Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość ka85
moj maly niby spi ale smoczek jeszcze w buzi... dzsiaj caly dzien grzeczny ale cos mi malo zjada... wczesniej sie martwilam ze jadl za duzo a teraz od godziny drugiej zjadl 3 razy po 60ml... i nie wiem co mu sie przekrecilo ale nie chce jesc cycka. placze w nieboglosy przy cycku a butli chociaz te 60 zjada... martwie sie kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka85 to go nie męcz piersią i dawaj butelkę, przynajmniej możesz kontrolować ile ten Twój niejadek zjada. A dajesz mu dodatkowo jakieś herbatki czy też wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
daje mu herbatke ale teraz wieczorem nie pil. wypil z 60ml ok 11 i kolejne 60ml ok 2 ale moze i masz racje to tez wplynelo na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
moj glos tez juz poszedl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka piersiowego mleka
ka85 sama jestes sobie winna.dziecko juz olało twoje mleko.oj dziewczyny .podziekowałabym za takie rady ,ze nie meczyc na piersi a dac butle..no coz najprosciej..leniwe baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka85 to dużo tej herbatki wypija. ja się pytałam mojej lekarki ile tej herbatki dawać, a ona, że ewentualnie jedną porcję dziennie. No i tak daję tylko raz dziennie i wypija raptem 40 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poczułam się jak w szpitalu, gdzie położne toczyły ostrą walkę o naturalne karmienie piersią a dziecko krzyczało strasznie z głodu. Uwielbiam po prostu ten kult naturalnego rodzenia sn i karmienia piersią najlepiej do wieku szkolnego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
ale chcialabym poznac opinie czytelniczki dwa pietra wyzej, dlaczego sama sobie winna jestem? bo nie bardzo rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
poza tym fanko piersiwego mleka, gdybys wiedziala ile czasu ja sie staralam aby moc karmic piersia i prze jakie meki z malutkim przechodzilismy to moze sie wstrzymala ze zlosliwymi komentarzami. wogole to draznia mnie osoby ktore zamiast rad, probuja pouczac i od razy oceniac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejcie "fanke piersiowego mleka" to podpucha i prowokcja zbey sie bez sensu produkowac :) buziaki ide spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mialam dzis ciezki dzien wiecej jutro napisze Robilam wczesniej dla nas taka tabelke na stronie.jutro ja zaaktualizuje i wkleje do niej linka Mala spi od 21 z hakiem Milej i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) U nas noc kiepska mala padla przed 20 spala do 4 tylko o ok 23 plakala o mleczko ale na spiocha o 4 tez dostala i nie spala do 6 gadala marudzila i troche plakala teraztez nie spi podziwia karuzele i sie do mnie wdzieczy :-) A ja z kompem i sniadankiem w lozku zaraz ide dalej spac Wglowiesieniemiesci- co tam? Jakie plany na weekend? Bo my mala u tesciow zostawiamy jutro i do kina na drogowke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! U nas nocka spokojna i dluga. Maly znowu zasnal.o 19.30h potem cycus o 22h i nastepna pobudka dopiero o 4.40h cycus i spal do 8.30h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planow na weekend ni mamy oprocz spacerkow z malym i wieczorami jakies filmy z mezusuem bedziemy ogladac. Wogole maly juz ladnie na brzuszku lezy ale na spiavco jak go polozylamto jeszcze nie da rdy bo awantura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u Nas nocka spokojna, ale ja miałam okropny dzień - problemy gastryczne, Mała ogólnie miała marudę i na zakupach pocięłam się z mężem :) godziliśmy się dopiero bardzo późno :) zajrzę później bo teraz śniadanko a potem z Meli na spacer bo ładna pogoda, dziewczyny tu jest tabelka którą kiedyś zrobiłam, przepraszam, że nie ma wszystkich danych, jak coś to mojego maila znacie to podeślijcie dokładne dane to w ciągu dnia uzupełnię i poukładam ją wg kolejności :) albo jak coś to jeszcze raz podaję ireth3014@gmail.com :) miłego weekendu :) buziaki :) https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Aly-0RbpNgUFdDkzcU5OdzFsTXRhejUtaHQ1N2JTLWc#gid=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas nocka przebiegła standardowo, mała usnęła o 21:30 i pobudka na mleczko o 5 i później spałyśmy do 8:30, za oknem pochmurno i nawet padało, więc nie wiem czy pójdziemy na spacer. Planów szczególnych na weekend nie mamy. Będziemy siedzieć w domku, zrobimy obiadek, obejrzymy skoki narciarskie w tv i jak pogoda pozwoli to oczywiście spacerek z malutką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocka spokojna , a teraz wygoniłam męża na spacer wózeczkiem, a sama będę miała korepetycje, czyli powoli wracam do pracy :) ale powiem szczerze, że trochę mi się nie chce, wolałabym być na tym spacerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a my dzisiaj do 11 spaliśmy i obudził nas telefon męża, wrrrr...Mały dalej śpi, pobudki miał o 6 i 8.30. Planów na weekend nie mamy jakiś szczególnych. Wgłowiesieniemieści -już dobrze z brzuszkiem? Fajna tabelka, czemu jej wcześniej nie widziałam. Aha, i jestem zdumiona jak dużo osób nas czyta a się nie udziela ( np wczorajsza pomarańczka), trochę czuję się szpiegowana, strach teraz tu pisać o wszystkim tak jak wcześniej się troszkę zwierzałyśmy. Ja przynajmniej już nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka85 - ja na noc malemu daję mm i nie przeszkadza to w karmieniu piersią, więc może faktycznie dołóż mu jeden posiłek z mm a jak nadal będzie głodny to dwa. Zobaczysz jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka- no nistety to forum publiczne :) Matylda od 4 spala z 1,5h i siedzi radosna w bujaku :) eszcze w pidzamce i brudnej pieluszce :) niech zyje weekend :) knika- ty d kogos n korki czy ktos do ciebie? pociesz sie ze ja tez sie szykuje na powrot do pracy na szczescie kombinje by to robic zdalnie z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem mamucha - czasami się zapominam:) Knika to już wiem do kogo uderzę jak młody w matmie nie będzie sobie radził. Liczę na kilka % zniżki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zrobimy z forum publicznego.. jakies niepubliczne? (To tylko propozycja..) ;) maly teraz zasnal a ja zabieram sie za jedzenie mandarynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien ale jak? Mamy swoje maile - można jakieś założyć z hasłem i hasło na maile porozsyłąć ale są takie fora w ogóle? Ja się nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka u siebie w domu miałam korki :) dzisiaj popracowaliśmy z ciągami liczbowymi i tak jak mi się nie chciało przed tak teraz czuję, że super było trochę umysłem popracować :) wazka masz zniżkę jak nic ;) a wczoraj to serio się wkurzyłam na ten wpis o karmieniu naturalnym , faktycznie dużo osób nas czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka jakby poszperac to pewnie by sie jakies znalazlo.. ale mowie ze to tylko propozycja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
knika ja tez sie wkurzylam, tym bardziej ze nie zna sytuavji a komentuje. zeby to bylo w formie rady to ok. ale nie z pretensjami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś na mnie i na mamuche tu ataki były ale zignorowałyśmy ( mamucha pamiętasz?) Co do karmienia, porodów naturalnych itd to każdy robi jak uważa, ja w ogóle nie rozumiem jak ktoś może WMAWIAC swoje zdanie w jakimkolwiek temacie. Ja kiedyś pisałam, ze pasów nie zapinam w ciąży w jakimś innym temacie to myślałam, że mnie zjedzą. No i co - i tak nie zapinam bo to MOJA decyzja. Można doradzić komuś itd a nie atakować i narzucać swoje zdanie. Ale zmieniając temat na milszy - w końcu moje dziecko wystroiłam - bo na wszystkich zdjęciach w pajacach ( bo dla mnie najwygodniejsze) a w szafie tony ładnych dresików i komplecików, sztruksów, dzinsów i nawet koszule:P A mały potem mi powie że go byle jak ubieraliśmy. Popatrzyłam na Wasze maluchy, ślicznie poubierane i na weekend też będzie wystrojony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×