Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dormita

czy ktos kupuje drogie ciuchy?

Polecane posty

Gość Edyjan87e
drogie??? nie!!!! korzystam z wyprzedaży oraz z promocji i to głównie w internecie :) na kupuje.to zamówiłam nie tak dawno świetną bluzkę na lato oraz strój kąpielowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupymamwekrwi
też sobie na ciuchy nie żałuje. projektantów muszę omijać szerokim łukiem. nie zarabiam aż takich kokosów by ubierać się u zienia albo u baczyńskiej. a wiem że gdybym weszła do salonu i zachorowała na jakiś ciuch to boże uchowaj, popłynęłebym na amen. ale na torebki i kosmetyki też potrafię pół wypłaty wydać. i wcale się tego nie wstydzę. czytałam dziś, bit.ly/pqjqyx że taka kobieca natura, z którą walczyć się nie da i nie powinno bo to tylko frustrację rodzi. ja nie mam zamiaru walczyć z swoim małym zboczeniem. przynajmniej dopóki zarabiam sensowne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam się, że czasami kupuję markowe ciuchy, ale nie przez to, że lubię się wywyższać czy nie mam co z kasą robić. Nauczyłem się, że czasami lepiej wydać kilka stów na porządną kurtkę czy buty, które posłużą mi kilka sezonów, niż kupić coś za 50 zł, co się rozwali po miesiącu. Najbardziej zadowolony jestem z kurtek Henri Lloyda. Jakość świetna. W jednej chodzę już od ponad 5 lat. Polecam. Mają sklep internetowy, jak chcecie zobaczyć, co mają - www.henrilloyd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo rzadko, bo mi szkoda pieniędzy. Poza tym przekonałam się o tym, że markowe wcale nie są dużo lepszej jakości. Więc po co przepłacać, jak np tutaj http://ragazzafashion.pl/ mogę znaleźć bardzo fajne rzeczy, dobrej jakości i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darioszka
Ja kupuję markowe, włoskie buty, bo z doświadczenia wiem, że takie po prostu trzymają się najdłużej. Nie dbam za bardzo o buty, szybko je niszczę, nie zwracam uwagi na to, czy w chodniku są szczeliny ;D Także buty w moim przypadku muszą być wytrzymałe. Polecam marki Ballin i Baldinini, wpiszcie sobie w grafikę google nazwy tych marek lub Luxusowi - tutaj można sobie obejrzeć obie marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUXUSOWI dobry sklep :) Nie było problemu z wymianą jak w przypadku zalando :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdefiniuj słowo "drogi". Dla jednego drogie będzie H&M a dla innego chociażby Armani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje ciuchy uznawane za drogie takich marek jak Armani czy Ralph Lauren ale dosyć tanio polecam sklep www.best-look.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Na terenie Polski DARMOWA WYSYŁKA. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odzież kupuje na stronie Recea.pl i nie zawiodłam się,mają niższe ceny oraz szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie macie kasy na markowe ciuchy to możecie wziaść udział w konkursie jak ja, wygrałam kilka fajnych ciuchów. Maci linka do fajnego konkursu http://tnij.xyz/6el

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mam drogą rzecz to trafia do Iron Master, w sensie do pralni. 30 zł od kg prania z dowozem. Nie widzę sensu zabierania się za to samodzielnie, bo i tak nic z tego nie wyjdzie. Zapłaciłam za coś dużo i mam to zniszczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchomania
A ja w lumpeksie znalazlam oryginalna bluzke Guess w co prawda wyraznie uzywanym stanie, ale za 5 zl, no i jest sliczna. W szmateksach mozna znalezc perelki za grosze, tylko szukac :D oczywiscie stan nie bedzie idealny jak prosto od producenta, no ale nie dam 500 zl za jedna bluzeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcecie robić troszkę tańsze zakupy to użyjcie tego: www.refunder.pl/zapros/589cfa3084dcd Za każde zakupy otrzymacie % od wydanej kwoty w sklepie za pierwsze zakupy powyżej 50zł otrzymacie 25zł zwrotu + % wydanej kwoty. Polecam, zawsze parę zł w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka hej
Przyznaję, że uwielbiam markowe ciuchy, buty i dodatki, ale w sklepach stacjonarnych ich ceny są czasami kosmiczne. w sieci jest o wiele taniej niż w zwykłym sklepie. A ja od paru ładnych lat kupuję na https://e-kaja.pl/kategoria/84/odziez i zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje tylko dobrych marek. Bielizna tylko Calvin Klein lub Triumph itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Po co przepłacać, skoro teraz wiele produktów można dostać w naprawdę w niskich cenach. Na przykład: jeżeli szukacie fajnej, przy tym niedrogiej odzieży męskiej to wpadajcie do nas! :) Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się właśnie w męskiej garderobie. Znajdziecie u nas wszystko czego potrzebują Wasi mężczyźni. Elegancka koszula, marynarka, a może krótkie spodenki lub letnie t-shirty? Nie ma problemu! :) Jesteśmy tu → www.Ombre.pl :) Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Można sobie pozwolić ale chyba że odlozy się kwotę co miesiąc. 

Pamiętajcie że macie wartości że nie trzeba kupować szmate za 200 czy 300 zł. Marki zarabiają na trendach na kosztach. Lepiej 200 czy 300 dać na jedzenie. Szmatką się nie najesz za 200 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×