Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość ka85
super fotki, a i tak najbardziej zazdroszcze widoku spiacego dzidziusia :) wygladasz naprawde dobrze wiec nie wiem dlaczego obawialas sie fotek po ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka spoko zapedzilam sie i tak napisalam heh ja Mele nosze czesto ale z umiarem,caluje tule i glaszcze ile sie da. ja niestety nie mialam jak w bajce byla. chowana bardzo surowo z zasadami ale bez milosci dlatevo Meli bedzie miala to czego ja nie dostalam w xziecinstwie.maz mi czesto mowi ze na poczatku zwiazku bylam oschla ale po 7 ltach nauczylam sie milosc okazywac a teraz kazdego dnia usmiech Meli sprawia ze jestem i nym czlowiekiem a maz mowi ze mnie nie poz aje. ja piore u ranka malej z naszymi.a mowie do niej rybko.zabulo.ksiezniczko.kochanie.melissa laura jak ccos mowie waznego np obcinamy pazurki i prosze sie nie wier ic.he he panno b po nazwisku.mela.meli melisia. a tesciowa na skypie mowi laurka.sorki za literowki ale pisze z tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mowimy najczesciej po imieniu Michelle, a tak to np. moja cala rodzina mowi muszelka (od Mischellki :) , moj czesto do niej mowi "lille venn" czyli "maly przyjacielu". A ja roznie czasem sloneczko, kochanie, ksiezniczko albo slicznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
wazka- o tej porze teraz leci? ja starsznie lubie to :) i pocieszam sie tym programem ze glupia nie jestem bo znam wiele z tych odp zazwyzaj siadam na matematycznych, fizycznych lub czasem historycznych :) a wy? wogole jak sytucja? u nas lozczko 2x byla zabawa w smoczek i czekam co sie dalej wydarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
System wieczorny mi sie spieprzyl,bo spalismy 3 godz wszyscy w trojke do 21 i kapanie sie przesunelo. creamyful...ja slyszlam o tej kupie,ze do 7 dni moze nie robic dziecko. wazka...ten starszy Twoj synus fajny,bo Hubi to naprawde niewiadomo do kogo podobny;) wglowiesieniemiesci...nie musi slyszec klotni dziecko pomiedzy rodzicami,wyczuje od matki ze cos jest nie tak i nie musi byc wcale karmione piersia. mamucha...ale Matylda daje czadu 210???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas dzi dzien byl meczacy dlugi, ja tez jakos bez zcia sie czuje.. Maly tera spi wiec ja tez zaraz sie klade. My naszego synusia nazywamy Misiakiem albo Misiolinkiem;-) chyba ze cos mu tlumacze juz bardziej na serio to mowie po imieniu. Filip ogolnie ni lubi byc noszony wiec dlatego sobie pozwqlam zeby choc jedna dzemke na mnie sobe zrobil w ciagu dnia plus tulenie podczas karmienia. Creamyful ja te znam teorie ze do 7dni jest ok bez kupy. Jesli malutka to nie meczy to spoko. U nas synus po 3 dniu bez kupy zawsz juz jest chory i mocno marudzacy. Senioritka to zycze w takin razie milego dlugiego wieczoru :-D mamuxha kurcze a to normalna porcja jak na wiek malej?:-) bo brzmi juz calkiem niezl ponad 200ml.. Jesli chodzi o sukienke na chrzciny to ja tez plauje czarna klasyke.. A dajemy 100zl. A ile placici dziewczyny od os. W lokalu? Ka85 moj maly mial tak przez tydzien z nagl z przerw miedzy jedzeniem 3godz. Zrobilo si 1,5h ale po tyg. Sie unormowalo i znowu je co 3-4h. Warto przczekac a jak mu nie przejdzi to wtedy dopiero pomysl o dokarmianiu. Ciuszki malego ja piore osobno ale w nornalnym proszku do prania bez wymyslania. A jesli chodzi o pieluche w nocy to ja zmieniam malemu bo mi nie zasnie znowu jak ma mokro albo zasnie i po godzinie sie obudzi a jak zmienie pieluxhe tylko to dalej spi jak susel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka wiem, że maluch nastrój wyczuje bez względu na sposób karmienia, ale jak pisałam ja na ogół spokojna jestem ale jak muszę mężowi przemówić do rozumu to Mała nie musi w tym uczestniczyć :) u Nas już po karmieniu, Meli leży w łóżeczku i ciągnie jeszcze smoka, oczka zamknięte i rączki w górze < mąż żartuje i mówi "jak na chrystusa" :P > nie odbiła po jedzeniu i mam nadzieje, że będzie ok, b. często zdarza jej się na noc nie odbić, raz miałam przygodę że się cała zalała a kilka razy było tak że się wybudzała i trzeba bylo odbić wazka bardzo lubiliśmy z mężem oglądać ten program, a był kiedyś ale nie wiem czy jest miliard w rozumie, wszystko poza kategoriami nauk ścisłych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
spoko smok wypluty czyli mala spi na dobre juz 1,5h dzis jakas zarta jest bo po kapaniu na nocke zjadla 240!! to jest dopiero ilos balam sie ze ja brzuzek rozboli ona w ciagu doby pakuje w siebie ok litr mleka specjalnie ja dlugo trzymalam by odbila pare razy zeby katastrofy nie bylo wglowiesieniemiesci- moja tez czasem wieczorem nie odbija marien- Matylda tez srednio raczkowa wyslalam jej fotki najnowsze glownie po to by sie pochwalic nowym dresikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Marien my płacimy 75 zł od osoby za obiad i deser. Do Małego mówimy różnie: Antoś, Atoś( tak go nazwała moja 2-letnia siostrzenica) Atosik, a ja czasami mówię do niego Myszko , a siostra na to, że chyba raczej Szczurku :) Dziewczyny od jakiegoś czasu niepokoi mnie jedna rzecz. Mały od urodzenia upodobał sobie prawy boczek do spania i tak w większości spał. Oczywiście przekładam go na lewą sytronę ale zauważyłam, że główka z prawej strony z tyły jest bardziej płaska niż z lewej. Czy Wasze Maluchy mają idealnie okrągłe główki bo ja już zaczynam panikować i szukać w necie informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
ja tez slyszalam ze na piersi do 14 dni bez kupy jest ok, a pozniej trzeba sie martwic my na naszego mowimy rozniej myszko, natus, aniolek sloneczko a najczesciej, tematycznie czyli piszczalka :) on jak placze to doslownie piszczy w nieboglosy az uszy puchna. moj w lozeczku, marudzi ze smokiem, zobaczyny jak tym razem padnie i o ktorej. dzisiaj chcialam sie przekonac czy on rzeczywiscie nie dojada i jak juz oproznil piers zrobilam z butelce 90ml i zjedl z 70-80ml wiec mysle ze on naprawde glodny i dlatego sie domagal co 1,5. a po tej butli nie jadl 3h wiec juz znacznie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
knika moj tak mial tydzien po urodzeniu. ciagle spal na prawej stronie i byla wrecz wklesnieta, taka plaska, splaszczona. i pielegniarka kazali mi ukladac go na lewy bok i podkladac cos pod plecki zby w trakcie snu nie przekrecal sie na prawy. tak robilam z miesiac czasu kilka dni na jeden bok i kilka na drugi i teraz jest juz ok. mysle ze nie masz co sie przejmowac to normalne u takich maluchow. jeszcze nie wszystko dobrze wykztalcone i czaszka "miekka" dlatego tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak musze sobe sprytu pogratulowac ze prawie po roku pisania postow mi sie udalo ale wg mnie tu jest jakis dziwny system logowania ale spoko grunt ze mm to za soba i czuje sie lepsza :PPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika mam identyczny problem z malym! Pisalam o tym juz kilka stron wczesniej.. Filip tez kocha klasc glowke na prawa trone i tez zauwazylam z robi sie w tym miejscu troche bardziej plaska.. Idziemy niedlugona szczepieniewiec zapytam p.dr. Bo nie cce zeby tak mu zostalo :-( coprawda roznica jest minimalna ale zawsze.. W dzien to dobrze kontroluje juz teraz ale nocki cale spi z glowa na prawo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja klade malego na boki na przemian jak sie obudzi to zmiana,a z tylu za pleckami klade mu delfina takiego ma albo kocyk zwiniety w rulon zeby podtrzymywal go na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mala przekladm tez z boku na bok bo ona sobie lewa str upatrzyla zrestza statnio spi glownie na plecach a glowka normalnie do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
az sie boje to naposac ale moj maly chyba zasnal... nie wierze... co prawda smoczek jeszcze w buzi wiec duzo jeszcze wydarzyc sie moze, ale poki co spi... przypominam ze u mnie dopiero 21.48 a on juz tak gdzies od 21.15 :) az mi szkoda czasu abys isc juz tez spac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka ja probowalam kilka razy tak malemu pod plecki cos podlozyc to dwa razy na buzce wyladowal wiec si boje troszke na noc.. A w dzien to sie sprawdza jak mam go ciagl na oku. Mamucha malutka kluseczka z tej Twojej corci!:-)al kochaniutko wyglada! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Meli w trakcie snu na boki nie ukladam.sama glowke przekre a na boki i raczej roznie ja ukladA. polozne w szpktalu juz mowily ze na plasko.to sAmo polozne w domu i health visitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_1978
Witam Was Dziewczyny, Moja mała również ma tendencję do przekręcania się na prawo. Wczoraj byłyśmy u neurologa z inną przypadłością - mała po porodzie miała obustronne krwawienie do mózgu. Na szczęście wszystko ładnie się wchonęlo. Ale wracając do tematu lekarka od razu zauważyła, że małą ciągnie na prawo, nazwała to lekką asymetrią i dała nam skierowanie na rehabilitację, tak więc bedziemy sobie ćwiczyć. Teraz się przedstawię: mieszkam na Śląsku, podczytuję Was juz od okresu ciąży ale jakoś nie miałam odwagi pisać- głupie no nie? Ale teraz wiem, że człowiek musi do czegoś dojrzeć:) Termin miałam wyznaczony na 01.12.2012 ale los chciał inaczej i urodziłam 07.11.2012. Jesli nie macie nic przeciwko to będę tu czynnie zaglądać. Póki co pozdrawiam Was i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja na nogach wcześniej dziś, Meli obudziła się o 7, butla i teraz po 8 dalej śpi :) monia_1978 witaj :) rozgość się i zapraszamy do dyskusji :) dobrze, że z córeczką wszystko w porządku, powodzenia na rehabilitacji :) idę zrobić śniadanie miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Senioritka a ja Tobie syna wysłałam???Miałam do mamuchy żeby pokazać że chudy:) My lubimy bardzo 1 z 10 i też Szansę na milion jak trafimy oglądamy:) Monia -nas sporo osób czyta a nie każdy pisze:) Fajnie że się odezwałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie, wysłałam do mamuchy - to ona Ci wysłała:) Myślałam, że się pomyliłam. Ok, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika a dawałaś małej wit K? Mnie położna mówiła że to właśnie takim wylewom zapobiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×