Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

Studio Euro'2012

Polecane posty

Gość mam w dupie euro
chhlopcze a z jakie powodu mam skakac do gory? ze jestesmy kiepscy i tacy juz bedziemy ? nie ma kasy na transfer zawodnikow a rodacy nie przypominaja Pele :D To ze organizujemy ten cyrk to moge przyrownac do stralu w lydke badz kolano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaku z mentalnością 90-letniego emeryta nikt Ci nie każe sie cieszyć ani skakać - wyraziłeś opinię i ok - masz w D Euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodapanna
ja wierzę w polskich piłkarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w dupie euro
"dzieciaku z mentalnością 90-letniego emeryta " Widac zes jeszcze dzieciak - 20 lat? :D wierzysz w cuda i sie jarasz byle gownem jak podrosniesz to zmadrzejesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda to miło :) mam w dupie euro jak będę mądry , to będę taki jak ty - na razie pozostaje mi być przy tobie głupcem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodapanna
co za marudy :O jak komuś słabo idzie to niech nie próbuje, ni walczy tylko od razu zrezygnuje? co to za podejście życiowe? :O póki jesteś w grze, zawsze jest nadzieja :) tak w życiu jak i na boisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodapanna
lepiej sobie ponarzekać jacy to jesteśmy do dupy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmądrzejszy jesli wyjdą z grupy- zmień coś w życiu zamiast nicka - np.umów się z jakąś piękną kafaterianką :classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żyję
przyjadą różne kibicki, będzie na co popatrzeć:classic_cool: a co do tych kafeterianek, masz revolverze jakieś konkretne na myśli? bo najmądrzejszy pewnie w fiku miku celuje :Djednak z tego co wiem ładnych się tutaj nie należy spodziewać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żyję
wnioskujesz po flagach czy urodzie?:P na jaki nick zmienisz?bo jak na zwyczajny to żaden zakład, może na "zakochany w fiku"?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zyje Po urodzie:) Nie wygladaly na Polki, a sytuacja miala miejsce w okolicy stadionu, wiec tak sobie skojarzylem:) Jesli chodzi o nick, to jak wyjda z grupy to zmienie na swoj, a jak bedzie polfinal, to mozemy negocjowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żyję moje konkretne myśli - to dać spokój kafateriankom i pozwolić im żyć w ich świecie...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat kafeterianek
to kafeteriusze szczegolnie Ci po sanatoriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żyję
mądrala, cienki zakład:P co masz na myśli revolverze? może urodą i inteligencją nie grzeszą, ale nie wszystkie są aż tak pieprznięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żyję
fiku miku, bierz mądrale bo w zasięgu Twojej łapki :P najwyżej go pofarbujesz jak kolor nieodpowiedni ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żyję
fiku, wychuchany czyli? Ty może faktycznie masz swój świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żyję
skoro jak dotąd tylko Ty się w nim mieścisz bo na inne cechy nie ma w nim miejsca nie wiem czy to taki powód do uśmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×