Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iloooooooon

5 dni/rozmiar mniej!

Polecane posty

Gość iloooooooon

hej, w sobotę mam ważna uroczystość i potrzebuję nieco się skurczyć, najlepiej o jeden rozmiar... zdaję sobie sprawę, że schudnąć w tak krótkim czasie sie nie da, ale wiem ze są sposoby aby na chwilę chociaż pozbyć się paru kg-wiadomo, o wodę chodzi, ale ciuch luźniejszy bedzie trochę...i tu pytanie, co będzie skuteczniejsze: -jedzenie samego białka ( a la dukan 1 faza) - głodówka do 300 kcal dziennie - dieta kapuściana? innych pomysłów nie mam... czy może macie inne sposoby? może ktoś się przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaczkaa
polecam amerykanska 5 dni i schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloooooooon
a ile realnie można na niej schudnąć? moja waga teraz to ok 67 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszęschudnąć
a ja Ci proponuję diete 10 dniową., najwyżej trochę skrócisz. jakbys od jutra zaczeła to by to wyglądało tak: Pon i Wtorek - same kefiry ( tracisz juz ok. 2kg-czujesz się lżej i szczuplej). Sroda, czwartek - chudy biały ser- np. serek wiejski lub serek capri piątek - jajka. w 5 dni stracisz z jakies 4 kg. no i duzo wody, musisz bardzo często oddawac mocz, zejdzie sporo wody z Cb, szczuplejsza na twarzy bedzie nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaczkaa
5 kg w 5 dni z duzej wagi ja schudlam 3,5 kg z niewielkiej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaczkaa
mnie juz wofa zeszla , i teraz ide na amerykanska znowu od jutra ,,,bylam na niej rok temu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaczkaa
woda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloooooooon
muszęschudnąć a czy jak bede piła do tego kawe z mlekiem to bardzo zaszkodzi? ta dieta podobna jest troche do diety białkowej, rozumiem, że kefir działa przeczyszczajaco itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka3009
No najlepiej jedz tylko bialko jak pisza tu wyzej...kup tez bielizne modelujaca i ubierz ladny biustonosz push up...wtedy i ksztalty poprawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaczkaa
n atej niby bialkowej mozesz kawe z chudym mlekiem ,ale bez cukru ( slodzik jedynie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka3009
Mleko najepiej 0,0% lub 0,5% i slodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciaaa
jedz produkty o niskim indeksie glikemicznym, ja tak schudłam w tydzien 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkakaka
kochana, a co to za uroczystość, bo weź pod uwagę, że jezeli na uroczystości owej będzie normalne jedzenie organizm na nie moze zareagowac rozstrojem zoładka... chodzi mi o to ze niby te 5 dni to nie duzo, ale kazdy oraganizm jest inny i roznie to bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloooooooon
nie słodze, wiec samo mleko mi wystarczy... wystartuję jutro z kefirem (to się zalicza do czystych białek prawda?) a bielizne wyszczuplającą już kupiłam, ale jakoś niekomfortowo się w niej czuje, jak w kokonie... poza tym wpija się troche w posladki i to widać przed materiał:( moze mam jakas słabzej jakości? ile kosztuje wlasciwie dobra bielizna wyszczuplajaca? i dzięki za pomoc wszystkim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkakaka
chodzi mi o to, że im bardziej restrykcyjna będzie Twoja dieta przez te 5 dni, tym wieksze prawdopodobienstwo "niespodzianek" ze strony przewodu pokarmowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetika21
i efekt jojo ,.jak potem zaczniesz za duzo jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swego czasu
ja swego czasu najlepiej chudlam na kapusciance , ale jedząc samą kapusciankę ;) a nie jeszcze pozostałe menu na kazdy dzien na bialku mysle, ze tez bedzie ok, zwlaszcza sporo wody poleci, wiec sie skurczysz w obwodach a przy jakim wzroscie te 67 kg ? to jest rozmiar 38 ? 40 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdemu zwasze woda leci
bo niektorym juz zleciała na innej diecie, wiec u mnie tluszcz bedzie lecial np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloooooooon
co do joja to potem chce normalnie jeść jak teraz... regularnie ćwiczę wiec moze nie bedzie strasznej tragedii po 5 dniach... na pewno ta woda wroci szybko... a co do rozstroju zolądka to mnie trochę prestraszyłaś, dlatego też nie chce fundować sobie całkowitej głodówki (spadek glukozy, skurczenie żoładka i inne tego typu masakry)... moze same chude białka przez 5 dni nie spowodują aż takiej szkody... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0skdbn
to nie rob bialka jedz mniejsze porcje zprzewaga bialka , wlasnie ta amerykanska jest dobra jak tu ktos pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloooooooon
67 kg przy 164 cm wzrostu nosze zazwyczaj rozmiar 36-38 a na samej zupie kapuscianej minimalnie doprawionej ile moze spaść? i ile trzeba tego zjesc dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkakaka
jak pisałam - wcale tak nie musi byc, ale moze. Mysle, że białko jest ok, ale dietetyk mi mowil , ze białko w duzych ilosciach moze powodowac zaparcia i wzdecia. Moze dołącz troche błonnika? rano owsianka na obiad filet z kurczaka lub ryba z warzywami na kolacje biały ser, jajko na twardo do tego zielona i czerwona herbata powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloooooooon
wygooglowalam ta amerykanska i co ja pacze: ona zaleca jedzenie owoców i picie alko... to raczej nie pomaga... białka przynajmniej daja uczucie sytosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0skdbn
ja na kapuscianej bylam dzien potem przez 3 dni mialam wzdecia i zle sie czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkakaka
kiedys tu był temat dziewczyny która podawała przepis na sałatkę na której chudła..tam co prawda było 10 kg w miesiac. zaraz poszukam bo kopiowałam na dysk sobie przepis, ja rewelacyjnie i teraz trzymam wage, pierwsze efekty mialam juz po tygodniu Sałatka z kurczakiem i mozzarellą: 1 opakowanie mixu sałat (jest w Biedronce za 3,5 zł w chłodziarce); 300g surowej piersi z kurczaka; przyprawa do kurczaka (może być Złoty Kurczak Kamisu); mozzarella - pół kulki; 2 spore pomidory (razem 500 g); 20 g drobno posiekanych orzechów włoskich; 1/4 awokado; Sos: oliwa Extra Vergine 20ml (4 płaskie łyżeczki do herbaty); sok z 1/2 cytryny; 4 dość pełne łyżeczki musztardy sarepskiej (może być dowolna); 80 ml wody; 1 dość pełna łyżeczka czerwonego Pesto (jest w Lidlu, cały słoik za 5 zł); przyprawy do sałatek; Wykonanie: Piersi z kurczaka kroimy na małe kawałki, posypujemy przyprawą Złoty Kurczak, zawijamy w folię aluminiową i pieczemy 30 minut w piekarniku rozgrzanym do 200 stopni Celsjusza. Mozzarellę, pomidory, awokado kroimy w kostkę. Wkładamy do miski z miksem sałat. Mieszamy składniki sosu w kubku (muszą być w temp. pokojowej, gdy są z lodówki należy wlać 80 ml gorącej wody), aż sos utworzy emulsję. Dorzucamy ostudzone kawałki kurczaka do miski, polewamy wszystko sosem i dokładnie mieszamy. Ja tę sałatkę pakowałam sobie w pudełko do pracy lub na uczelnię i jadłam przez cały dzień. Tę sałatkę dzielimy na 5 porcji i jemy w ciągu dnia. Rady: -Aby sałatka nie podeszła wodą, pomidory można posolić, odczekać chwilę, odsączyć i dopiero dodać; Surówka z marchewki i kapusty kiszonej: kiszona kapusta 250g starta marchewka 250 g Sos: jogurt naturalny 150 g 2 posiekane ząbki czosnku lub/i trochę posiekanego koperku szczypta soli 2 szczypty pieprzu Wykonanie: Kapustę kiszoną siekamy; dodajemy do niej startą marchewkę, do jogurtu dodajemy czosnek lub/i koperek, pieprz i sól; mieszamy jogurt z marchewką i kapustą. Tę sałatkę wcinałam przed snem, by nie zasypiać z pustym żołądkiem , ale wystarczy zjeść jej nawet 1/3, jeżeli ktoś nie może zmieścić, a resztę zostawić na kolejne dni, ważne by zjeść chociaż trochę każdego dnia (ponieważ zawiera bakterie jelitowe). Rady: Do sałatek nie dodawajcie surowego ogórka, ponieważ zawiera enzymy, które rozkładają witaminę C z innych warzyw. wpisz w google "nereszcie smukła magda" powinnien Ci wyskoczyc jej blog, bo wiem ze zakladała, moze to Ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaczkaa
ja zastapilam wino barsczem zcerwonym bez cukru a to wino to tylko lampka i dobre na trawienei, moze byc wytrawne' ja zamienilam bo bralam wtedy antybiotyk a owoc jest tylko 1 ( jablko ) sa 2 wersje wejdz na kafeterie i tam na 1 stronie sa opisy i zobacz co pisza dziewczyny i poczytaj ile chudna ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkakaka
* ja rewelacyjnie schudłam - miało byc :D zalecała też jazdę na rowerze, ale ja chodzilam na zumbe 3 x w tyg oprócz tego mialam sporo ruchu w ciagu dnia wiec schudlam i bez roweru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaczkaa
Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×