Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Co byście zrobili, gdybyście wygrali 10 milionów złotych?

Polecane posty

Ja bym zremontował rodzinny dom, kupił mieszkanie w Gdańsku i kupił sobie przeciętny samochód, a resztę odłożył, a wy? Co najwyżej kupiłbym sobie bilet na EURO na finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to lepiej tyle nie myśl
wypasiona chałupa, podróże, luz blues wystarczy na to ze 2, 8 dałabym starannie wybranej i przefiltrowanej czy nie kradnie organizacji dobroczynnej lub domom dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milion zostawiłbym dla siebie. Założyłbym organizacje która odsłaniała by czym jest katolicyzm i kościół i która tłumaczyłaby ludziom że wiara w ich boga to wielbienie potwora i zabójcy. Resztę oddałbym dla ludzi w biednych krajach, jeżdząc po ich państwach i mówiąc im że wysłał mnie Latający Potwór Spaghetti i jestem jego wysłańcem który odmieni ich życie i jego mają wielbić. Myślę że za 9 milionów złotych mógłbym uczynić bogatymi przynajmniej milion biednych rodzin i tym samym rozsławić mit Świętej Makaronowatości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpirw remont wszystkiego co się da wyremontować. Dwa dodatkowe mieszkania które przeznaczyłabym pod wynajem. Zarybiłabym jezioro, dokupiła konie małopolskie. A za resztę otworzyłabym jakąś fajną fundację i firmę reklamową. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spłata kredytu to pierwsze
kupienie samochodu mojej mamie, potem sobie, kupiłabym dom, kupiłabym konia mojej córce i zaczęła podróżować, dużo podróżować, jeszcze chciałabym wybudować w moim mieście rollkarnie( czy jakoś tak się pisze)pod dachem takie centrum rozrywki a resztę bym zakopała, a nie jeszcze dałabym kasę przyjaciółce na spłatę kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Kupila sobie moj wymarzony bungalow z basenem i oddzielnym mieszkaniem dla tesciowej. 2. maz dostalby jakas Bmke- 6 albo M5. 3 Wyremontowalabym dom rodzica, splacila ich kredyt i kupila im ladne nieduze autko. Co miesiac wysylalabym im tez pieniadze. 4 Pomoc dziadka. 5. Pomoglabym na pewno naszym najblizaszym przyjaciola 6. Podroze 7. Reszta na konto i czesc zainwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srały muchy będzie wiosna
srecilbym wielkiego i dlugiego blanta ;)bylby zajebisce dlugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Roman
zorganizowałbym sobie z tych pieniędzy rentę. Rozumiecie, ja byłbym tą instytucją która, wypłaca mi rentę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranaaa
Podzieliłabym się z siostrą.Pomogłabym bratu.Wsparłabym jakieś chore, potrzebujące dziecko.A za resztę dalej wiodłabym szczęśliwe życie z mężem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłabym mieszkanie w Krakowie. 500tys. odłożyłabym (dla synka i siebie na przyszłość- w razie jakichś niepowodzeń, choroby czy chuj wie czego). Kupiłabym samochód- audi, nowy, żeby nie dokładać. Łącznie jakieś 2 mln by na to poszło. Za resztę pomogłabym dzieciom i ich rodzicom z Afryki- kupiłabym mnóstwo jedzenia. Wybudowałabym jakieś rury które mogłyby doprowadzać pitną wodę do wioski. Otworzyłabym fundację która miałaby to wspierać, aby to rozbudować na całą Afrykę. Szukałabym sponsorów, aby dokładali do tego... Zrobiłabym wszystko aby malutkie dzieciątka miały szansę PRZEŻYĆ. Zaraz się kurwa poryczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam synka. Nie wyobrażam sobie, aby kiedykolwiek był głodny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynów trzeba nauczyć zawodu, a nie karmić. Wędka a nie ryba! Lepiej byłoby, gdybyś tam pojechała i założyła firmę, a nie dawała żreć za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studencie. Z jakiej firmy w Afryce miałabym pożytek ? ;)) Drogi Maxiu, no ja tez nie jadłam kilka dni jak uciekłam z domu ;) Ale nie dopuszczę nigdy do tego, aby moje dziecko bylo głodne. NIGDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmadrzejszy Super. Dwa zupełnie rózne miejsca. Na pewno będzie co wspominac :) Ja zwiedziłam prawie cały zachód i trochę południa, a teraz kręcą mnie zimne klimaty. Inna przyroda, klimat subpolarny, inna mentalność, inne wszystko ... I tak bardzo daleko od kraju. Jejku mam dreszczyk emocji na samą myśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alien Predator
Wydluzylbym sobie nogi tak jak tu jeden koles w innym topie pisze. taki zabieg kosztuje ze 100 tysiecy. Teraz mam 176 i dla kobiet jestem karlem a tak mialbym ze 188

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam cala Europe zjezdzona (za wyjatkiem Paryza i Sycylii) i polnocna Afryke:) Jesli chodzi o Wyspe to mam objechane cale poludnie, z Londynem. Lubie UK, dlatego biore sie za Szkocje. Ale i tak Stany to Stany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×