Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mark22

Problem w związku z zaufaniem

Polecane posty

Witam Mam poważny problem i chcę się zasięgnąć obiektywnej opinii . Proszę o szczere przemyslane komentarze. Jestem z dziewczyna 10 miesiecy. Na poczatku bylo super, dla mnie caly czas jest. Ale jest jeden glowny problem. Ona jest strasznie zazdrosna o wszystko, nawet jak ogladamy kube wojewodzkiego i przejdze ta dominika to odrazu mnei nienawidzi, najchetniej by zabila bo ja nawet uczciwie nie patrze i nie przygladam sie jej ciału, poprostu leci , nic nie poradze na to, ale nie mam fantazji i mysli zadnych, gdyz moja dziewcyzna ma fantastyczną urodę. Dzisiaj doszlo do sytuacji ze ostro mnie wyzwała i obrazila sie, bo siedzialem w szkole na krzeselku i kolezanka przyszla i usiadla ze swoim chlopakiem obok mnie informując mnie o prezencie dla promotora na ktory sie skladamy jako licencjaci. Za to mnie znienawidzila dzisiaj, mowi ze mi nie zaufa itd. Co ja mam sobie myslec? chce byc z nia cale zycie ale ona mi nie ufa cale 10 miesiecy bo widzi mnie wszedzie zdradzajacego gdzie paradoskalnie ja woogle nie gadam i unikam innych bab bo wiem jak na nia dziala to, a mi do szczescia nei sa potrzebne inne baby i rozmawianie, przyjaciolki itd. Wystarczy mi ona, ale sa normalne ludzie sytuacje keidy trzeba o cos zapytac na uczelni itd. Tak samo filmy. Ma mnei wtedy za najgorsza osobe na swiecie i nie nawidzi jak pol naga w stroju kapielowym kobieta sie pojawi. Mamy nie ogladac wogole filmow? Nie wychodzic z domu, unikac ludzi? Co mam robic zeby bylo dobrze. jakie jest najlepsze rozwiazanie. Prosze o pomoc bo nie wiem jak na nią wpłynąć, probowalem juz wszystkiego i na nic... Mam 21 lat wiec prosze o powazne komentarze a nie jakies typu szczenieca milosc itd,. pisze to bo potrzebuje oceny sytuacji z zewnąrz. Ona jest strasznie zawistna do ludzi, moze sobie byc, ale do mnie tak samo, jak tylko gdzies sie obejrze i przypadkiem bedzie tam baba to juz awantura, niedaj boze jakas kolezanka na ulicy czesc powie to juz jest katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×