wierz mi warto wypoczac,bo pozniej mi sie obudzil o 5 rano i gaworzyl i ani myslal o spaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sorry za glupie pyt ale jak wy sie tu logujecie na czarno? bo ja robie ta standardowa procedure i nie chce zaczernic- zupelnie nie wiem o co chodzi nocka u ns standrd tylk od rna mala ma zly humor obudzila sie z placzem, zjadla, posiedziala w bujawce i znowu ryk terz poszla w kime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na tym twoim siedziala dopuki nie odkrylam tego i teraz porownoje :) zrestza na to wsztsko nie ma reguly Matylda wiele rzeczy potrafi z tych 3 miesiecy a kilku nie ale za to cos potrafi z zestawu 4 wogole czy wasze dzieci proboja siadac? bo mi sie wydaje ze Mati troce tak lubi bardzo jak:lezy na plecach trzyma mnie/ttausia za paluchy i my ja podnosimy i my staramy sie lekko a ona chce do siadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
witam :) całą noc przekładałam mojego smyka na prawą stronę i co się przebudziłam to on juz leżał na lewej. teraz śpi koło mnie i już nie ma nabierania mamy, leży na prawej i niech tylko spróbuje mi się przekręcić :) ale powiem Wam, że lekko nie jest bo sie buntuje bardzo i tylko udaje mi się to gdy jest już bardzo zmęczony. Poczytałam wczoraj trochę o tych główkach i wiele osób miało ten problem, który podobno do roku sam się rozwiązał gdy dzieci zaczęły siadać. Wazka ja daję tylko wit D3 bo K nie muszę jak karmię sztucznie, ale z tego co pamietam to położna mówiła ,że K do końca 3 miesiąca, a D3 to jakoś dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jeszcze paczkę będę musiała kupić z wit K. Karimata :) o kurde ciężko się przyzwyczaić - mój nie ma jeszcze odruchu podciągania do siadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...nam slonca nie brakuje;) Wlasnie zasnal w lozeczku,nie wazne na ile ale zasnal z tym ze trzymalam go za raczke bo inaczej nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Senioritka:) Mój jeszcze nigdy mi takiej niespodzianki nie zrobił:) Wiem, że macie słońce, zazdroszczę. U nas teraz paskudna chlapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kalendarza u mnie wszystko się zgadza poza trzymaniem długo glowy - utrzymuje ją 3 sekundy i głowa pada. Może to moja wina bo go nie kladłam na brzuszku a i teraz rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
mój też nie chce siadać a na brzuszku drze się niemiłosiernie , jedynie toleruje na brzuszku na moich kolanach ale też niezbyt dugo. leniwy chyba po mamusi ;) ale jak już go położę na brzuszek to głowy nie położy, cały czas trzyma ją do góry. dziewczyny stosowałyście maść majerankową na katar? bo ja kupiłam i czytam, że stosować u dzieci powyżej 1 roku i smaruję małemu ale nie daje mi to spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
mój też nie chce siadać a na brzuszku drze się niemiłosiernie , jedynie toleruje na brzuszku na moich kolanach ale też niezbyt dugo. leniwy chyba po mamusi ;) ale jak już go położę na brzuszek to głowy nie położy, cały czas trzyma ją do góry. dziewczyny stosowałyście maść majerankową na katar? bo ja kupiłam i czytam, że stosować u dzieci powyżej 1 roku i smaruję małemu ale nie daje mi to spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
senioritka i zasnal narawde o 21.15 o 20 juz smok wypadl, jak ja sie ciesze :) ale u mnie pobudki jeszcze czeste:/ o 1-2 pozniej o 5-6 pozniej ok9 zazwyczaj juz nie bardzo chce spac ale dzisiaj znowu przykomarzylismy do 11 :) oczywiscie przy pomocy suszarki, dziewczyny czy Wy naprawde nie uzywacie suszarek? :) chov w sumie jesli dzieci grzeczne to po co. moj wlanasie zasnal pol godziny temu ale ranek marudny nawet do lazienki musialam z nim isc. i tez plakal wiec pozcilam wode w kranie, szum i odlecial :) zobaczymy jak dlugo pospi. ja powiem szczerze ze nie czytam co dziecko powinno umiec na swoj wiek bo sie dolowac mozna. nie kazde dziecko tak samo sie rozwija. monia witamy, ja tez najmlodsza tutaj:) jeszcze nawet dobrze nie rozrozniam ktora to ktora na tym forum, a jak zaczelam powoli lapac to zmieniaja nazwy i znowu metlik :) my dzisiaj szczepienie, az sie boje bo po ostatnim marudny byl... zobaczymy jak tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
ka 85 ja to już się boję kolejnego szczepienia bo po pierwszym miał temp. 38,5 no i najgorszy był dla mnie jego płacz podczas szczepienia, taki żałosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
a w sumie to dlaczego niektóre są na czarno a niektóre na pomarańczowo? Od czego to zależy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
a w sumie to dlaczego niektóre są na czarno a niektóre na pomarańczowo? Od czego to zależy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika ja tą maścią ze 2 razy posmarowałam bo on potem sobie po całej twarzy porozsmarowywał, jak miał katarek to wodą morską pryskałam i ściągałam gruszką. Ka85 - nie stosowałam suszarki:) Ja to bym musiała silnik samochodu uruchamiać bo w aucie po pół minuty już śpi i śpi do końca podróży. Teraz jest super grzeczny, w ogóle nie marudny i śpi sporo bo mój mąż jest w domu. Jestem pewna, że od poniedziałku jak pójdzie do pracy mały rogi pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wgłowiesieniemiesci a gdzie to czytałaś, że tak wcześnie? Bo na mojej maści pisze, że od 1 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×