Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miyoko.

...

Polecane posty

Gość giermeenn
i jak zaczne sie odchudzac to wszedzie leci a brzuch najmniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka3009
Powiem Ci szczerze, ze nogi to tez moje utrapienie...ale staram sie poprostu je "maskowac", nosze tylko czarne i bardzo ciemne spodnie a kolorowa gore zeby odwrocic uwage...zadnych legginsow bo sa za bardzo obcisle....chyba ze do tego dluga tunika zeby zakryc uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wgl nie chodzę w spodniach. żadnych nawet w szafie nie mam. chodzę cały czas w spódniczkach i sukienkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze ubraniami maskować niedoskonałości. ale to też nie rozwiązanie. bo np przez moje uda wstydzę się pokazywać nago..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko spojrz na moja stopke :) Te kilka cm ktore mi ubylo zrobily kolosalna roznice w udach I tylku Jestem typos gruszka I w liceum myslalam ze cale zycie bede miala pelne uda-ale sie pomylilam Po porodzie bylam szczuplutka :) Po przyjezdzie do uk mialam masywniejsze kita niz w liceum :P Galaretowate Rower I cwiczenia -moje cialo jest ujedrnione a uda umiesnione Dieta I jestem smuklejsza To tylko 3 tyg I jestem zadowolona :) Mam cellulit na udach ale mam talie I nie wstydze sie pokazywac w bikini Ty tez nie masz brzucha :) podkreslaj to :) Ciemny dol I jasna gora :) Spodnie tylko typu boot cut :) I wiem ze nie jest tak Zle jak myslisz Moze podasz swoje wymiary lub wrzucisz zdj bez twarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma ludzi idealnych Masz zapewne mocne strony nie wiem jakie bo Cie nie Znam moze ladne wlosy ? Zniewalajacy usmiech? Ladne kosci policzkowe? Cieply glos? Odnajdz to w sobie Jak schudniesz troszke to uda sie zmniejsza!!! Nie ma innej opcji wiem po sobie Troszke ruchu I poczujesz sie pewniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×