Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

a mój usnął przy cycu i spał 3,5 godziny:) Oglądaliśmy kabaret neonówkę w tv.Zeby codziennie tak spał ciągiem byłoby super:)A jak Twój synuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly juz po kapieli i zasnal 10min temu o tej samej porze co wczoraj z tym ze juz sie budzi;/ Byla znajoma i po 3 godz miala troche dosyc nas;) Przez tel wymadrzala sie,ze niemozliwe ze dziecko jest takie jak mowie.Chciala mi pokazac jak blyskawicznie potrafi uspokoic dziecko,ale niestety nie moje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo!:) u nas Fifi juz sppi. Moj dzisiaj ze spaceru z synusiem wrocil z niespodzianka-prezentem - kupil aparat fotograficzny taki juz bardziej.. profi. Powiedzial ze mamy tak cudownego syna a ja tak kocham robic zdjecia i sie nimi bawic ze przyda nam sie :D Teraz uciekam integrowac sie z nowym przyjacielem i jego instrukcja obslugi :D milego wieczoru i spokojnej nocy dziewczyny! Senioritka hehe maly pewnie tylko przez Ciebie jest do ogarniecia z trudem. A kolezanka ma swoje dzieci ze sie tak wymadrzala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
super kolezanka, daj mlego jej na kilk godzin i ciekawe czy bedzie si madrzyc a my wrocilismy z knjpy mala byl greczna poogladala wystwy, troche z nmi pograla napila sie mleczka i poszla spc teraz tez w lozeczku i chyba spi (mam nadzieje) znowu yl placz przy usypianiu wydaje mi sie ze to dlatego ze nie odbilo sie jej po jedzonku i ja to meczylo albo nie wiem....jak dalej bedzie uzadzac ryki i tkie cyrki przy usypianiu to bedziemy musieli wprowadzic jakies zminy w ten rytual wieczorny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
marien- gratuluje nowego nabytku :) wysylj nam duzo fot malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien...jak sie sprawdzi aparat wyslij linka co to za model,bo my tez myslimy o kupnie;)Znajoma ma 2 synow,ale juz duzych. mamucha...wlasnie powiedziala,ze jak bede potrzebowala pomocy czy zeby posiedziec z nim jak bede cos robic to mam dzwonic.Tylko ona napewno go zostawi zeby ryczal,a skoro jest taka swietna to moglaby znalezc inny sposob co nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
senioritka ja tez mam kilka osob ktore to lepiej ode mnie wiedza dlaczego maly placze. ibiora go na rece zeby uspokoic po czym po 5 min mowi: nie no chyba jednak chce do mamy:) tacy wszystko wiedzacy sa najgorsi... wychowali jednego syna ktory ma 4 lata, spi z nimi w lozku i jest nie mniej nieznosny niz moj teraz i mysla ze wszystko wiedza najlepiej... ja o moim nie bede pisala dzisiaj bo az szkoda slow... padam na ryjek ze zmeczenia a maly jeszcze nie spi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagniesia
ka85 -jejku dziewczyno ale Ci współczuje Mój mały jest naprawde kochany jeżeli chodzi o nocki ,o 21 butla i spi do 4-5 rano ,nawet jak miał 2-3 tyg to budził sie najczęsciej o 1-2 w nocy i potem o 5-6 rano ... Kurcze od czego to zalezy,hmm Ja cała ciąze bardzo spokojnie znosiłam byłam na lekach na podtrzymanie i te leki działały na mnie bardzo sennie po 3 razy dziennie spałam ,może dlatego ten mój mały taki spokojny ... Wczoraj byl troszke marudny bo nie byliśmy na spacerze na dworze było -10 ,bałam sie wyjść z nim ,ale popołudniu byłam z psem na spacerze to widziałam kobietke z miesiecznym maluchem i trochę żałowałam że nie wyszliśmy na spacer Teraz leży w łozecaku boksuje zabawki z karuzelki ,nakarmie go o idziemy na spacer bo dziś już -1 na dworze Wasze maluchy też robią banki z śliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagniesia
A co do dobrych rad --ja mam juz też dośc Niektórzy myslą ,że wszystkie rozumy zjedli .Ja teraz nauczyłam sie odszczekiwać bo ile można . W ciąży znosiłam spokojnie ,nie pij tyle soków bo pomarańczowe dziecko urodzisz,ściągnij ten łancuszek bo pepowiną bedzie owiniety ,i tylko jedz ,jedz.. A wczoraj miałam 5 telefonów żeby nie wychodzić z małym bo mróz jest zadzwoniła do mnie ciotka za którą nie przepadam to jej odszczeknełam ---że specjalnie z nim wyjde i go przeziebie bo jeszcze nie chorował --to słyszałam ,że ją zatkało ..Matko ile można słuchać tych rad Kubus jest moim upragnionym synkiem ,wc\esniej miałam 2 poronienia ,cała ciąża na podtrzymaniu i drżenie każdego dnia żeby utrzymć ciaże a teraz jak go mam to zrobie wszystko żeby był zdrowy ,i krzywda żeby mu nie działa sie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj usnal o 21 ,23;45 przerwa na cyca,pozniej o 3 i 6 i do 7;30 nie spal ale to juz maz wstal go nosic;) ka85...cierpliwosci moze jeszcze mu przejdzie jezeli nie ma zadnej powazniejszej przyczyny.Moj juz drugi dzien zasnal o 21 co wczesniej bylo to nie do pomyslenia;) dagniesia...ja cala ciaze mialam aktywna do ostatniego dnia pracowalam.Chodzilam spac o 1 ,2 w nocy ,wiecznie w ruchu.Tak sobie mysle,moze przez to taki narwany jest moj maly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagniesia
Nie wiem jak to jest dokładnie ,ale pare razy już slyszałam ,że jaka ciaża taki maluch --u mnie np sprawdza sie Znajoma miała całą ciąze nerwy i ma tak żywego malucha ,że chodzi jak cień dosłownie ,widziałam ją ostatnio ok 15 godz to mówiła ,że nic nie jadłą jeszcze bo tak jej daje w kośc mała ,ani w łozeczku ,leżaczku tylko na rękach spi a wóżek to ją parzy ,nosi ja na rekach a wóżek pcha --tragedia normalnie ,a co najważniejsze chodzi po lekarzach i mała zdrowa!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u Nas nocka spokojna, Mała rano po przebudzeniu była trochę marudna, pobawiliśmy się, potem butla i dalej śpi, znów słoneczko to jak się obudzi i dostanie butlę to maszerujemy na spacer :) ja całą ciążę niby miałam spokojną ale ogólnie wszystko robiłam sama bo mąż był w anglii a nie mam rodziny żadnej bliskiej, potem miałam przyjechać ze znajomą która też jechała do uk ale zmieniła termin i było już za późno na samolot bo 36tc i musiałam autobusem jechać ponad dobę :) tu w ciąży zaliczyłam jedną przeprowadzkę z mężem, potem jak Mała miała miesiąc to drugą przeprowadzkę czyli w sumie ciągle byłam na wysokich obrotach a Mała jest grzeczna i spokojna choć początek na to nie wskazywał, bo ciągle były kolki i marudzenie, rączki etc..ale to tylko pierwsze 3 tyg a potem jakby o 180 st. wszystko się zmieniło :) Nasza Meli ślini się i też puszcza bańki, w leżaczku siedzi w śliniaku bo inaczej wszystko zaślinione :) kupiliśmy kilka gryzaków, powoli już łapie, że trzeba je do buzi wsadzić :P miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mój standardowo spał od ok 23.40 do 7, cyc i spał do 9. Potem się bawił i gadał a teraz z męzem na spacerze. Dzisiaj grzeczniutki, oby nie zapeszyć. Też zaczął rączki do buzi pakować. Marien czekamy na sesję synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej! :) U nas takze nocka jak zwykle, czyli spoko. Malutki od rana troche marudny ale teraz grzecznie spi juz ponad godzine wiec wykorzystalam i pstrykalam mu zdjecia jak spi :D zaraz Wam podesle spiacego Filipa na poczte :) Senioritka z aparatu jestem mega zadowolona! Kurcze nie potrzebuje nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
jak tam dziewczeta? u nas tescie pol dnia siedzieli i bylo spoko :) mala w ciagu dnia spala moze 1,5 zakochana w nowym bujaku nie ma czasu na spanie, treaz kimnela ciekawa jestem na jak dlugo u nas nocka dziwnie zasyianie tragedia czyli zabawa w smoczek i ryk (nie wiem o co chodzi ) na szczescie zajelo jej to ok 30min obudila sie o 3 dostala smoka i marudzila poszlm zrobic butle wrca patrze ona spi wcisnelm jej na spiocha z 30ml obudzila sie pozniej o ok 6 ale tez pol przytomna zjadl 120ml i dalej spac do ok 8.30 za to moj maz mnie super wybudzil ok 2 bo sprawdzl caly czas czy mala oddycha (???), pytal po co smoczek, wylczyl nawilzacz powietrza bo nie nawilza to mu powiedzilam by nalal wody to zacznie nawilzac :) marudzil ze mu goraco a zapkowl sie pod koldre w kocu :) odkryl sie i poszedl spac :) normalnie jak dziecko a ja oczywiscie jeszcze lezalam z 30min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
a mala tez zaczela sie sinic porzadnie no i dzis strasznie ulewa po 2 przebraniach ollam to i teraz siedzi obrzygana i dopiero na nocke j przebiore a co do zabawek to zauwzylam probuje chcwytac grzechotki z bujaka wogole jest w nim absolutnie zakochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz dzien byl spoko. maly do poludnia marudzil i malo spal za to popoludniu spal ponad 3 godziny, obudzil si ena cyca, 30 minut zabawy i znowu godzinna dzemka potem byla juz kapiel i masaz i cycus i od 19.30h spi juz w lozeczku.. Kurcze ostatnio codziennie o tej porze juz spi potemw nocy sie z ato wczesniej budzi ale nawet gdybym chciala go przettrzymac to nie dam rady bo sam zamyka oczy.. ja teraz ide sfinalizowac sprawe z zaproszeniami na chrzest..juz tak mi sie nie chce.. Mamucha fajnie ze malutka polubila bujaczek, moj Filip niechetnie w nim siedzi, woli zdecydowanie mate. Ale tu dzisiaj cichoooo.. :) Milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly juz wykapany i lezy w lozeczku,ale nie spieszno mu do spania;/Musze siedziec przy nim.Ciekawe kiedy zasnie... Jak tam z ta ciemieniucha u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja nie pisałam bo dzisiaj dostałam strasznego bólu głowy - jak nigdy. Wymiotowałam do tego ( chyba z tego bólu) Wzięłam 4 apapy - inaczej bym chyba jechała na pogotowie...nie wiem co to. Marien, Ty miałaś problemy z głową, mineło Ci już wszystko? Na szczęście mały dzisiaj wyjątkowo kochany - spał od 14 (od spaceru) do 19.00 z małą przerwą na cyca - ale pijąc też spał. Może jakieś niskie ciśnienie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka u mnie jest bardzo duża poprawa ale jeszcze mu trochę zostało ( ale to już maluteńko ) Cały czas myję tym szamponem przeciw ciemieniusze. Wiesz, mój teraz leży i patrzy na bajkę w tv:) Teraz to po prostu dlatego że coś tam się rusza, ale myślę ze niebawem będziesz mogła małemu bajkę puścić i będziesz miała trochę czasu dla siebie. Mój starszy zakochany był w Potwory i spółka i mógł to oglądać na okrągło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka ja niewiem czy to nie wglowiesieniemiesci nie miaalam tych problemow z glowa.. bo to raczej nie ja ;) u mknie byly bole w klatce ale od kad wyrownalam znowu hemoglobine jest ok. senioritka maly kiedys zasnie, cierpliwosci. Ja pamietam jak Filip zaczynal w lozeczku zasypiac to dwei godziny siedzialam zanim oczy zamknal i ciagle go po glowie glaskalam.. Dzisiaj to chyba wszedzie musi byc niskie cisnienie bo u nas tez spiaca atmosfera przez caly dzien.. Ehh oby jutro bylo lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
jak tam zasypianie mluchow? chyba srednio bo nikogo na forum ni tylko bwicie maluchy u nas standard wpompowla w siebie 190ml w iedzy czasie odbila 2 razy bo sie zaksztusila oczywiscie a na sam koniec nie odbila...niedobrze.... kimnela oczywiscie sie jej ulalo (ze nosem poszlo) ryk, osuszanie malucha, do lozeczka, smoczek.....i czekam co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
spoko nawet nie zuwazylam ze na 140 wsoczylysmy marien- Fifi cudny do taty podobny no i odwarzylas sie wyslac nam poporodowe foto :) u nas z ciemieniucha od pocztku wogole nie bylo zadnego problemu ic sie nie pojawilo senioritka- zobaczysz wkoncu ci padnie maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha ktoras musi sie jako pierwsza pokazac;-)ja sobie wmawiam ze u mnie nie ma tragedii i te kg co zostaly jeszcze moglyby juz zostac. A fifi faktycznie podobny do taty.. Ale usta ma moje i tego nikt nie podwazy!:-D maly spi juz godzine a ja sie bawie w zaproszenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi ma fajne usta, duże:) A Wy wszystkie zgrabne laski:) Ale ja sie pocieszam, że to drugie dziecko dlatego nie jest tak super. Po pierwszej ciąży schudłam wiecej niż przytyłam i to szybko a teraz...niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
a u mnie cisza z lozeczka od ok 30 min ale smok jescze nie wypluty wiec wszytsko sie jescze moze zdarzyc.....:) mrien- j sie nie moge jakos pogodzic z dodatkowymi kilogramami a 6 waidera na serio skutkuje robie juz z 2 tyg i brzuch wyglada lepiej niec sie ociepli to za bieganie sie biore a moja mala od nos w dol na maksa podobna do mnie a w gore do tatusia, zw oczy ma o tatusiu migdalowe no i kolor wlosow smiejemy sie ze dlugosc tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka jak przyjdzie wiosna i bedzie mozna sie wiecej po dworze poruszac to zobaczysz jak szybko uciekna te kg! Wiec narazie sie tym akurat nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
wróciłam z zakupowego szaleństwa i chce się najpierw przywitać, a jak będę miala chwilkę to poczytam bo trochę się rozpisałyście :) Zdjęcia małego Filipka obejrzałam i fajny smyk :) Mały zniósł dzielny wyjazd i bieganie po sklepach. Bałam sie pierwszej nocy w obcym domu ale zasnął jak zawsze i bez problemu. sukienka na chrzciny kupiona tylko nie do końca jestem przekonana czy się nadaje bo jest cała czarna, ale za trochę wyszczupla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×