Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

Studio Euro'2012

Polecane posty

Gość hmmmm i mhhhhhhhhhh
strzelba wiecznie naładowana czy mozna miec gorsza reputacje ? w dodatku o ile mnie moja demencja nie myli, jako prawiczuc byles na ostatniej pozcycji do ... :P i tylko ja, jak zwykle, pałałam checia :P .... reputacja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm i mhhhhhhhhhh
❤️ a gdzie Ty je niby masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm i mhhhhhhhhhh
jest jest moze byc Twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelba wiecznie naładowana czy mozna miec gorsza reputacje ? można - można mieć wiecznie pustą... a gdzie Ty je niby masz ? noszę w kieszeni i czasami je wkładam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm i mhhhhhhhhhh
szkoda, ze :) taki milutki jestes dla mnieę 😭 to taktyka ? :P ok, tym razem wygrywasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm i mhhhhhhhhhh
:) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmadrzejszy awantura lub afera może jakaś być - niektórzy będą chcieli się pokazać -w końcu kamery , telewizje i informacja będzie szła błyskawicznie na swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale to nie tylko podwykonawcy - do akcji mogą też wkroczyć inni ... ogólnie sytuacja w kraju jest zła....wiele grup społecznych jest niezadowolonych - ludzie pracują właściwie za jałmużnę będąc wolontariuszami - a garstka rucha ich na każdym kroku powiększając jedynie swoje rodziny i znajomych , na których reszta zapierdala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczego nie sieję - poza tym - ktoś próbował zacząć walczyć z kibicami i zrobił z nich przestępców i bandytów - by nie mówiło się prawdy, tak jak za PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmadrzejszy na swiecie m.in.poglądy polityczne zawsze stanowiły podstawę poglądową w ruchu kibicowskim - ale to tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbował walczyć...raczej odstawić medialną szopkę. Anglia ładnie pokazała, że da się walczyć, jednak nasi czemuś się nei kwapią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa Uk to nowoczesne państwo policyjne , które chce sie dopiero wprowadzać do Polski - wiec tam problemu nie ma - w państwie "big brother"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tylko o bandytów chodzi - pod przykrywką walki z hooligans (podobnie jak z terroryzmem) , można wprowadzać drastyczne ograniczenia , które powodują na stadionie brak emocji i tzw."modern football" dzięki miejscom siedzącym ...a w życiu poza stadionowym - pełną kontrolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tlumacz mi tego, ja to wszystko wiem;) Jestem pisowcem w "najgorszym" wydaniu;) Jednak bandytyzm na stadionach, zwlaszcza drugoligowych jest niestety faktem. To co sie dzieje np w Bydgoszczy przechodzi ludzkie pojecie. O Lodzi nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×