Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wiecznie nienażarta

jak wypchać bebech żeby nie czuć głodu

Polecane posty

Gość wiecznie nienażarta

Czytałam już o wacikach kosmetycznych nasączonych sokiem i innych wynalazkach które łykają modelki żeby oszukać głód, ale zastanawiam się czy ktoś próbował nałykać się ziemi żelowej? [takie granulki które w kontakcie z cieczą wielokrotnie powiększają swoją objetość]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna metoda
balon sobie zaaplikuj nienażarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie nienażarta
Zastanawiam się jak to się trawi, jak długo utrzymuje się w żołądku i jakie ma konsekwencje dla organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WCALE GO NIE KOCHASZ
durna oj durna jedz produkty o niskim indeksie glikemicznym, nie będzie napadów wilczego głodu jedz małe porcje co 2-3 godziny - porcje wielkości Twojej pięsci, nie więcej. żołądek się skurczy, insulina się unormuje i będize dobrze byle wytrzmać 2-3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
jak już się chcesz truć to zrób to jak NORMALNY człowiek i idź do apteki po odpowiednie tabletki, masa jest takich które łykasz aby zapchać żołądek, a nie rób z siebie śmietnika na odpady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WCALE GO NIE KOCHASZ
mieszanka: siemię lniane otręby przenne płatki owsiane mięta pieprzowa skrzyp żelatyna spozywcza miód woda wszystkie skłądniki mieszamy w proporcjach 1:1, skrzypu dodajemy 1/10 a żelatyny szczypte mięte i skrzyp przed zmieszaniem najlepiej zmielić zamiast kolacji wsypać do kubka czubata łyżkę lub dwie ( w zalezności od tego jaki rozepchany jest żołądek) zalać dwoma/trzema łyżkami przegotowanej wody i dodać łyżeczkę miodu, wymieszać, spożyć i popić dwoma szklankami wody po pierwsze działa bo pęcznieje w żołądku i nie czuje się głodu, po drugie zdrowe, wpływa na poprawę trawienia ( nie mylić z przeczyszczjącymi specyfikami) i jest tanie. tabletki wypełniające żołądki kosztują z kilkadziesiąt złotych na miesiąc a tu za max 10zł jest tego na cały rok:d co do diety to żadnych węglowodanów poza kromką czy dwoma pieczywa, żadko kasza czy coś podobnego, zero smażenia, zero wieprzowiny tylko chudy drób ( bez skóry) i chude ryby, z owoców jabłka i kiwi, zero cytrusów, ogromna ilość warzyw, ograniczać nabiał ale np. 10 chudego białego serka na śniadanie może być a syci do obiadu - obiad najlepiej zjadać do 16, 17 nie poźniej. jak najwięcej warzyw gotowanych a owoców dziennie do 0,5 kg. żadnych słodyczy. jak się wam spodoba to moge podesłć parę swoich przepisów używanych w trakcie tej diety i nie tylko tej z linka: http://forum.gazeta.pl/forum/w,17365,47224858,47224858,Jak_wypelnic_zoladek.html?v=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie nienażarta
Dzięki za rady mam spore doświadczenie w odchudzaniu. Kiedyś nawet udało mi się zrzucić 30kg, ale w wyniku depresji i jej leczenia znowu przytyłam. Niestety teraz już ciężko mi znaleźć taka motywację jak kiedyś i metabolizm z wiekiem już nie ten. Bardzo lubię wysiłek fizyczny i to dla mnie nie jest problem. Tygodniowo przejeżdżam około 70km na rowerze, do tego moja praca w pewnym zakresie jest fizyczna. Mój największy problem to niepohamowany apetyt i "dupa bez dna" Z nam te wszystkie złote zasady typu, powolne przeżuwanie, małe, ale częstsze porcje itp. ale jakoś ciągle jestem głodna. Próbowałam też wielu specyfików aptecznych, ale nic nie dawało takich rezultatów jakich oczekiwałam. Pomysł z ziemią żelową przyszedł mi całkowicie spontanicznie i z głupoty, zastanawiałam sie czy ktoś się odważył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam tylko pobieznie jak cos pominelam to sorry Skoro schudlas 30 kg to nie wiesz nic o odchudzaniu skoro ci wrocilo Stres -ktoz go nie ma ;) Odp na Pytanie w temacie Blonnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz doczytalam o depresji Nie wiem czy I jakie bralas leki I nie wiem jaki mialas problem ale jakbym ci opowie dziala o moim zyciu heh I problemach jakie mialam to powinnam isc I sie od razu odjebac :P sorry za dosadnosc Widocznie nie mialas przyjaciol wokol siebie I wasparcia Szkoda tych kilogramow ale to co piszesz jest popierdolone :) doslownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.06.2012 o 13:58, Gość wiecznie nienażarta napisał:

Czytałam już o wacikach kosmetycznych nasączonych sokiem i innych wynalazkach które łykają modelki żeby oszukać głód, ale zastanawiam się czy ktoś próbował nałykać się ziemi żelowej? [takie granulki które w kontakcie z cieczą wielokrotnie powiększają swoją objetość]?

Idz sie lecz ma glowe.od tego powinnas zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×