Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Mąż pojechał zapisać małą na rehabilitację, termin z NFZ mamy na koniec marca ale na dzisiaj zapisał nas na wizytę prywatną, żeby fizjoterapeuta pokazał nam ćwiczenia i będziemy w domu ćwiczyć i czekac na termin z NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż pojechał zapisać małą na rehabilitację, termin z NFZ mamy na koniec marca ale na dzisiaj zapisał nas na wizytę prywatną, żeby fizjoterapeuta pokazał nam ćwiczenia i będziemy w domu ćwiczyć i czekac na termin z NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Na poczatku witam nowa kolezanke :) Normalnie forum pedzi jak szalone!:) U nas wczoraj byla masakra.. maly caly dzien marudzil, plakal, prawie wogole nie spal.. na wieczor tez nie bylo spokojnego zasypiania tylko z rykiem.. jak padl o 21 i maz wyszedl do pracy tak ja tez zasnelam od razu.. Dzisiaj maly juz w lepszym humorze. Bylismy wlasnie na kolejnym spotkaniu kursu masazu - naprawde super sprawa. MAly znowu zasnal i spi spokojniutko:) Ja musze sie teraz ogarnac i wymyslic cos na obiad. U nas tez jakos sie dzielimy obowiazkami , maz tez glownie zajmuje sie zmywarka ;) do tego smieci i wycieranie kurzu i odkurzanie + zakupy. Dziewczyny az sie zaczelam bac jak pisalyscie o tych szczepieniach jak maluchy plakaly.. my mamy dopiero pod koniec lutego ale juz sie zastanawiam jak to bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mój przespał pięknie całą noc, od 24 do 7.00 i potem do 8.30 - obudziłam go bo jechaliśmy do mechanika i do Factory bo 80% przeceny są a mąż dzinsy potrzebował. I wróciłam zdołowana:( Takie fajne dzinsy w mustangu czy levisie byly od 49zł (niektóre po 79 lub 89 zł) ale ZADNE na mnie. Same szczupłe:( Oczywiście dostałabym mój rozmiar za ponad 200 zł - nie przecenione ale takich nie chciałam bo wierzę ze schudnę. I mi smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wgłowiesieniemieści - moj podłogę to tylko umyje jak coś mu się wyleje:) W ogóle do mycia podłóg, okien czy luster się nie garnie - tzn nie robi tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien - mój płakał 3 minuty i zapomniał o szczepionce więc się nie stresuj, o ile pamiętam u mamuchy też było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj w mieście poszukać czegoś na chrzciny dla Małego i poraz kolejny stwierdzam, że to nie sprawiedliwe! Dla dziewczynek pełno wszystkiego a dla chłpców kiepski wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien...moj sie darl kilka minut,a w domu juz bylo ok i dzis tez w miare,goraczki nie mial.Dzis jedziemy chyba do szpitala z tym pepkiem. wazka...te z promocji spodnie to pozostalosci kolekcji na takie chude szkapy,wiec sie nie przejmuj tym wcale.Leza te spodnie w magazynach niewiadomo jak dlugo a pozniej wielkie wyprzedaze.Wiem,bo sprzedawalam takie spodnie i wierz mi ze nie sa warte tych cen co teraz maja,np u mnie w miescie spodnie Lee kosztuja 379zl,nawet polowe tej ceny nie sa warte.Kiedys to byly levisy nic sie z nimi nie dzialo.A gdzie bylas na tych zakupach???Ja bylam w tamtym roku kolo Poznania jest taki wielki sklep tylko zapomnialam ta miejscowosc i chcialam sobie kupic spodnie nawet z 3 pary,ale niestety tez wszystkie 25,26 rozmiar. knika...u nas sa specjalne sklepy z ubrankami na chrzciny i ubranko kupuje chrzestny sa cudowne i do wyboru jakie chcesz,ale fakt faktem,ze dla dziewczynek sa bajeczne;) ka85...jak u Ciebie?Moj maly zasnal dzis w lozeczku do poludnia;)Kilka razy podeszlam dalam buziaka,wlozylam smoczek i spal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Factory. W Luboniu. Wiem, że nie są warte dlatego za 49 czy 79 bym kupiła a nie za 300. Pani do mnie powiedziała, że może mi z męskich coś wybrać i mi się przykro zrobiło. Powiedziałam, że liczę, że schudnę i że może wejdę w damskie. Bo teraz mam tylko 1 parę dzinsów, które kupiłam w ciąży i są dobre:] Latam w dresach a jak będzie cieplej to w legginsach. Jakby mój ssał smoczka to łatwiej by mi było usypiać w łóżeczku...może jakiegoś sztucznego cycka kupię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
senioritka masze dzieci to sie chyba komunikuja:) moj jest dzisiaj taki grzeczny ze az mi przykro ze tak malo na rekach go moge nosic:) tez od 11 spal do 12.30!! matko jak cudownie!:) teraz tez przysypia na lezaczku ale tak drzemie i przebudza sie ale nie placze. tak sie ciesze oby juz tak zostalo nam u tych naszych brzdacow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka - ja też teraz mam jedne dzinsy, w które się mieszczę:( cały czas liczę, że schudnę i póki co nie wybieram się na zakupy). Wróciłysmy z rehabilitacji, pokazali nam zestaw ćwiczeń, mała darła się niemiłosiernie podczas ćwiczeń, musimy je wykonywać 4 razy dziennie po 5 powtórzeń każdego ćwiczenia, a jest ich 8! Podczas ćwiczeń wyszło, że mała jest bardzo napięta szczególnie zaciska piąstki i te ćwiczenia mają zniwelować owe napięcie mięsni oraz zlikwidować tą asymetrię. Boję się na samą myśl tych ćwiczeń, ona tak płakała, liczę że z czasem się przyzwyczai. Teraz odpoczywa w łóżeczku, może zaśnie...jeśli chodzi o chrzest to chcemy robić w okolicach maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze u nas tez jakos pojdzie z tym szczepieniem.. Dzisiaj malutki od rana bardzo spokojniutki chyba odsypia wczorajszy dzien bo budzi sie tylko na cyca i to wszystko. Wogole nie ma ochoty dzis na zabawe no i malutki przytulacz dzisiaj jest wiec sie tuli raz do mnie raz do meza i tak ciagle sobie slodko spi. Wogole wazylismy sie dzisiaj i maly wazy juz 6500g :D maly klocek.. senioritka , ka85 gratuluje malych sukcesikow z maluszkami! oby im sie nie odmienilo ;) wazka , nie przejmuj sie tymi spodniami! jestesmy przeciez dopiero 3 miesiace po porodzie i figura jeszcze wroci. No wlasnie.. Filip dzis konczy trzy miesiace :) Ale ten czas zapieprza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z tymi jeansami to się łączę w bólu bo też mam tylko jedne sprzed ciąży( bo ze streczem) no i drugie ciążowe. w inne może i wejdę ale jak dopnę w pasie to boli mnie blizna po cc bo nosiłam kiedyś same biodrówki i teraz zapięcie trafia na cięcie. no i jeszcze mam straszny problem z biustonoszami, żadne sprzed ciąży nie pasują, a przecież nie karmię piersią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano a ja u kolezanki siedzialam co jest w ciazy z 23 letnim brazylijczykiem :) bo w pt jedzie na stale do niego oczywiscie z clym dzieciecym majdanem: lozeczka poscielki ubrank....bo on oczywiscie nic nie zaltwil jest na maksa nieogarniety w zyciu bym nie byla z takim typem dawno bym w dupe kopnela laska ma przewalone bo on niby kocha ale moze ona liczyc tylko na siebie fajnie bo mla dostala od nie pelno ksiazeczek dla dzieci po polsku i angielsku a od jej 7-dmio letniej siostrenicy 2 dinozaury :) co do pomocy w domu to maz jest od wywlania smieci i zmiany kociej kuwety i jakiegos grubszego sprzatania np mycie okien sam z siebie nie wiele robi tylko mnie opierdala :) w tym jest najlepszy robi kanake i noz umazany w mle zostawia na swiezo umytym blacie :) chleb tez kroi na blacie- po co desk! lepiej rozwlic blat marien- ze szczepieniem bedzie spoko moja po nakuciu wybuchla placzem na ok 30sec i cisza to wieczorami potrafi przy zasypianiu o wiele glosniej aha nocka standard spala od 2035 do 7 z przerwa na butle o 3 od razu po tej butli usnela co porabiacie? bo aj sie za pierogi biore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karimata takie prawdziwe, domowe pierogi? pycha, ja nie mam takich zdolności:) też się zastanawiam ile koleżanka bedzie miała nadbagażu, podziwiam ją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh owszem domowe pierogi sa pycha ale ja nie umiem i mnie wogole przeraza wizj robieni apierogow :) kupne :) ale tez smaczne kolezanka nie bedie miala zadnego nadbagazu bo puszcza to jakims kurierem wszystko nie wiem ile ona musialaby zaplcic z: 6 toreb z ubrankami, ok 3-4 torby z akcesorimi n kocyki, kosmetyki, przewijaki, posciel no i lozeczko z matercem szkoda mi ze edzie bo to moja najlepsza przyjaciolka i dzis jej beczalam ze tesknie czy wsze maluchy tez jak widza cos nowego to robia mega wytrzeszcz bo np Mati caly czas jest "zszokowna" ze raz moze byc ciemno a raz jasno :P w sensie gaszenie i zapalanie swiatla :) powoli odplamy grzechotki do raczek i zaczyna sie wsadzanie lapek do buzi dzis moje dziecko przez caly dzien spalo 2h w zwiazkuz tym od k 18.30 bylo marudne jak cholera i poszlo do wanienki o ok 19 teraz bez zrcia usnela podejrzewam ze za ok 1h max bedzie wielki glod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka super te cwiczenia no i mozna robic je razem:-) Mamucha podziwiam kolezanke za odwage i mam nadzieje ze zycie ulozy jej sie pozytywnie. U nas dzisiaj maly caly dzien spal,bmusielismy budzic go do kapieli , oczywiscie byl wielki krzyk bo dzieckotak mocno zmeczone... potem byl cyc i pod koniec jedzenia zasnal i spi jak zabity juz godzine. Ja tefaz lece pod prysznic a potem mam zamiar spedzic bardzo mily wieczor z mezem ;) zycze Wam spokojnego wieczoru i dlugiej spokojnej nocy dziewczyny :-)! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas ryk, ulewanie, spi 5-10 min i ryk smoczek nie pomga chyba ja boli brzuszek ale kupa byla rano, jedzenie tez nie cche nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja zostane oficjalnie przy nicku mamucha :) A moze mala poprostu przemeczona jest? Jak Filip ma takie dni ze malo spi to jest wieczorami tak potwornie zmeczony ze ryczy godzine az w koncu padnie.. i wtedy tez nic nie pomaga tylko noszenie i spiewanie do ucha choc pewnie niewiele z tego slyszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy w szpitalu,w piatek znow i w przyszlym tygodniu dopoki ta kulka nie odpadnie;/Maly dzielnie zniosl szpital,usmiechniety do lekarza od ucha do ucha,gorzej bylo z ubieraniem.Teraz juz spi,usnal w lozeczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalu pielegniarka byla...Polka;) sama zagadala skad jestem... mamucha...odwazna ta Twoja przyjaciolka. ka85...widzisz mowilam,ze bedzie lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to przemeczenie, watpie ona od jakiegos czasu spi w cigu dnia max 2-3h i dzis tez tak bylo :) mysle ze to ten skok rozwojowy bo to sie tk objawia ale musze powiedziec ze masakra zadne uciszanie nie pomoglo ani noszenie ani glaskanie spiewanie smoczek jedzonko- NIC wkoncu padla mam nadzieje czy wy tez stopniujecie placz maluchow i kupy bo my i to i to od 1 do 5 :) no i rano kupa byla 3 a wieczorem ryk 4 :) i jak beczy to nie mowimy ze mala beczy tylko ze wlaczyla np 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka moja mała też uśmiecha się do lekarzy, a potem przy ubieraniu krzyk i marudzenie:)Nataszka śpi ale zanim zasneła 40 min. siedziałam przy łóżeczku, trzymałam za rączkę, podałam smoczek itp. karimata doskonale Cię rozumiem, że jest Ci smutno z powodu wyjazdu przyjaciółki, 8 lat temu przezywałam to samo i w tym roku wróciła na stałe do Polski i wiesz te lata rozłąki nie zburzyły naszej przyjaźni, cieszę się, że znowu jest blisko:) Do jutra dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha - tak, mój też takie wielkieeee oczy robi - jak zrobię zdjęcie to wrzucę. Boję się zapeszyć ale ostatnie dni jest cudowny - albo śpi albo gada i się śmieje... Chłopy mecz oglądają real-barcelona więc ja z laptopem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×