Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iloooooooon

5 dni/rozmiar mniej!

Polecane posty

Gość iloooooooon
no fajna ta dieta salatkowa, pewnie sie na nia skuszę już po tym wszystkim... tez chodzę na zumbę:) póki co waham się pomiedzy amerykanska a bialkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkakaka
ja chyba bym wybrala białkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloooooooon
no ja chyba tak zrobie, bo ta amerykanska jakas dziwna jest... serek topiony na sniadanie do kawy... te skladniki nie mają żadnych magicznych właściwości, tylko po prostu jest to dieta MŻ bardzo niskokaloryczna... o dukanie czytała trochę... na dluzsza mete nie wybrałam sobie takiego jedzenia ale te 5 dni wytrzymam na białku, które naprawdę syci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkakaka
no to życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumineeek
1 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 2 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 3 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 4 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 5 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 6 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 7 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 8 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 9 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach 10 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach i oczywiście pijemy dużo wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a czy w 3-4 dzien mozna jesc serek wiejski??? w nim jest sol a ja nie przepadam za twarogiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×